Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
52907 ogledov

Začenja se serija podražitev, položnice za elektriko višje tudi za tretjino in več

Komentarjev 57
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri_ 06:48 21.september 2024.

    V elektru rabijo keš za mastne plače, ker vile z bazeni, novi medvedek in jahte stanejo! Infrastrukturo pa zasulo krpajo! Za nas je treba žive odred!

  • Jernej65 17:26 20.september 2024.

    Najbolj jamrajo ravno tisti, ki se jim ne splača imet sončne elektrarne, ki se jim ne splača imeti el. avta, ki samo čakajo, da jim država nekaj da. Sem si naredil sončno elektrarno, sem si kupil el. avto, nabavil dinamično ...prikaži več polnilnico in se požvižgam kaj dela vlada. Izkoristim to, kar mi v določenem trenutku ponudijo. Tole okrog novih položnic me ne gane, pa čeprav bom omrežnine plačeval nekoliko več, še vselej bom veliko profitiral napram tistim, ki samo jamrajo in nič ne ukrenejo.

    • Avatar Red Hiney
      red 00:37 21.september 2024.

      Vedno najbolj pametni ozkogledi, klasični slovenceljni. Važn da je za mojo rt, ostalo me pa boli falus. Dej ti men povej kam naj dan jest sončno elektrarno in dinamično polnilnico v bloku v 4. nadstropju? Kaj je ta vlada dala ...prikaži veča meni da izkoristim? Kje naj jaz filam teslo čez noč?

    • Jernej65 08:41 21.september 2024.

      Moje opazke najbolj letijo na tiste, ki so še pred časom tolkli po nas, ki smo delali sončne elektrarne, kako smo nori, kako oni tega ne bi imeli, ker je kot bakla na strehi, ker je stran vržen denar, ker ...prikaži več se ne izplača, el. avto je sranje... Ravno ti osebki so sedaj zopet najbolj glasni, kako se jim bodo položnice povišale, kako jih država lupi... Vem, da vsi nimamo istih možnosti, potrebno je pa izkoristiti to, kar ti je ponujeno in ne samo jamrati in tolči po državi in po nas ki ukrepamo.

  • Avatar Zala
    Zala 21:59 20.september 2024.

    Kaj podražitve, glavno, da smo zdravi.

  • atamama 12:26 20.september 2024.

    Sicer pa vedite, da zadolževanje EU pomeni solidarnostno odplačevanje. Tako da ne skrbet samo za elektriko, vse bluzenje EU podpore UA bomo še krepko občutili.... Razen Jerneja, on bo dvojno plačal če je za UA, kajne?

    • Jernej65 15:28 20.september 2024.

      atamama, ti se zase brigaj. Raje v sklopu EU trojno plačujem, kot pa pobiram drobtine pod bogatunovimi mizami, če se EU razpade. Drobtine si razdiralci EU želite. Mogoče boste celo uspeli. Rad bi videl, kako boste potem lajali, ko vam ...prikaži več bo krulilo v želodcu.

  • Avatar Jašna53
    Jašna53 16:07 20.september 2024.

    Nazzi ukrajinska sodrga nas bo spravila v revščino in to kmalu, saj kleptomanka Uršula izraža neomajno podporo kokainarčku, samo ne vem, kdo od državljanov jo še podpira??

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 07:48 20.september 2024.

    Hja, če se hoče nekako pokriti zablode evropskega zelenega natega je to treba nekje vzeti...Pošljite v Bruselj zahvalo..Sicer pa počakajmo, da vidimo, tole jamranje vnaprej je preveč SDSsovsko..:)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.