Slovenija
35 ogledov

Za nami črno leto ... Sledi poostren nadzor nad prehitro vožnjo, uporabo telefonov in vinjenostjo.

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zipo 18:00 12.januar 2017.

    ti pa res ne veš, kaj pomeni telefonirat s telefonom v roki in pr ušesu, al pa imet roko na naslonu al menjalni ročki!!! in hkrati ne veš, kaj pomeni prosta roka, al zasedena roka!!! Pa pogovor s sovoznikom al ...prikaži več telefoniranje je 1000% razlika!!!!

  • Ivo 08:35 13.januar 2017.

    Kajneda? Mene njihov zgled potegne. Če je njim po 5 letih vožnje dovoljeno telefonirat, mora biti tudi meni po 20ih ;-)

  • Žurnalček 17:22 12.januar 2017.

    Od vseh umrlih na cestah , je vsaj 25% takšnih , ki so ses svojim ravnanjem sami ubili in jim pri njihovih nesrečah ne bi pomagal niti Bog , kaj šele neki radarji in ostala policijska navlaka !Ko boste ob ...prikaži več vozniškem izpitu zahtevali še psihotest in zdravstveni karton , bo začelo število mrtvih zares upadati . Ta nihanja števila mrtvih so zgolj slučaj .

  • vzev 18:06 12.januar 2017.

    Povej mi kakšna razlika je, pogovor s sovoznikom in pogovor po telefonu? Pri obeh primerih se pogovarjaš. Edina razlika je, da v primeru pogovora s sovoznikom njega občasno tudi pogledaš, ko se pa pogovarjaš po telefonu, pa gledaš samo cesto. ...prikaži več Prav tako pa za meni ni popolnoma nobena ovira, če imam v roki telefon. Če pride do krizne situacije mi ni niti majhna težava spustiti telefon. Dokazano je, da otrok v avtu precej bolj vpliva na vožnjo, kot pa uporaba telefona.

  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 20:40 12.januar 2017.

    Policija in varnost?? Peljemo zadnjič po primorski avtocesti od Postojne proti Vrhniki, običajnih 130 - 150 in kar naenkrat bremzanje, skoraj na polno. Pa kaj hudiča? In, na nadvozu čez avtocesto stoji inkasant v modrem z merilno napravo in meri ...prikaži več ?? preveliko hitrost?? morda prekratko varnostno razdaljo?? Vse za varnost, pa četudi nastane zaradi tega verižno trčenje! My ass, inkasanti!

  • Skippy 22:11 12.januar 2017.

    5 kazenskih točk za telefon? Sedaj ko so ugotovili, da več nič ne poberejo s hitrostjo, od alkohola tudi skoraj nič, poskušajo pač najti nekaj drugega.Pa brez odredbe sodišča nima kdo kaj brskati po telefonu ...

  • OneCent 05:54 13.januar 2017.

    Drži varnostno razdaljo, še posebej kadar voziš prehitro!

  • Bozidar.Frelih 14:12 12.januar 2017.

    n naj se poleg globe voznikov odvzame tudi pet kazenskih točk. Vedno sem bil mnenja da Velov nima pojma. Kazenske tocke se dodajajo. Kar se tice nesrec. A se bo videlo pri izpisku ali sem imel telefon v ...prikaži večv rokah ali sem uporabljal prostorocni sistem ? Ne, ne bo se. Torej ce ima avto prosotorcni sistem je to brez veze.

  • Majazmaja 15:31 12.januar 2017.

    Kaj pa tisti, ki kadijo in žrejo?

  • Janez_53 15:39 12.januar 2017.

    Če si tako neumen, da policistu ne veš pokazati, da uporabljaš prostoročno telefoniranje, potem je prav, da te oglobi!

  • Hi5 15:39 12.januar 2017.

    Vse cool. Kontrola mora bit. Zanima pa me, ali bodo policaji kontrole opravljali tudi pri svojih kolegih tako poostreno in z vso to delovno vnemo?

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 15:44 12.januar 2017.

    pa avtroradio,tečna žena

  • Avatar Leon
    Leon 20:08 12.januar 2017.

    Predlagam avtomobilski industriji ,da zaradi hkratnega telefoniranja in uporabe smernikov prestavijo ročico na desno stran volana .Prav tako vse ostale komande ,ki motijo telefoniranje.

  • tecumseh_1975 16:19 12.januar 2017.

    Če lahko merijo hitrosti z nadvozov in mostov, naj pa vzamejo lepo fotič in slikajo folk v avtomobilih. To bi bilo denarja ko trave.

  • d 16:25 12.januar 2017.

    Najbolj na kurac mi gre folks s telefoni, ucer je ena picka pisala sms na obvoznci in vijugala iz enga pasa na druzga ... ustrelu bi prasico

  • Žurnalček 17:25 12.januar 2017.

    Naj začnejo sprejemati slike pick , ki telefonirajo in SMS-ajo med vožnjo ! Prasice že več ne znajo voziti brez telefona !

  • vzev 17:34 12.januar 2017.

    Tole ni nič drugega, kot to, da želijo pobrati čim več kazni za brez veze. Telefoniranje ni niti malo bolj nevarno, kot pogovor s sovoznikom. Ko bodo pa prepovedovali sovoznike v avtu, še posebej otroke, bom pa nehal uporabljati telefon. ...prikaži več Eno je pisanje in branje SMS-ov, čisto nekaj drugega pa sam pogovor. Ni pa nobene razlike, če imam telefon v roki, ali pa imam roko na naslonu za roke. Pogovor se pa tudi niti malo ne razlikuje, kot pogovor s sovoznikom.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:04 12.januar 2017.

    Žal je takih "pick"polna država,sej vsaka druga telefonira med vožnjo.

  • Johan Spohan 18:15 12.januar 2017.

    vzev si tak butl, da bi pri tekmovanju za najbutla zasedel šele drugo mesto.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 18:53 12.januar 2017.

    Moja osnovna človekova pravica je, da vozim pod vplivom alkohola! Se pa strinjam, da je treba vsem babam, ki med vožnjo uporabljajo telefon, takoj in za zmeraj vzeti vozniško dovoljenje!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.