Slovenija
40 ogledov

Vontova "ima vsega dovolj"

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 14:46 01.februar 2013.

    tamara, tako je to ko se boriš s to zahrbtno desnico. Preveč se je namnožilo te golazni v zadnjih 20 letih.

  • pravaresnica123 17:05 01.februar 2013.

    Zadnji čas. Glede na to, da je bila v stalnem konfliktu z največjim in najbolj nevzgojenim, neolikanim in sarkastičnim osebkom v vladi, bi, če bi še nadaljevala dialog z njim padla na njegov nivo, za kaj takega bi jo bilo ...prikaži več pa zaradi njenega IQ-ja škoda.

  • Klada 15:24 01.februar 2013.

    Sem pričakoval malo več dostojanstva in poštenja samo sprenevedanje za obdržanje položaja. Zakaj ne zavzamete jasnega stališča do vašega zamrznjenega predsednika in zadeve počistite v lastnih vrstah. Veste državljani, volilci nismo brez oči in ušes. Moja prognoza- tako so se ...prikaži več obnašale zelo pomembne in velike stranke a vendar so morale zapustiti parlament in to čaka tudi vas....

  • babi 15:39 01.februar 2013.

    Umaknila ne profil, ker si pred volitvami išče novo korito, ker preko PS nikakor ne more več priti v DZ!!!

  • zic 16:05 01.februar 2013.

    še boljša je pa ta, da si je danes Janša namenil novo funkcijo minister za finance, mi pa hočemo, da odstopi on nas pa ne jebe in veselo naprej hara...ali se vam to zdi normalno????????????? a smo mi eni butlji!?

  • krtmen1 16:10 01.februar 2013.

    Dost ima vsega - rešitev je našla v ogljikovih hidratih.

  • anze40 16:14 01.februar 2013.

    O kako lepa slika.Koliko ste dobili na žurnalu, da ste iz naftalina potegnili slikco.Slokajte jo zdaj....da vidimo kaliber

  • Klada 16:17 01.februar 2013.

    Res je, se strinjam, podgane bežijo....

  • mirko 16:18 01.februar 2013.

    Zic, je hudo, a ne ?Veš, ne poznate še dobro sistema parlamentarne demokracije. Pa saj bo, nič bat, boste že dojeli, čez kakih 10 let, vsaj upati morate.A vi bi pa radi prakticirali še kar tisto južno politiko ...prikaži več ? E moj brale, ne ide to tako, vsaj v evropi ne. Na jugu ja, na jugu. Ampak mi smo sedaj v evropi. Zapomni si. Vsaj to !!!

  • Avatar Mitja Grmovšek
    Mitja Grmovšek 16:20 01.februar 2013.

    Končno da si šla.... Slika je pa potegnjena iz nafrtalina, al iz šolskih dni???????

  • stela 16:46 01.februar 2013.

    Rada bi te vidla kok si fejst hahaha

  • stela 16:48 01.februar 2013.

    Mirko.....nimaš tri čiste, zato ne komentiraj

  • Oseba_ 16:59 01.februar 2013.

    koliko kg ima ?

  • varan 17:43 01.februar 2013.

    res znajo biti sladko zahrbtni; to je že prav odvratno, ko poslušam njihove frontmene (cukjati, štuhec, stres, jakič, krajnc..

  • zic 19:31 01.februar 2013.

    parlamentarna demokracija pomeni, da je nekdo od ljudstva izbran in odstranjen...ne pa da se drži stolčka k da je prliman....vemo zakaj naj odstopi....res smo ovce jebene

  • Senior 19:31 01.februar 2013.

    Grafit je odraz naše vodilne politične strukture.

  • majdas 19:45 01.februar 2013.

    Ponovimo: od ljudstva izbrani se ni bil sposoben pogajati ...In parlamentarna demokracija pravi, da vlada tisti, ki zbere večino - ne glede na mesto, ki ga je dosegel na volitvah.Čakam minuse ...

  • majdas 19:48 01.februar 2013.

    "Golazni" ???In kako naj bi se je rešili - po vašem ?Sklepam, da se vsak dan brez problema pogledate v ogledalo ...

  • pravaresnica123 17:06 01.februar 2013.

    Z kg drugih se navadno utruja tisti, ki jih ima sam veliko preveč!

  • Klada 15:28 01.februar 2013.

    Veste, dragec...Tamara ni nič boljša. Obedve stranki malikujeta svoje vodje, kot v totalitarnem času: po Janši-Janša, Po Jankoviču-Jankovič.....Prepričan sem, da prihajajo drugačni časi in drugi ljudje, ki bodo znali reševat sedanje probleme in probleme prihodnosti brez sovraštva, nestrpnosti in laži....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.