Slovenija
110 ogledov

Virantov poslanec v mladosti ustrelil prijateljico

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marjan 10:20 19.april 2012.

    Takoj izgnat iz parlamenta. Na uho mi je prišlo, da se ga je Virant na maturancu ornk napil in bil na poti domov udeležen v hudi prometni nesreči. Frulica pokazala kar 2 promila.

  • Marjan Valič 09:36 19.april 2012.

    sramotno za viranta in cel parlament taka država sloh nebi smela biti ne u europski uniji ne u natu in virant bi moral takoj odstopiti ki ima take poslance

  • pravaresnica123 10:15 19.april 2012.

    In trezni so bili! Se spomnim zadeve. Vsi po vrsti so bili pijani kot čep. Če bi bili trezni, ga nebi doletele sankcije!!!

  • juventus1897 10:16 19.april 2012.

    Hja, vprašajmo se kako so kočali tisti, o katerih je g. Meršol posredoval informacije.

  • juventus1897 10:16 19.april 2012.

    ...kako so končali...

  • juventus1897 10:17 19.april 2012.

    ata turk in striček Kuči.

  • tartufka2226 10:34 19.april 2012.

    kako da so policisti,ko jim zaškripa takoj vsi odvetniki

  • Aleš Kocjan 11:53 19.april 2012.

    Mediji imajo resne težave, ker ne ločijo, kaj je vredno objave in kaj je nabijanje.

  • Pepe007 10:34 19.april 2012.

    Mediji imajo resne težave. Ne znajo oceniti, koliko je vredno trenutno delo poslancev in ostalih gospodarjev države, ker se to zmeraj realno ovrednoti šele v prihodnosti, pa tudi veliko več napora je potrebnega za oceno. Zato brskajo po zgodovini ...prikaži več in iščejo šokantne novice... Ali obstaja Slovenec v srednjih letih, ki ni nikoli naredil nič neumnega in protizakonitega?

  • babi 10:16 19.april 2012.

    Zanimivo, da se piše le o poslancih koalicije. Če hočeš se vedno da izbrskati nekaj iz preteklosti in preusmerjati pozornost. Če je kdo sporen poslanec v parlamentu, je gotovo Meršol, ki pa ga mediji pustijo na miru. Kot da je ...prikaži več vohunjenje v preteklosti za prejšnji režim nekaj samoumevnega. On bi moral PRVI zapustiti parlament, pa ga je v bran vzel sam "ata" Turk. Gliha pač vkup štriha.

  • mrki 09:43 19.april 2012.

    tipično za pisunčke rdeče kamarile! zanima me kdaj bodo začeli glodati Meršola , pa Jančita , Romčita , Žgajnarco, Župco pa še kakega Romčita !

  • mrki 09:44 19.april 2012.

    tipično za pisunčke rdeče kamarile! zanima me kdaj bodo začeli glodati Meršola , pa Jančita , Romčita , Žgajnarco, Župco pa še kakega Romčita !

  • se_eden 11:12 19.april 2012.

    po čigavem nareku to pišete. pa mi ne rabimo volitev. samo medije spremljaj in boš takoj vedel kdo je pravi (naš) in kdo ne. najprej ste se spravili na Simčiča, potem Vogrina, sicer bi pričakoval, da je poleg Mariniča zdaj ...prikaži več na vrsti Meršol, pa sem se zgleda zmotil. naslednji je Braniselj. in spet DLGV... in ne samo, da ste o ekonomiji in pravu zelo slabo podučeni (Vogrin), tudi o samem novinarstvu ne veste veliko. za začetek si preberite Etični kodeks vašega združenja!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.