Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
92026 ogledov

Vsa gospodinjstva bo jutri v nabiralnikih čakalo to obvestilo

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 11:17 10.september 2024.

    Še s pošiljanjem pošte zapravljajo denar. Napisali bi direktno, elektrika se bo podražila, ne pa da vse zavijajo v sto celofanov in trosijo 1000 različnih informacij, brez zveze.

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:06 10.september 2024.

      veze možakar,veze so to,tako je nekdo še dodatno zaslužil,enako je bilo v covid časih ,ko je brat JJ pošiljal ..... ,to je vedno bilo in še bo,saj na volitvah pridno volijo ljudje ena in ta iste,tisti ki nočejo pa jim ...prikaži več delajo govejo uslugo

  • atamama 12:02 10.september 2024.

    Ne razumem čisto kaj se gredo. Ko sem gradil sem plačal priključno moč 3x25A in dodal denar za trafo postajo, ki smo jo ''prostovoljno'' oddali v upravljanje elektru. Tudi 2x10mm2 žice v dolžini 120m je moje. Trafo postajo smo kupili ...prikaži več za 17 hiš in dimenzionirana je bila samo za nas. Danes je priključenih 51 gospodinjstev, nihče ni vprašal ali prosil, da se priključijo na našo trafo postajo. Komu se lahko pritožim, ker ko je hladneje in se vklopijo toplotne črpalke vse počepne. Kaj to ni kraja???

  • Avatar NickMason
    NickMason 12:08 10.september 2024.

    iz nekdaj nazaj 30eur sem prišel na 100eur položnico,druga švica smo ni kaj.Zdaj bo pa še več.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 12:59 10.september 2024.

      Bomo še malo več Švical,pa to!!!

    • Avatar Zoran
      StarMačk 16:15 10.september 2024.

      Sam sem iz položnice za slabih 30 eur, pri domala nespremenjenih porabnikih, pristal na položnici za malo manj ali pa malo več kot 60 eur, odvisno od meseca, tako, da si najbrž pozabil napisat kaj vse si v tem času ...prikaži več dodatno še priklopil na štrom!?

    • Avatar NickMason
      NickMason 17:15 10.september 2024.

      Nisem pozabil to primerjam za isto št. strojev brez ogrevanja in klime ,s tem da so zdaj tv-ji vsaj 10x manj potratni kot takrat in hladilnik ,pralni stroj itd,vse je enako z veliko manj porabe,s tem nekako lažje stroj zamenjaš,pa ...prikaži več smo vseeno prišli do visoke položnice,vse to je rezultat politikov oz. ena in istih izvoljenih,samo nas odirajo na vso moč.

    • pravičnik77 17:53 10.september 2024.

      sej smo Švica in to po draginji, kle jih prešisamo, drugje pa krepko capljamo

    • Avatar Zoran
      StarMačk 18:02 10.september 2024.

      Potem pa zamenjaj dobavitelja, ker ali je tvoj bolj lakomen od mojega ali pa se je tarifa za trifazni priključek bistveno bolj dražila od enofaznega!? Sam namreč v bajti cca. 160 kvadratov nimam porabnikov, ki bi potrebovali trifazni električni priključek, ...prikaži več imamo pa vse gospodinjske aparate, ogrevanje na plin in tudi 5kW klimo, za kar je priključna moč 8kW in glavna varovalka 1x35A, povsem dovolj...

  • Avatar Zoran
    StarMačk 16:19 10.september 2024.

    Očitno je glavni namen naredit za končnega odjemalca stroškovnico, ki je sam bog ne bo znal preračunat, kaj šele povprečen odjemalec električne energije. Potem pa bodo dražili enkrat eno, ki bo odvisno od nekaj drugega, potem spet drugo, ki bo ...prikaži več odvisno od nekaj petega...

  • Kmodri_ 10:43 10.september 2024.

    Črni humor!

    • matermila 12:24 10.september 2024.

      Je črni, samo da ni humor, je kar resnično.

    • Kmodri_ 22:48 10.september 2024.

      Odiranje se bo začelo! Mimogrede, Nemci so ta sistem že ukinili! Samo povem...

  • radovednica 13:51 10.september 2024.

    Nehajo naj že enkrat s tem novim načinom obračunavanja omrežnine. Papir ali karkoli bo, bo takoj romalo v smeti ali bo skurjeno. Kar naprej nekaj telovadijo, samo, da komplicirano prikrijejo, da nihče ne razume, kako bo upravičeno višji znesek na ...prikaži več položnicah. V grobem, ne boš vedel kje si, v katerem razredu, pa kdaj boš uporabljal elektriko, boš rekel, ne danes pa ne bomo nič jedli ali pa ugasnem čistilno napravo, ki mora konstantno delovati po režimu. Ne, ugasnem, da ne prebijem limita ????

  • pravičnik77 18:03 10.september 2024.

    do sedaj je šla še vsaka sprememba v našo škodo..

  • radovednica 13:54 10.september 2024.

    Ja, če je pa 200 kWh porabe elektrike na mesec za klasično dvostanovanjsko hišo preveč, potem naj pa kar vse ukinejo, banda lopovska. Pa Tinca naj porabi manj, da ne bo več grda grdavš žnablasta plastična...

  • Plavi-mil 13:25 10.september 2024.

    Koliko bo pa to stalo? Spet zapravljanje na naš račun, za večji njihov račun, ne rabim nobene pošte, dovolj je položnica, papir pa naj si taubi nekam vtakne.

  • Nelaži 13:01 10.september 2024.

    zelena prihodnost, 15 minutna mesta je pogreb za vse tudi za lopove na oblasti

  • 4krogci 12:49 10.september 2024.

    No če vam uspe prepričat pošto na mojem koncu, da bo jutri dostavljala pol vam lahko sam cestitam hahaha

  • Luksi 11:27 10.september 2024.

    Banda lopovska, sami se kopajo v denarju, nam bodo pa zaračunali še zrak, ki ga dihamo... do kdaj še?

  • herman3 18:47 10.september 2024.

    Odjemalci sigurno ne bomo na boljšem!

  • manja53 13:23 10.september 2024.

    Sistem bo pravičen..Nikoli ni bil in nikoli ne bo. ob priklopu na el. omrežje smo vse plačali, preplačali, torej smo sami financirali vse potrebno. Zdaj pa neka vlada nas poštene ljudi j...e v glavo.. vlada, ki ima denarja, da ne ...prikaži več ve kam z njim, našega denarja..kako že pravijo? S tujim k...m je luštno po koprivah mahat.. Fak of

  • robi71 05:59 11.september 2024.

    A smo res taki hlapci da nas nategujejo kot gumice? Kje je kaka kriza z elektriko. Kje je draginja kot so to imenovali ter zavajali pod pretvezo Ukrajine? Zavajajo in lažejo nam samo za večje dobičke. Ljudje kako dolgo še?

  • Gandolf 15:08 14.september 2024.

    Moj primer +40% višja položnica! Že pumpam kolo za v Ljubljano.

  • miho 13:40 10.september 2024.

    disclaimer: zelen (v ustreznem sklonu, slovničnem spolu in številu) = črn (v ustreznem sklonu, slovničnem spolu in številu)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.