Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
43703 ogledov

Zadnji podatki: Zavrnejo jih že polovico

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 12:58 20.maj 2024.

    SLO ponudniki postavitve SE racunajo v povprecju 1000€ po kW v primeru priklopa n aomrezje....ce dodamo se baterije in vsaj delno delujoc offgrid sistem smo takoj pri ceni 2000€ po kW... v lastni izvedbi (govorimo o istih znamkah panelov in ...prikaži več razsmernikov in baterij, kot jih ugrajujejo nasi ponudniki) smo pa pri polni offgrid sistemu z kvalitetnim pregledom delovanja in baterijami, ki v normalnih pogojih zagotavljajo vsaj 10 dni slabega vremena z celo na okoli 900€ po kW.... tolk o zelenem prehodu

    • AnzeSmolej 15:51 20.maj 2024.

      anverizem sem dobil ko sem tole bral...a lahko še enkrat malce bolj razumljivo prosim

    • Grof 18:05 20.maj 2024.

      Anže, z izobrazbo imaš očitno problem, tako kot mnogi izmed nas, sprašujem se, katere fakse sem delal, da sem še vedno tak idiot, da Goloba sploh ne razumem, kaj hoče idiot povedat, kot bi ga poslušal nekje v Zakavkazju, na ...prikaži več zelenjavni tržnici, .. anverizem, a to je za na kruh, …

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 06:40 20.maj 2024.

    Takole novinarji nelegalno služite ob tem ko oglasno sporočilo predočite kot članek...

    • dare326 09:16 20.maj 2024.

      Novinarji to delajo nonstop. Od omembe v člankih dobijo popuste pri nakupu česarkoli (avti do 20% skonta) do prostih vstopnic, promocijskih daril itd. T.i. vplivnice novinarkam delijo promocijske cunje, šminke, parfume, ni da ni. S članki se jim dvigne obisk ...prikaži več na družbenih omrežjih in vplivnice živijo od števila ogledov reklam. Ves rumeni tisk deluje na ta način.

  • Grof 18:10 20.maj 2024.

    Ico, Golob proučuje besedo, odpeljalo, zapeljalo, ga bodo odpeljali, kam bo odpeljan, verjetno na Dob, tudi narod sprašuje, kam ga bodo odpeljali, kam že, na beraško palico, …itd.

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:17 20.maj 2024.

    To se pravi,da nočejo zelene energije,pa kdo je tle tuknjen?

    • popokatopetl 09:11 20.maj 2024.

      To se pravi da se novih SE pač marsikje ne da več priklapljat, ne da bi prej ojačali prenosno omrežje. Itq bi bilo bolje, če bi organizirali ugodno shemo, da bi ljudje lahko vlagali deleže v velike sončne elektrarne priključene ...prikaži več na glavno omrežje, ker bi tako za isti denar dobili dvakrat tolk sončne elektrike.

    • mucek4 11:16 20.maj 2024.

      Sončne celice niso zelena energija.

  • ico8 07:00 20.maj 2024.

    Hahaha, totalno se jim je odpeljalo! Od datuma xy vse novogradnje- strehe pod strom, od datuma xy nobenega dovoljenja vec…Netanjau, pridi za vsaj 14 dni k nam na dopust, s spremstvom seveda!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.