Slovenija
2213 ogledov

Za to visoko in dobro plačano službo med zdravniki ni zanimanja

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 15:19 02.april 2024.

    V SDS so pri/vezani na tistega, ki ga izbere njihov nezamenojivi Vodja..Beović je bila njegova izbira za to drugim predlagajo prste stran. Državljani, ki smo spremljali njeno početje in odločitve imamo pa o njej zelo slabo mnenje. Ženska bi morala ...prikaži več celo kazensko odgovarjat za škodo in smrti, ki so bli posledica odločitev komisije, ki jo je vodila..

    • luccifer 15:53 02.april 2024.

      ender3 stari pijano zadrogirani prijatelj kam si šel včeraj iz kleti, vsi smo te pogrešali, ko najbolj pošteno in pravično kroliš slavo našemu vodji Janezu Ivanu Janši. Ti si naš miljenik, naš prvoborec za pošteno, svetlo, demokratično prihodnost z SDS ...prikaži več na čelu in z našim oboževanim vodjem Janšo.

    • Ender3 16:22 02.april 2024.

      Hudič bi vedel kam sem šel.?.Sem morda kaj preslišal in zamudil.?.JJ je zadnji katerega bi podprl. Spremljal sem njegovo kriminalno pot že v času, ko VAS večina njegovih trolov še ni bilo..O njem sem si ustvaril realno sliko in trdim, ...prikaži več da bi ga morali politično amputirati po aferi Depala Vas..Človek je egomanijak im oblastiželjen kriminalec.

  • Pierre 15:43 02.april 2024.

    Beovićka bi morala na Ig tako kot njen šef SDS na Dob!!!!

    • Ender3 16:25 02.april 2024.

      👍Bilo bi najbolj realno in pošteno. Takšni ljudje so nevarni in škodljivi za družbo..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.