Bravo nova vlada, ki zanika, da lahko objestno kurjenje fosilnih goriv vpliva na segrevanje planeta, Skuhajte nas kot glupe žabe, ki so vas izvolile!
Nato pa nagel padec temperature za 20 stopinj!!!
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Bravo nova vlada, ki zanika, da lahko objestno kurjenje fosilnih goriv vpliva na segrevanje planeta, Skuhajte nas kot glupe žabe, ki so vas izvolile!
Nato pa nagel padec temperature za 20 stopinj!!!