To pri članku tudi najbolj moti. Kot, da je novinar nepismen. Ker je izrečena kazen nizja od 15 ket, bo obsojenec lahko zunaj že čez dobra tri leta. No, to sem sicer napvedal že prej, da se le čimprej pomete pod preprogo.
Ker krivosodje ni v stanju obdolžit kamnita tla, na katera je zviška padel..Morda tudi z njegovim ravnotežjem nekaj ni bilo v redu. Vzrok so mu šele pozneje odkrili v krvi.
Ko pride ven bo pa nadoknadil vse za nazaj + obresti. Ker sistem bo še vedno enak-še naprej bomo nagrajevali lastne zajedalce z žepnino in pomilostitvami.
👍 na to sem takoj pomislil, ko je Jajo javno izjavil, da oni vedo kdo je pravi storilec. Itak, da so sami imeli prste zraven. Če ne pa potem, ko so organizirali protivladni vseslovenski shod v Novem mestu. Ne vem… ...prikaži več pa, kaj so počeli transparenti in zastave zraven..Tipičen janšističen performans je to bil..Izkoristili so tragičen dogodek za nabiranje političnih točk..
Vsi cigani pogumni, potem pa se razbežijo kot neke pičke. Pa še Samire se brani z molkom... E, lepo ste priznali ,da ste navadne pičke (delate se pa neke jake).
In ko prebereš ta članek in podobne v ostalih medijih se vprašaš, koliko je vredno katero življenje? Kaj je bilo v pomočnikih sodnega izvršitelja, ki jih je ustrelil v afektu možakar? Kaj je bilo več, kot je bilo pri Šutarju?… ...prikaži več Ali ni glede na kazen sporočilo jasno, bojte se sodstva, mi odločamo koliko je vredno vaše življenje. Ko bereš, da je grozil-nadlegoval sodnika in za to dobil višjo kazen kot ta cigo za uboj, ali se ne vprašate zakaj ima sodnik-ca tako visoko plačo? Ali jo zasluži?
Svoji k svojim. Tudi sodniki so uporabniki belega prahu s katerim trgujejo bakreni zato skrbijo za zgledne odnose z njimi. Veliko ljudi se pa zgraža nad tako nizko zaporno kaznijo. To vzpodbuja nekatere, da se naročen umor zaradi nizke kazni splača
Mislim, da je ta obsodba resen dokaz, koliko lahko zaupamo sodstvu in vsem politikom ne glede na barvo in stran v državi! V razmislek in poduk naše opevane samostojnosti kam smo prišli! Čas bi že bil, da se v podobnih… ...prikaži več situacijah vzamejo stvari v svoje roke brez policajev in ostalih podpornih služb, ki kriminalcem dajejo potuho
partizanoti so med vojno pobili cele družine ciganov , pomeni ciganskih dojenčkov mamic in starčkov,, Pa se še dop danes ni nikomur od teh zločincev nič zgodilo,,,,glej Množični poboji (1942): Eden največjih in najbolj znanih tovrstnih dogodkov se je zgodil… ...prikaži več maja 1942, ko so partizanske enote v soteski Iške pri Iški vasi pobile večjo skupino Romov
Leta 2007 je bil sprejet zakon o ciganih, ki jim je podelil ''posebne'' pravice. In od takrat se nasilje in kriminal med cigani eksponentno širi. In sedaj? Sodišče je sprejelo prakso zadnjih 16 let, ja, cigane se kaznuje v minimumu,… ...prikaži več kajne? Seveda pa ostale, ki plačujejo davke, delajo, njih pa udri po hrbtu, kajne ''sodniki''? Me prav zanima koliko bo dobil kazni voznik-reševalec za napako, ko je šel v pomoč. Po moje več kot ta cigo, pustimo se obvestiti, kajne ''novinarji''?
6 let za smrt? 60 bi jih moral dobit. Golazen prepotentna.
Pa si ti siguren, da je on neposredni krivec ? Morda je prava golazen še na pristosti..
A se ni dogovoril o priznanju? Torej JE krivec. Če je pa požrl krivdo drugega, je pa to NJEGOV problem.
smešna kazen za odvzem življenja, otroci so ostali brez očeta... tale bo pa čez dobrih 6 let prosto korakal...
To pri članku tudi najbolj moti. Kot, da je novinar nepismen. Ker je izrečena kazen nizja od 15 ket, bo obsojenec lahko zunaj že čez dobra tri leta. No, to sem sicer napvedal že prej, da se le čimprej pomete pod preprogo.
sej ta šuštar tud ni bil nedolžen saj je prodajal mamila otrok!! upam da ga bog kaznuje!
Ja @grunf 👍 veliko resnice je v tem..Vmešana politika je bila zgolj zato, da dodatno razburi širšo javkost in nabere sebi politične točke..
Smrt za dokazano smrt, druge ni.
Ker krivosodje ni v stanju obdolžit kamnita tla, na katera je zviška padel..Morda tudi z njegovim ravnotežjem nekaj ni bilo v redu. Vzrok so mu šele pozneje odkrili v krvi.
Ti si fukjen, tebe bi moral en tako usekat, da bi z bučo usekal v kamnita tla in da te ni več, pa da ta potem samo gre na dopust v zapor za par let
Dober deal...zanj,...slab za družbo!
Sramota od sodstva, po 3 letih pa bo zunaj in spet pobijal....
Pozneje bo še odškodnino zahteval, ker je pristal in se sam odločil, da gre sedet na račun davkoplačevalcev.
Ko pride ven bo pa nadoknadil vse za nazaj + obresti. Ker sistem bo še vedno enak-še naprej bomo nagrajevali lastne zajedalce z žepnino in pomilostitvami.
So tudi takšni, ki si izborijo odškodnino, ker so prestajali hude muke na odprtem delu na Dobu in vmesnem času hodili sedet v DZ..
Kaj naj napišem? Res mi je zmanjkalo besed, ne iščite pravice na sodišču, ker je tam ne boste našli...
Tisto, da smo pred sodiščem vsi enaki si lahko nekam zataknejo..
hotel ubiti ali ne, 6 let??????????15 plus to je to
Je morda član SDS, da je dobil tako absurdno "kazen" ?!
👍 na to sem takoj pomislil, ko je Jajo javno izjavil, da oni vedo kdo je pravi storilec. Itak, da so sami imeli prste zraven. Če ne pa potem, ko so organizirali protivladni vseslovenski shod v Novem mestu. Ne vem… ...prikaži več pa, kaj so počeli transparenti in zastave zraven..Tipičen janšističen performans je to bil..Izkoristili so tragičen dogodek za nabiranje političnih točk..
Vsi cigani pogumni, potem pa se razbežijo kot neke pičke. Pa še Samire se brani z molkom... E, lepo ste priznali ,da ste navadne pičke (delate se pa neke jake).
Osebno menim, da so oni v kleti Trstenjakove mnogo hujše pičke. Le, da se nimajo kam razbežati.
Oh, za klet. Ender3 je ljubosumen, ker ga nihče ne povabi v klet. Ubošček HAHAHAH
Krivosodje ...............................................
Moj oče je ob raznih priložnostih velikokrat izrekel : pametni ljudje so ponoči doma ...
ups , ta komentar pa ni bil namenjen sem ...
v Ameriki obstaja rek...nothing good happens after midnight....
Ojoj soljatar piše pregovorno ameriške komentarje. Zagotovo je študiral na Harvardu kot mladi Blagne.
S Cigani moramo biti nežni in jim popuščati, sicer nam bodo vsi ušli.
In ko prebereš ta članek in podobne v ostalih medijih se vprašaš, koliko je vredno katero življenje? Kaj je bilo v pomočnikih sodnega izvršitelja, ki jih je ustrelil v afektu možakar? Kaj je bilo več, kot je bilo pri Šutarju?… ...prikaži več Ali ni glede na kazen sporočilo jasno, bojte se sodstva, mi odločamo koliko je vredno vaše življenje. Ko bereš, da je grozil-nadlegoval sodnika in za to dobil višjo kazen kot ta cigo za uboj, ali se ne vprašate zakaj ima sodnik-ca tako visoko plačo? Ali jo zasluži?
Morilec je član civilizacijske krščanske družbe EU ,kar dokazuje s simbolom inkvizicije okoli vratu.
Jezus vsem grešnikom odpušča...seveda če se izkreno pokesajo in spremenijo svoje življenje...
Janezu nekateri tudi zvesto odpuščajo misleč, da je božji sin..
Svoji k svojim. Tudi sodniki so uporabniki belega prahu s katerim trgujejo bakreni zato skrbijo za zgledne odnose z njimi. Veliko ljudi se pa zgraža nad tako nizko zaporno kaznijo. To vzpodbuja nekatere, da se naročen umor zaradi nizke kazni splača
Mislim, da je ta obsodba resen dokaz, koliko lahko zaupamo sodstvu in vsem politikom ne glede na barvo in stran v državi! V razmislek in poduk naše opevane samostojnosti kam smo prišli! Čas bi že bil, da se v podobnih… ...prikaži več situacijah vzamejo stvari v svoje roke brez policajev in ostalih podpornih služb, ki kriminalcem dajejo potuho
ponavadi je takšna smrtna nesreča med dilerji oklasificirana kot delovna nesreča in je tudi kazen temu primerna npr pogojna kazen kakšne tri mesece
partizanoti so med vojno pobili cele družine ciganov , pomeni ciganskih dojenčkov mamic in starčkov,, Pa se še dop danes ni nikomur od teh zločincev nič zgodilo,,,,glej Množični poboji (1942): Eden največjih in najbolj znanih tovrstnih dogodkov se je zgodil… ...prikaži več maja 1942, ko so partizanske enote v soteski Iške pri Iški vasi pobile večjo skupino Romov
Leta 2007 je bil sprejet zakon o ciganih, ki jim je podelil ''posebne'' pravice. In od takrat se nasilje in kriminal med cigani eksponentno širi. In sedaj? Sodišče je sprejelo prakso zadnjih 16 let, ja, cigane se kaznuje v minimumu,… ...prikaži več kajne? Seveda pa ostale, ki plačujejo davke, delajo, njih pa udri po hrbtu, kajne ''sodniki''? Me prav zanima koliko bo dobil kazni voznik-reševalec za napako, ko je šel v pomoč. Po moje več kot ta cigo, pustimo se obvestiti, kajne ''novinarji''?