Slovenija
92 ogledov

ZaAB izgubila AB

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 20:57 21.maj 2016.

    Prvo, za tebe sem čefurina, baba je sigurno boljša od tvojega pleškota, ki ni nitI za pogledat, kaj je v temu albanezu videla prostitutka Urška ???? JA VIDELA JE, POLITIKA LOPOVA

  • dragec 20:58 21.maj 2016.

    PIČKA JE DOBRA, TO, DA JE FRUSTRIRANA BOLNO AMBICIOZNA, JE ENAKO IDIOTU JJ

  • Ferluci 21:12 21.maj 2016.

    In ovce bodo spet srečne z novo stranko, novimi programi in videti bo spet nekaj novih fac prestopnikov iz drugih strank ...

  • Ferluci 21:19 21.maj 2016.

    ..pa še sama se je morala imenovati za komisarko, ker ni bilo drugih kandidatov..

  • Ferluci 21:21 21.maj 2016.

    No, bila slabša od najslabše.

  • jakec1575 11:49 21.maj 2016.

    Roko na srce, ni imela izbire. 6% obrestna mera na trgu posojil. Nobenega kandidata za financnega ministra dalec naokoli. Vsi samo pametni iz faksov in blogov. Ker slovenskemu fantu pa baba javno ne bo ukazovala. Samo doma za 4 stenami. ...prikaži več Čeprav je vedela kaj je v bankah, ni bilo izbire, če smo hoteli razmbremeniti podjetja dolgov. Ceprav mnoga neupraviceno, ker so s posojenim denarjem gemblala. No sedaj imamo pa PM, ki se vcasih obnasa kot histericna zenska in nosi listek naokoli ter poucuje narod, kar elite ne sme in ne more.

  • Plavi-mil 11:49 21.maj 2016.

    Zaradi mene je lahko diamantno zlato zavezništvo, od mene ne dobi glasa.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.