Slovenija
44 ogledov

Vlada pripravila "dodatne nujne ukrepe"

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • principiumnovum 19:15 09.november 2015.

    Naši nimajo znanja in izkušenj s takšnimi situacijami. Operativci, ki so imeli bogate izkušnje s kriznimi situacijami iz vrha policije in teritorialne obrambe ter kasneje vojske so bili prisilno upokojeni, da so eldeesarji lahko v miru pokradli državo. Na terenu ...prikaži več imamo danes sicer vzdržljive uniformirance, a kaj ko jih vodijo moje "sošolke" iz filofaxa ter fdvja pa eni ekonomisti in pravniki, ki nikdar niso bili niti na krvodajalski akciji, kaj šele da bi odslužili vojaški rok ali pa bili pri gasilcih. To je danes naša realna slika. Policiste in vojake usmerjajo otroci gospodarskih kriminalcev, ki so do 27 leta vlekli štipendije (ki so bile večje, kot plače policistov, vojakov, gasilcev, med.sester...), se hodili drogirati na rok koncerte in metati granitne kocke v policiste na študentskih demonstracijah. Takšni danes vodijo državo in vi od njih pričakujete, da se bodo obnašali kot voditelji?

  • mrki 21:02 09.november 2015.

    A bejž no , a zdej pa ograja !!?? Se mi je zdelo ko je Kahli izginil nasmeh iz obraza !!A, ja !! Sam še Orbanu recte za ekipo !! bo hitreje in ceneje !??Dobro jutro nesposobna vlada !!

  • KOJAK 21:16 09.november 2015.

    preveč filme gledaš

  • KOJAK 21:18 09.november 2015.

    hrvatje jih že kak mesec več kot mi vozijo naprej, prvo na madžarsko kasneje šele k nam ko je Orban postavil ograjo

  • brina 06:44 10.november 2015.

    To je bilo pričakovano, samo zdi se mi, da smo prepozni. Verjetno so dobili direktivo iz Bruslja, pa so začeli o tej ograji razmišljati.

  • maresem 06:47 10.november 2015.

    To je najbolj nesposobna vlada v zgodovini samostojne Slovenije. V času osamosvojitve ti nesposobneži ne bi prišli niti do črke "O", od osamosvojitve.

  • edstark 07:15 10.november 2015.

    @kojak ti greš pa premalo ven po svetu. Pojdi v Munchen ali kako durgo večje nemško mesto ali pa v nekoč mirno Švedsko v mesto Malmo pa se sprehodi skozi njihove predele če si upaš.

  • edstark 07:16 10.november 2015.

    kakšna soglasja?!?!!? To je izredno stanje!Če se kak lastnik upre postavitvi na njegovo ozemlje ga ogradimo tako da pripada hrvaški pa bo moral kilometre naokoli čez mejo da bo prišel do njegove zemlje

  • 4krogci 07:44 10.november 2015.

    Oprostite ampak a mi poveste kako jih bo taka žičnata ograja ustavla??? Nekateri od teh beguncev so prečkal minska polja, ...

  • ginko 08:12 10.november 2015.

    Sami nesposobni vladni mečkači. Vse delajo proti vsem predlogom opozicije, samo da bo po njihovem, pa čeprav Slovenijo že hudič požira. Ubogi narod z tako "visoko" izobraženo oblastjo. Sicer - kakršen narod, taka oblast, tudi če je slaba, važno da so novi obrazi!

  • ginko 08:14 10.november 2015.

    Na mejo naj pripeljejo pujske, pa še ograje ne bo potrebno.

  • h3o 19:47 09.november 2015.

    ta masivna horda musličev prihaja zato, da bi prišli v evropo pred prvim snegom, zima je pred vrati. Miro Cerar pa krši ustavo in posiljuje evropejce z musliči. In kaj dela medtem Sveti Miro? Sveti Miro pač v miru premišljuje

  • erikkk 09:44 10.november 2015.

    Iz šengena nas bodo vrgli če ne bo ograje pol bomo pa na milost in ne milost brez varnosti

  • 4krogci 09:46 10.november 2015.

    seveda deluje, ma kaj bo pa ko bo se slovenska meja zaprta?? In ne pozabimo na to da so hrvati preusmerli vse h nam (vlaki, avtobusi,.) sepravi pridejo h njim na mejo samo tisti ki pesacijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.