Slovenija
32 ogledov

Z Adrio ceneje prek hotela Park

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žvižgač 13:23 30.april 2013.

    Nisam kriv i ne priznajem ovaj sud je rekel en znan tip, po katerem ta kreten povzema držo in deli nauke vsem v politiki in državljanom. Tast, ki je sproduciral ta politični pamflet od PreVirantske stranke s samimi nesposobneži in ...prikaži več brezjajčniki na kupu, bi moral povedati tudi kako je sfinanciral ta zastonjkarski politični projekt, ker PreVirant tega ni bil sposobeen skupaj spraviti. En Grregor je pokazal kaj zmore bomo videli kaj bo z drugim Grrregorrjem PreVirantom. Po moje je zrel za zapor. Naredil je ogromno škode v javnem sektorju.

  • Avatar atojeto
    atojeto 17:46 30.april 2013.

    Višje ko si in večjo plačo imaš, ceneje živiš. Tu se mi zdi, da gre samo za poitične igre in diskreditacije in so na zatožno klop poklicali napačne osebe. Povprašati bi morali odgovorne osebe v Adrii, ki so te popuste ...prikaži več odobrile in jim soditi za oškodovanje podjetja in s tem posledično vračilo denarja. Vsak navaden delavec mora povrniti škodo nastalo po njegovi krivdi, isto naj velja tudi za ta višje.Daleč od tega da zagovarjam politike, ker sem med prvimi, ki bi zamenjal vse, tako leve, desne in sredinske. Ne poznam pa nikogar, ki se je kdaj odrekel kakšnemu popustu, npr. v trgovini. Tudi jaz nisem izjema.

  • KLOBO 12:00 30.april 2013.

    resnično imamo ministra, ki je lahko za zgled drugim državljanom, he, he, in ta cepec pokvarjeni bo pamet solil drugim in predaval o etičnih standardih, ki da so pri njemu zelo visoko, !!?? Res so zelo visoko, pokvarjenec izprijeni, gnoj ...prikaži večj smrdljivi!! Izkoriščal je kao soimenjaka za poceni potovanja, sicer vseeno misli, da je vse to spet za lase privlečeno, da se upravičijo njegove niske karte, !!?? Kaj pa njegov zet Brejc , ali ima ta človeček tudi kakšnega soimenjaka, ki ga je zlorabil za svoje poceni potovanja.. €€€€€ !!

  • mph 12:45 30.april 2013.

    S čem se ukvarjamo .... morda bodo še odkrili, da so mu v kakšni trgovini na sekret papir dali neupravičen popust .... kot, da je sicer sam to zahteval.V bistvu sem ga vedno videl kot poštenjaka. Tudi nadomestilo ni ...prikaži več prejemal nezakonito, je samo izkoristil možnost. In potem celo vrnil dober del denarja, kar lahko pri ostalih samo sanjamo.Zdaj boste črni intenzivno gonjo vodili proti vsem z edinom namenom rušenja, ker, ko je bil v Majerjevi ekipi teh problemov ni bilo.

  • Šemefuky 13:15 30.april 2013.

    Prašičjeglavi Previrant je spen izumil sistem, kako naj ga operejo ker on po njegovo ni vpleten v đabić posle. Ta pokvarjenec, ki je sesal proračun kot državni sekretar na račun del, ki bi jih moral opraviti za visoko plačo in ...prikaži več je prejemal nadomestilo, ker se ni želel zaposliti, ker je dobro živel preko avtorskih honorarjev in pogodb in seveda ministrskim nadomestilom. Ta svinja pokvarjena, ki soli vse po vrsti je še šef policiji, ki bi ga že morala preganjati in njegov kolega alkoholičar je šef pravosodnega ministrstva. In kako in kdaj bodo prasci odgovarjali za vse njihove lopovščine?

  • Žurnalček 15:03 30.april 2013.

    Če ti nekdo zrihta karkoli , kar stane 300€ za 100 € se pravi trikrat manj in taisti popust ni javno objavljen niti ga navadni smrtniki ne morejo dobiti , to ne moreš sprejeti , nezavedajoč se dejstva , da ...prikaži veča si dobil DARILO , ki presega cenzus in ga moraš na koncu leta prijaviti v davčni napovedi. Je to storil ? Ni ! VIRANT je DAČNI UTAJEVALEC , ne pa tisto kar mu hočete prišiti. Vsakdo lahko sprejme darilo , samo iznad cenzusa , ga mora prijaviti kot DOHODEK !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.