Svet /svet/hrvaska
73 ogledov

Visoko povpraševanje iz tujine

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • d 18:58 25.maj 2016.

    pa kaj se repencis kot pav, tist k hoce naj gre na hrvask tist k pa noce pa ne bo sou ... simple

  • Janez_53 19:21 25.maj 2016.

    Pa res! Tudi meni se to dogaja in ne vem zakaj!

  • pravičnik77 19:47 25.maj 2016.

    kdo se pa repenči... očitno vse kar sem napisal drži, ker drugače bi imel kaj pametnega za napisat

  • Zverca 21:07 25.maj 2016.

    Se strinjam. Slovenske ovce pa plačujejo te precenjene storitve. Grčija, Španija, Italija s Sicilijo in Sardinijo, Malta, Ciper ... vse ceneje kot HR. Tisti, ki letos teh cen, sploh grških ne bo izkoristil, je nor. V končni fazi je tud ...prikaži več Egipt varen, ker so destinacijo itak uničili in ni zanimiva za teroriste, cene pa smešne.

  • Avatar Džoser
    Džoser 18:16 26.maj 2016.

    ZALA IMAŠ ČISTO PRAV TUDI ZAME JE OBISK HRVAŠKE NAJVEČJI NESMISEL.ČE ŽE GREM NA JUG NITI POMISLIM NE,DA BI ZAPRAVIL PRI USTAŠIH KAK CENT VEČ KOT JE POTREBNO ZA PLAČILO CESTNINE.KDOR JIH PA OBOŽUJE PA NAJ NE STOKA IN JOKA ...prikaži več KAKO JE DRAGO.ŠE PREMALO JIH ZAJEBAVAJO!

  • Papaja Popi 13:56 25.maj 2016.

    Glede bluzenja !Vprašanje kdo bluzi ?Večina stvari je cenejših kot pri nas in na Hrvaškem. Kave , kosila in večerje imajo po normalni ceni, kot pri nas v vsaki gostilni.Če greš pa v luksuzni hotel pa ...prikaži več je res 3x dražje, ampak pri nas je to do 10 x dražje.

  • Zverca 21:03 25.maj 2016.

    Delam v turistični agenciji in lahko ti zagotovim, da so cene hotelski namestitev veliko veliko višje kot prejšnjo sezono. Cene so tako nabili, da mi je nerodno strankam dajati ponudbe. Primer: prejšnji konec tedna, Hotel Maestral, 1 noč polpenzion po ...prikaži več osebi v sobi brez balkona s pogledom na park, 80 €/oseba. Meseca MAJA!!! Jaz res ne vem, kje ti živiš. Ampak ja, to pa strinjam, cene apartmajev pa niso šle bistveno gor. In, ja, seveda na cene vpliva kao grožnja terorizma ipd., ki je bistveno pretirana. Z Grčijo ni nič narobe, pa si ljudje tja ne upajo. Stane pa večinoma manj, kot 1 teden na HR obali. Z letalom, seveda. Tujina ni bila nikoli tako čpoceni kot letos, zato bi veljalo malo razgledanosti in racionalne presoje. Ki je je malo. Pa naj plačujejo, who cares. In to so Hrvati do obisti izkoristili, seveda.

  • Avatar Zala
    Zala 02:12 26.maj 2016.

    Čakajo nas zasoljene cene ........ .......... res? Nas že ne. Na Hrvaškem nismo nič izgubili,da bi se morali tja vračati. 1993 je bila zgodba z dopustovanjem na hrvaškem zaključena.

  • Phonak 13:07 25.maj 2016.

    v skandinavske države na morje haha še polet majo 10C komej :P pa kaj bluziš da so cenejše prej 3x dražje :P

  • pravičnik77 17:54 25.maj 2016.

    Aja, za letošnji dopust bomo dali okoli 850 eur (apartma, gorivo,trajekt) + hrana (nekej z njive, nekej s hrvaških trgovin)

  • Papaja Popi 20:13 25.maj 2016.

    Govora je o lanskih cenah pred napadi.Sedaj je še ceneje in greš lahko za 10 dni , medtem, ko greš na Hrvaško za 7 dni.

  • pravičnik77 15:53 25.maj 2016.

    Kot vsako leto, slovenske "poscane novine" (ne samo Žurnal), nabijajo čez Hrvaško, kako dragi so, kako svinjsko dražijo čez poletje in ostale neumnosti... in tako kot zadnji ne vem 15 let, se na koncu izkaže, da temu ni tako, ampak ...prikaži več resnica ni pomembna. Cene apartmaja, kjer letujemo mi, je zadnjih 15 let ista, hrana v trgovini (glede na to da smo v apartmaju in si hrano kuhamo sami) malenkost nižja ali enaka kot v SLO, cena skepce sladoleda na plaži 1 EUR že nevem koliko časa (pojdite na sladoled na slovensko obalo, pa mi povejte ceno). Je pa res, ne moreš čakati na zadnji trenutek... mi imamo rezervirano januarja za tekoče leto in to za glavni dopust, kot prvi vikend v septembru. Seveda bo letos za zamudnike najemnina apartmaja dražja, zaradi svetovnih razmer, ampak ne zato krivit Hrvatov. Kar se varnosti tiče, se na hrvaškem počutim varno, s tamkajšnjimi uradnimi organi, kolikor sem imel stikov, pa lahko povem samo najboljše (če pozabim na hrvaško mejno policistko na mejnem prehodu Pe

  • matz 00:48 26.maj 2016.

    ojej stari... kera rutina...15 let ena in ista destinacija? isti apartma? pa dej si kr zdej porezervirat se za nadaljnih 15 let, da ti ne bo treba vsazga januarja. mogoc kar za 40 let, se za naslednjo generacijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.