Slovenija /slovenija/crna-kronika
30 ogledov

Za Tošića zahtevajo slabih 20 let zapora

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • feferon 10:43 16.november 2012.

    Seveda je težko dokazat! Nimajo časa. ker morajo preverjat politične nasprotnike. Ti imajo prednost, namesto da bi zaplenili milijone barabam.

  • primorka 17:39 21.november 2012.

    Tudi jaz se strinjam s Kosom, samo kaj, ko ga bo ta izjava drago stala.

  • KLOBO 10:44 14.november 2012.

    n abosanski socialni pomoči je, zato mu dnarja ne manjka !!

  • Roman 11:37 14.november 2012.

    Res si nor ... :-)A ne veš, da jim TAKI DENARJI padejo iz neba? Sj tudi kakšnem sodniku čist slučajno padejo od tam gor......

  • feferon 12:08 14.november 2012.

    Preprodajalci in drogeraši se pri nas dobro počutijo.Imamo nesposobne tožilce in tisti, ki reče, da so v zaporih slabe razmere je kreten.Naj gredo mamilarji svoje rabote delat v Iran , Tajsko ipd.,potem bodo videl svojega boga. Pri nas pa nobenemu ...prikaži veču nič, ali pa se že pravniki fiksajo da rabijo takšne ljudi.

  • allstarr111 11:47 14.november 2012.

    Tej solzavi zgodbi ne bo nihče nasedel, ker nikoli "vsaj ne pri nas" noben sodnik ne vrjame takim zgodbam, sorodniki imajo pač interes da povedo kakor se njim najbolje zdi, me pa čudi da noben sorodnik ki je dajal take ...prikaži več alibije nikoli ni dobil kazni, ker je to v bistvu priča "priča pa mora govoriti resnico" je pa priviligirana ker se lahko pričanju izogne z uveljavljanjem pravne dobrote "bližnjim ni treba pričati" enako kot ni treba obdolženemu pričati v svojo škodo. No na hitro obtoženi se lahko brani tudi z lažjo, dočim priče morajo po zakonu govoriti resnico in samo resnico.Me pa prav zanima kako bo tole sodišče izpeljalo, ker do sedaj je vse skupaj zgledalo bolj kot predstava za množice, pač tožilci so pod vplivom USA, ITA, ZRJ in drugih spisali obtožbo ki zadošča za 100 let aresta po glavi, na koncu pa je vprašanje kaj od tega bodo lahko brez dvoma dokazali. Podoben primer je bil v primeru Lončarič in drugi, tožilci so se opirali na člen v zakonu da je prepovedano preha

  • Darko 12:45 14.november 2012.

    tudi v Srbijo lahko gre pa mu bodo pobral vse premoženje in vrgli v zapor.Nimajo 2 uri delovne dobe prodajajo pa lokale - pa to je noro banda sodniška

  • Žurnalček 11:17 15.november 2012.

    Pa koji hurac čaka davkarija z ugotvljanjem premoženja ! A je težko dokazat ? Kako je lahko težko dokazat davčne goljufije ljudem , ki nimajo niti dneva delovne dobe, furajo pa audije !!!! BANDA PODKUPLJENA IN USTRAHOVANA !!

  • toreto 01:38 29.oktober 2013.

    nekateri nekaterim res delajo krivico...

  • Darko 10:40 14.november 2012.

    ZDAJ PA NAJ MENI NEKDO POVE V KOLIKOR NISO PRODAJAL KOKAIN, mimogrede samo na slovenskih sodiščih tako menijo, OD KOD MU TAKI DENARJI ??Kaj sem jaz mal nor ali ne razumem balkanskih rabot...za popenit

  • ssdnzalo 13:45 14.november 2012.

    Ja tega je še treba da bo na koncu oproščen in bo še od države služil...Pri nas pa res zapirajo sam kurje tatove...več ukradeš,več škode nardiš...nič se ti ne zgodi...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.