Slovenija /slovenija/crna-kronika
23 ogledov

V zveriženi pločevini dva mrtva

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • puksicd 19:04 18.september 2011.

    Takoj ko sem videl, da je zraven BMW, mi je bilo vse jasno. Prasec brezvestni! Morilec!

  • VERITA 19:28 18.september 2011.

    Če ne bodo ti "velikani" na cestah dodatno obdavčeni, bodo še naprej morili. Mislijo, da s svojimi konji lahko na cesti počno kar hočejo. Kdo jih bo ustavil?

  • Bizgec 08:22 19.september 2011.

    Glede 1. - pri vecini drazjih avtomobilov so zmigavci dodatna oprema.

  • kmetek 21:04 18.september 2011.

    Kot, da bomo kdaj zvedeli resnico o tem kaj se je zgodilo. Ne moreš spregledati tole, še posebej na AC moraš biti 100% zbran hudiča no.

  • mzynfo 21:40 18.september 2011.

    Ali je kdo pomislil, da je BMW vozil po prehitevalnem pasu, Italjanki pa sta ga spregledali in ga iz voznega pasu "izsilili". Se mu nastavili?

  • puksicd 21:42 18.september 2011.

    Dragi Tadeus. Takšno dejanje, kot je povzročitev prometne nesreče z dvojnim smrtnim izidom zaradi brezbrižnost, da ni vredno in upravičeno do obsojanja? Saj se šališ!

  • KOJAK 21:44 18.september 2011.

    jozek D. kriva ni AVTOCESTA niti CESTA ampak VOZNIKI... kakor jih tudi naprej v svojem komentarju pravilno imenuješ.

  • KOJAK 21:45 18.september 2011.

    TadeUs s teboj se ne bi mogel bolj strinjat. Največ povzročiteljev prometnih nesreč je ponavadi zaradi svojega egoizma, nerazgledanosti in nestrpnosti ali VINJENA ali PREHITRA...

  • allstarr111 22:18 18.september 2011.

    Ma če bi naredli normalno cesto ne pa neko ozko grlo, bi tud uni ki gonijo povzročili manj nesreč

  • nnšms 00:35 19.september 2011.

    MORILI?!! neprilagojena hitrost je že če se je pripeljal 10/h preveč...noro primitiven komentar!!!

  • nnšms 01:33 19.september 2011.

    kompleksi,ker si ga ne moreš privoščit?

  • pecko.ml 08:16 19.september 2011.

    križarto niso pravila, ampak dejstva.

  • BUČKO 08:58 19.september 2011.

    Definitivno se bo tip zmazal samo s kaznijo za neprilagojeno hitrost. Če bodo ostali udeleženci želeli pravico, ga bodo morali stožiti, porabiti en kup denarja za odvetnike, ker on jih bo skomoto podmazal. A ti še ni jasno, da živimo ...prikaži več v republiki, pa banana je čisto predobro ime, za to skrpucalo.

  • BUČKO 09:03 19.september 2011.

    In kdo si ti ki lahko MENE oz NAS tako žališ, mi pa ne smemo izražati mnenja glede na izkušnje, ki jih imamo.????!!!!!!!!

  • Johan Spohan 09:30 19.september 2011.

    Ta tip se sigurno ne bo sekiral, ampak se bo hvalil kako spravi s ceste in sveta vse ki se ne umikajo črnim oklepnikom s primitivci za volanom. Torej jaz imam denar in vse naj beži pred menoj, sodno oblast ...prikaži več bom pa že podkupil.

  • puksicd 09:32 19.september 2011.

    Ne. Če že moraš vedeti, imam mercedesa. BMW in vozniki, ki dirkajo z njimi, pa se mi dobesedno gnusijo.

  • Johan Spohan 09:35 19.september 2011.

    Po mnenju atasmrka je treba sirotinjo, ki nima za drage avtomobile ( se pač vozi v "papirnatihje") treba likvidirati, da se bodo povzpetniki - primitivci lahko nemoteno izživljali na cestah. Seveda pa tudi parkirali na mestih rezervirenih za invalide.

  • bis 13:00 19.september 2011.

    pol pa ti tak kreten v tanku pobije pol familije samo pol pa ne obstajajo za mene več sodišča pa dolge sodniške procasije samo še lastni zakoni

  • Žurnalček 10:43 20.september 2011.

    Če stojiš na pasu za levo ali desno zavijanje , res ni potrebno, da ti pol ure pred semaforjem ta stvar utripa , zlasti in absolutno pa ne ponoči , ker hebeš zadaj stoječega , kakor tudi ne PRITISKAŠ BREMZE ...prikaži več pred semaforjem, ker dražiš oči zadaj stoječega. No avtomatiki so pač izjema.

  • Žurnalček 10:45 20.september 2011.

    Hja ime ima res AC , vendar je ta stvar tako polna avtomobilov, da bi ji lahko tja do 25km izven LJ lahko rekli samo dvopasovna mestna vpadnica.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.