Avto
505 ogledov

Vozniki motornih koles kljub prepovedi pogosto prehitevajo kar med vozili

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • patrijarh 13:59 03.april 2017.

    A to peš hodiš.

  • OneCent 07:14 05.april 2017.

    Ja, in ti si nestrpen nadutež.

  • k0libri 10:28 03.april 2017.

    To ni noben problem, vendar kam naj ga človek umakne, ko ti prileti nasproti preko polne črte v nepreglednem ovinku. V jarek, da ti ne bo umsko prezahtevno?

  • k0libri 09:27 03.april 2017.

    Venard mi nismo razvita država, sploh ljudje še niso presegli stopnje infantilnosti. Za take velja, da bi se morali držati predpisov, če bi bili tega sposobni, kar pa niso. Ne vozniki avtomobilov, še manj pa vozniki motorjem. Za te se ...prikaži več zdi, da je pogoj iq okrog 1 do 10.

  • mrki 09:43 03.april 2017.

    Še dobro da se jih več ne pobije. Včerajšnja pot iz Lj v Celje mi je postregla z množico prehitevanj motoristov v nepregledne ovinke in čez polno črto. Zatorej si mi bolj malo smilijo.

  • MEGUSTA 08:48 03.april 2017.

    "V Sloveniji je prehitevanje vozil dovoljeno le po levi strani." Se pravi, kadar je DESNA kolona na avtocesti v gužvi malenkost hitrejša od LEVE, so vsi vozniki na desni v prekršku? :) HAHAHA mater ste prizadeti.Malo si preberite ...prikaži več pravila, preden tupite takšne bedarije: "33. ... Hitrejša vožnja ene kolone vozil od druge na cesti, ki ima najmanj dva prometna pasova za vožnjo v isto smer, ni prehitevanje;"

  • Zmago 14:19 03.april 2017.

    Opažam, da vas je tu gor kar nekaj pacientov, ki se vam strašno mudi, ................ na končni cilj !http://www.dvr.de/download/87ab81ef-e2cd-4fb3-a4fc-5ae46d870d2b.jpg

  • Dav Lob 08:54 03.april 2017.

    Teh motoristov imam vrh glave,da vam vsem j.... Vozijo se kot nori jaz se peljem 60 s familijo on pa nasproti mene vsaj 150 prehiteva.Enkrat se mi bo sfuzlalo in ga bom malo prestrašil pa se naj nabijejo na goflo.

  • DasAuto 16:20 03.april 2017.

    Nisem počasen na cesti, ampak vedenje določenih motoristov je vsekakor vredno graje in konkretnih sankcij. Rinjenje naprej pred semaforji, prehitevanje kjer je najmanj varno in podobni problemi, ki so večini znani, me res razkurijo. Znam biti popolnoma strpen do pametnih ...prikaži več motoristov, se jim tudi umaknem na desni rob, da me lažje prehitijo, kjer je to realno možno, krepko na živce mi pa grejo prepotentneži in take upam da jih bo kmalu izučilo. Pa ne da bi komu nesrečo privoščil, da me kdo ne bo narobe razumel. Vozi hitro ali počasi, ampak predvsem pa vozi z glavo!!! In to velja za vse, tako motoriste kot avtomobiliste!

  • Dav Lob 09:53 03.april 2017.

    1 nismo na sodišču.2 Kdo koga na cesti bolj ogroža se malo vprašaj.3.kje bo več žalovalcev na grobu "pri motoristu ali pri družini z otroki.Glede na to kako se vozijo99% motoristov so vsi norci s prazno glavo.Kulturno se vozijo ...prikaži večjo samo čoperisti povečini no.+tega sem osebno poznal 2 pokojna,enemu je glava razpadla ko so mu vzeli čelado dol "drugega pa je prelamal na pol cestni znak.IN veš kaj je bilo krivo za oba hitrost.Sreča v nesreči je bila samo to da nista odpeljala še koga drugega zraven.

  • k0libri 10:28 03.april 2017.

    Med motoristi je zgleda ogremen delež ljudi, ki so, milo rečeno, neumni. Kljub temu pa očitno smejo upravljati z navarno stvarjo z veliko maso in ogromno hitrostjo brez upoštevanja pravil in drugih ljudi v prometu.

  • Avatar Leon
    Leon 08:42 03.april 2017.

    Problem slovenske prometne morije je NADZOR ! Policija mora nadzirat promet in ne pobirat mrtve na cestah. Delo ministrice je izdelat program za učinkovit nadzor namesto izdelave statističnih podatkov o usklajenih akcijah nekaj krat na leto . Na cestah je ...prikaži večje potreben nenehen nadzor !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.