Svet
90 ogledov

Vatikansko stanovanje kardinala Rodeta veliko prek 400 kvadratov

Komentarjev 63
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • provni 04:55 09.november 2016.

    Kardinal Rode pa tudi drugi, potrebujejo razkošna velika stanovanja in to ne zaradi udobnosti, ampak zaradi molitev za revne, mlade in stare in za nezaposlene itd... Menda se molitev lažje širi v velikih razkošnih stanovanjih, podobno kot v cerkvah.

  • jakec1575 16:31 08.november 2016.

    Sori, zveza borcev ni antipod nadskofiji. Če kdo bere komentarje moje, ve, da sem ze zdavnaj opravil z letom 45. ocitno pa zate vsak, ki upraviceno napada cerkev je ali komunist, ali clan NOB. gre za to, da se moj ...prikaži več razmetava v cerkev. Tega nisem pozegnal. kot nisem pozegnal razmetavanja v zdravstvu. Član zvez borcev pa nisem. Če sem iskren, me najbolj moti to, da se cerkev brez kakrsnekoli pravice vtika v državne zadve, sprejemanje zakonov itd. naj placa davke, če hoce socialne pravice. lahko jihji pa ni treba, sam potem mi duhovnikom ne bomo placevali socialnih prispevkov in delovne dobe. obojega pa ne morejo imeti.

  • jakec1575 11:15 08.november 2016.

    Ne morejo se vecno furat na to karto. Trenutno poleg vseh rednih brisanj riti na slabi banki sedi 500 mio cerkvenega dolga, ki ga placujemo davkoplacevalci. od osamosvojitve je Vatikan dobil na stotine nepremicnin, na tisoce hektarjev gozda, vsakoleto dobi ...prikaži več za sole, za obnovitev cerkva, za socilane prispevke in se za marsikaj. od cervenih prispevkov za obnovitev strehe, pa dnevne pusice pa ne placujejo davkov. na koncu pa itak kulturno ministsrtvo placa, ce gre za starejsi objekt. Nemcija nas je tudi priznala pa tja izvazamo 80% artiklov. zaradi nemcije smo, kjer smo. Vatikan je bil med prvimi, ker je bil tak dogovor med velikimi državami Evrope.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.