Prav zanima me kako Pavle razume ta spremenjen način nakazil pokojnin. Je morda to v sozvočju obljub nove koalicije, ki bo oklestila sredstva Spiza z do 160 miljonov..€.
Evo nova koalicija in STA so že napovedali uvajanje novega načina nakazil pokojnin. Povdarek bo na časovnem zamiku nekaj ur, potem dni, tednov morda meseca. Čas je, da se upremo takšnemu zavajanju.
Vauuuuu...pride Rupar pred parlament ?
Prav zanima me kako Pavle razume ta spremenjen način nakazil pokojnin. Je morda to v sozvočju obljub nove koalicije, ki bo oklestila sredstva Spiza z do 160 miljonov..€.
Sem se že ustrašil, da bodo prenehali odtegovati zneske za oskrbo , pa prostovoljno zdravstveno zavarovanje, pa dvignili penzije....
Bodo dvignili ampak, ne penzije. Krvni pritisk..Da bodo prezgodaj pomrli, ker so jim itak odveč..
Evo nova koalicija in STA so že napovedali uvajanje novega načina nakazil pokojnin. Povdarek bo na časovnem zamiku nekaj ur, potem dni, tednov morda meseca. Čas je, da se upremo takšnemu zavajanju.
Ti gobezdač si pokojnine sploh ne zaslužiš !!!!!!!!!!!!!
Munjeni, jaz pokojnino imam, tebi jo bo Janša za zasluge osebno podaril..