Svet
282 ogledov

Z letom 2019 obvezno služenje?

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 21:10 30.januar 2017.

    Moje samo urjenje je državo koštalo okoli 50.000€ , od kar sem prišel ven , me nobeden ni vprašal , kaj sem končal , končal sem pa dvojno urjenje 14 mesecev stalnega treninga in mi je tank v malem prstu ...prikaži večtu ! Danes pa tankista naredijo v 3 mesecih ! Ja , malo morgen ! Generacija 1969-71 danes po 46 letih , šiba še danes vsako frišno tankovsko posadko po izurjenosti za samo borbo ! Ja pa še škoda nas ni !

  • Žurnalček 21:16 30.januar 2017.

    Pa še tole . Če želite parirati Hrvatom morate nabaviti tiste zajebane filmske narednike za inštruktorje našim fantom ! Če ne boljš , da grejo obvezno k tabornikom , ker se bo dalo tako v daljšem periodu na njega vplivati ...prikaži veči , kreirati osebnost in predavati domovinsko vzgojo!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 15:42 30.januar 2017.

    Takoj, ko bo podpora NATO paktu padla pod 50%, je treba organizirati referendum za izstop iz te fašistične organizacije! Slovenci NATA ne potrebujemo!

  • Avatar praufo
    praufo 16:22 30.januar 2017.

    lepo si napisala, ti dam plus, ampak ne zanašaj se na slovane in na neke unije, so plusi in tudi minusi ... začnimo pri sebi in doma uredimo stvari, ki so daleč od reda ... slovenija ima geo strateški položaj ...prikaži več in s tem lahko služi ali celo v skrajni sili izsiljujeje, če hoče ... to je treba našim politikom na čeo zabit, pa še ne pomaga

  • Avatar skeptik
    skeptik 09:25 30.januar 2017.

    Geopolitične razmere se spreminjajo in zaostrujejo. Kdaj bo naše pacifiste srečala pamet?

  • c1305166 09:42 30.januar 2017.

    Elite bodo spet poslale na bojišča zaslepljene ovce, ki se bodo pobijale med sabo v milijonih, misleč, da delajo dobro in neizbežno. Kdaj bo ljudi srečala pamet? Nikoli. Lahko pa sam vzameš puško in greš v prve bojne vrste.

  • Avatar Leon
    Leon 09:48 30.januar 2017.

    Švica ima najboljši sistem ,žal pa je to možno samo v Švici ,ki je nevtralna ,naši pa se spajdašijo z vsakim ,ki jim ponudi brezplačne arašide .Vsak teden poka na Počku ,ko da smo v Siriji ! Seveda smo finančno .

  • Avatar Leon
    Leon 09:49 30.januar 2017.

    Samo vojne združujejo ljudi !

  • mb 10:01 30.januar 2017.

    vzameš puško in greš na lov za politiki in hujskaši. bo hitro vsake vojne konec

  • c1305166 10:04 30.januar 2017.

    Upam, da je to šala.

  • brencl47 10:05 30.januar 2017.

    Tudi pri nas je nujno treba uvesti nekaj podobnega, če seveda želimo ohraniti Slovenijo. Pa tudi mulariji bi koristilo nekaj reda, discipline in domovinske vzgoje.

  • eosss 10:15 30.januar 2017.

    Haha nobeno obvezno služenje ne bo pomagalo ohraniti Slovenije... pa v vojski je bolj pranje možganov in izživljanje nadrejenih nad naborniki, kot pa kaj drugega...

  • KLOBO 10:38 30.januar 2017.

    Hrvaška se čuti regionalno ogroženo odkar je začel Kahrl Erhjavec streljat kozle !! Hrvatom je zagrozil, če ne bodo spoštovali izida arbitražnega sodišča, da jih bo napadel z vso svojo penzionersko volilno bazo !!!

  • Tupamaros 11:34 30.januar 2017.

    Nacionalna garda po principu TO bi bila v Sloveniji primerna za implementacijo,

  • Ferluci 11:36 30.januar 2017.

    Partizanska maškerada bo, podobno kot med 2. vojno, vse rešila.

  • razerznak 12:31 30.januar 2017.

    jah cmerko bo treba pa dat dnarček za vojsko, z trumpom nebo heca , al damo 2% bdp al pa letimo z natoja, zdej se pa odločte kaj hočte hahaha

  • GWRmov 12:44 30.januar 2017.

    Zakaj bi nas to zanimalo, če to velja za Hrvaško?

  • dimnikar 13:12 30.januar 2017.

    Kako obupno, nezdravo razmišljanje :S Res žalostno, da imamo takšne kot ste vi med sabo.

  • dimnikar 13:13 30.januar 2017.

    Govorim o Leonu, da ne bo nesporazuma.

  • Avatar skeptik
    skeptik 13:50 30.januar 2017.

    Zato, ker so to naši sosedje, ker imajo teritorialne apetite in ker so takšni kot pač so

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.