Slovenija
5442 ogledov

Za ministra Počivalška odprli gostilno: "Pil sem samo vodo," je dejal

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 08:55 09.februar 2021.

    Lažnivec, laž ima kratke noge... Tak laže, da sam sebi verjame... LOPOV

  • kapibara 08:35 09.februar 2021.

    Pa to ni res, kako leftardi negativno nabijajo priti tej vladi, katero so sami ustoličili, z metanjem puške v koruzo in skoki v prazen bazen !jezi me to, ker vseh svojih rabot od prejšnjih njihovih vlad, pa krepko zatajijo- pometejo ...prikaži več pod preprogo. Pa jih je Ogromno..

  • bogdan76 09:21 09.februar 2021.

    Pasje bombice dabi zameglili probleme Vesel,GEN I Pribac.

  • Papaja.Popi 08:32 09.februar 2021.

    niso jedli, ampak samo popili vodo, ob upoštevanju epidemioloških pravil; nosili so maske, držali razdaljo... Čista resnica ! !! Tudi mi smo včeraj rekli v gostilni, da bomo imeli sestanek na višji ravni ob kruhu in vodi in so nas ...prikaži večas prav lepo postregli. Še posebej, ko smo omenili, da smo Počivalškovi ritolizniki pa so se kar slinili okoli nas.

  • mirror 23:14 08.februar 2021.

    He, he ubogi levaki. Kako se trudite, pa vam nič ne uspeva. Same babje čenče. Ali mislite, da je Počivalšek tako neumen, da bo zaradi enega kosila tvegal medijski pogrom? V vladi pazijo kaj delajo in se tudi sami držijo ...prikaži večjo ukrepov, ne pa levaki, ki povsod vidite samo zarote.

    • vzev 23:27 08.februar 2021.

      Ja, ja pri tej vladi pa res pazijo. Potem so pa levaki krivi, ko jih opazijo, da kršijo svoja lastna pravila. Npr. nošenje mask ob Kolpi, hoja k pedikuri, čeprav bi moral za čas čakanja na rezultate biti v samoizolaciji, ...prikaži več proslava brez mask, obisk počitniške hišice Hojsa v drugi občini, ... To so vsi ukrepi, ki jih je uvedla ta vlada in so jih kršili sami. Potem so pa levaki krivi, ko opozorijo, da predstavniki vlade kršijo svoja pravila.

    • vzev 23:29 08.februar 2021.

      In zakaj bi šli samo na vodo v gostilo, če pa imajo za sestanke na občini več kot dovolj prostora? Zakaj bi lastnik rekel, da je kuhinja v renovaciji, po drugi strani pa se brez težav naroči hrana?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.