Slovenija
7616 ogledov

Ministrica Ajanović Hovnik vendarle odstopila

Komentarjev 67
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 17:37 06.oktober 2023.

    Še Golobček pa bo komplet!

    • Ender3 19:47 06.oktober 2023.

      Koga bi potemn prikletni profili jahali po forumih..

    • AnGus 20:00 06.oktober 2023.

      Ender Sanja, da bi jahal Janšo. Ali pa bi raje, da bi JJ jahal tebe? Vse samo mokre sanje, Fritzl, onaniraj dalje.

  • lojs 16:24 06.oktober 2023.

    mislim, da bi lahko šli po korakih ... pravi korak pri vsej tej mineštri je zakaj je rtv začela tole tenstat ... kaj ko bi enkrat doživeli spoznanje, da je ves ta cirkus samo ena predstava - palomar, ali še ...prikaži več hujše ... prva in druga tarča je napad na ministirco ... rtv naj bi bila pa že osvobojena, zakaj oni to počnejo ... revolucija žre lastne otroke

    • Ender3 19:35 06.oktober 2023.

      lojs, morda so krivi strici v ozadju, ki še vedno delaju v ozadju javne RTv..Saj se ni nič spremenilo le nekaj preveč zaposlenih se je zamenjalo stolčke. Politična farsa za naivno javnost.

    • Naklonsky 07:51 07.oktober 2023.

      Klasika. Vsake toliko časa žrtvujejo kakšno jagnje, da pomirijo folk. Vse po naročilu mr. Taubija in kompanjonov, vklučno z RTV da ne bi izgledala preveč pristranska!

  • Kmodri 15:34 06.oktober 2023.

    Sanja je oddajala svoje! Sedaj pa na nov položaj za lepo plačo in razkošje!

    • Avatar Leon
      Leon 15:53 06.oktober 2023.

      To je vprašanje za vse predhodnike in kasnejše državne uslužbence .

    • lojs 16:04 06.oktober 2023.

      ti kmodri , al kolk si modri, pač govoriš o nekih plačah ... ja vsak ima neko plačo, ampak večkrat sem že povedal, kaj je problem demokracija ... demos grško je narod in vedno smo bili na razpotju kaj je ...prikaži več boljše ... en monarh, vladar , al pa demokracija, volja ljudstva ... oboje je sranje ... butast folk al pa diktator ... zajebano je

    • Kmodri 16:20 06.oktober 2023.

      Vsi biviši polžki so si za časa, ko so bili na oblasti zagotovili ne stolčke! Bivši minister Koritnik je spet pri koritu! Sedaj kot podžupan Ljubljane! Ni ga čez politika glede keša! So kot prostitutka!

    • lojs 16:32 06.oktober 2023.

      lepo povedano, se strinjam ... lahko se pasemo oz. tisti, ki nas nadmudrijo, potem pa lahko spet jamramo ... enostavno RED, KULTURA, ODGOVORNOST ... in še kaj ... mi imamo zakonodaje za 2 metra, kaj nam to nuca, in kaj ...prikaži več je potrebno? ... ZAVEST, zato je paotrebana, vzgoja ...

    • Ender3 20:10 06.oktober 2023.

      lojs lepo je, da razumeš grščino v praksi pa ne ločiš med avto in demo-kracijo. Sektaška stranka bi se pod večnim Vodjo lahko oklicala kot SAS..ali slovenska avtokratska stranka.

  • Željko 21:25 06.oktober 2023.

    Golobnjak razpada!!! Ha ha ha zdej pa sam plesat dalje

  • tomi67 20:16 06.oktober 2023.

    300.000 bo zaleglo za nekaj časa, da najde kakšen drug donosen posel.

  • Hasan 18:46 06.oktober 2023.

    Ta celotna vlada je SRMAOTA. Še včeraj so jo zagovarjali, danes pa odstopi. Golobja mafija

    • Ender3 19:46 06.oktober 2023.

      Kljub vsemu bi bila to v Janezovi konstalaciji to misija nemogoče. Da bi v njegovi vladi kdo odstopil bi bil presadan..

  • lojs 16:38 06.oktober 2023.

    ministrica je v tarči povedala, da ona pa "generično" podpisuje vse kar ji dajo pod roke in da več ali manj vse pripravijo drugi mojstri ... res se čudim, da v tej navlaki dokumentacije, ni podpisal smrtno obsodbo ... no ...prikaži več pa sej je samo podpisalo svoj odlazak

  • LudvikK. 22:25 06.oktober 2023.

    Kar ni uspelo desnici, je uspelo kar samim NVO-jem s Svobodo ≠ svoboda na čelu. Kar sami so pokazali in dokazali kako pokvarjeni so.

  • Žvižgač 17:20 06.oktober 2023.

    A fant od Tine že ve, da mu je pisala? Še sreča, da imamo Šarca, da luknje v vladi krpa.

    • Ender3 19:27 06.oktober 2023.

      Kdo bo branil in krpal Janezovo luknjo v zakonu..Bo to prevzela Bah-Žibert, ki je itak družnski član za vzgojo njegovih otrok...bljak..

    • Avatar torolino
      torolino 22:08 06.oktober 2023.

      Obsedenec, se že spravljaš na otroke?

  • nada85 17:27 06.oktober 2023.

    nabrala si je veliko denarja in svojo mamico in prijateljico obskrbela z denarjem, naj gre

    • Ender3 19:42 06.oktober 2023.

      Ob tem pa imela smolo, da so jo odkrili z roko v marmeladi mediji pa, so jo orkestrirano pojahali.. Ko bi vsi nekateri od prej tako odhajali.

  • lojs 20:39 06.oktober 2023.

    ministrica je izjavila, da ona "generično" podpisuje dokumente ... torej potem to pomeni, da podpiše lahko tudi smrtno obsodbo, ali pa vojaški napad na neko državo ... sploh ne vedo kaj izjavijo pred javnostjo

    • Grof 08:54 07.oktober 2023.

      Generično bo baje sedaj točila pivo gostom v soseski, kje že?

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:57 06.oktober 2023.

    Pri nas manjka kadra v veliko branžah, kaj bo sledilo, ko bo zmanjkalo ljudi, ki bi si šli v politiko mazati svoja bobra imena?

    • lojs 20:36 06.oktober 2023.

      kaj misliš, zakaj je kadra zmanjkalo, jaz sem se še nekaj časa nazaj ponujal, potem pa odnehal ... le zakaj misliš, da je kadra zmanjkalo, pa da slišim oz. preberem

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 17:32 08.oktober 2023.

      Lojs, ker bi vsi gospodo špilali, nižjih del pa nihče ne bi delal, ker potem je bolj sociano vlečt

    • lojs 17:54 08.oktober 2023.

      ah, že spet ta tvoje "nižja" dela ... in zakaj ta nižja dela ne plačajo

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 18:47 08.oktober 2023.

      lojs to je pa bolj vprašanje za gospodarstvenike in politiko, kot pa zame. Jaz misli, da zato, ker se jo da še vedno dovolj poceni dobiti, da se mošnički polnijo zaposlovalcem.

    • lojs 19:42 08.oktober 2023.

      žal je tako prepričanje (kot ti misliš) še vedno prisotno med mnogimi delodajalci ... in dalj časa bo prisotno, slabša bo situacija, vsak mesec je slabša, na vseh področjih ... če pa res še kdo misli, da delavca lahko pobereš ...prikaži več na cesti, mu pač ni pomoči ... samo jamranje ne prinese sprememb, delavca je pač treba PLAČAT, tudi za "nižja" dela

  • bi_ba 15:50 06.oktober 2023.

    Bo kaj v tri dni brez veze zafrčkanega denarja tudi vrnila? Itak da.

    • Avatar Leon
      Leon 15:52 06.oktober 2023.

      Tako kot vsi do sedaj !

    • optimist11 16:11 06.oktober 2023.

      lojs - iz mojih izkušenj iz prejšnjega sistema je manjše zlo diktator.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 16:51 06.oktober 2023.

      optimač- najboljš bi blo, da bi ostal v Jugi, ker se sedaj bolj krade, kot se je nekoč ex državi!! Kradejo pa vsi ne glede na barvo, prepričanje in stranko!!

  • Žvižgač 15:33 06.oktober 2023.

    Škoda, pa ravno se je kleptomanka ogrela pri čiščenju javnega denarja in laganja javnosti in še Golob jo podpira. Plače bi pa poviševali po koncu mandata, lopovi, sedaj pa bi jih urejali na prisilo. U3PM vsi skupaj.

    • popokatopetl 16:48 06.oktober 2023.

      Khm, lahko bi ji štel v dobro da je uspela ves ta čas blokirat dvig plač v javnem sektorju in uspešno sprehajala sindikate z vedno novimi predlogi ki so jih potem zamenjali z drugimi namesto da bi kdaj kej uskladili ...prikaži več ;) Zoprno je da so eni res podplačani in se zato nekatere stvari v javnem sektorju sesedajo.

  • miho 19:53 06.oktober 2023.

    Z odhodom zasanjane Sanje Golobovih sanj še ne bo konec. Sanj bo še več, dokler si ne bo prisanjal padca vlade.

  • francek 22:22 06.oktober 2023.

    ajanovićki ni jasno zakaj, drugi so potovali dosti dražje pa jih pustijo pri miru.

  • jezero 16:28 06.oktober 2023.

    Nekomu je vendarle uspelo s provokacijami zrušiti kar dobro ministrico. Smrad se širi po deželi Kranjski.

    • lojs 16:34 06.oktober 2023.

      imaš kakšen sum, kdo bi to lahko bil?

    • popokatopetl 16:44 06.oktober 2023.

      Nisem tako prepričan da je bila res dobra.

    • lojs 17:07 06.oktober 2023.

      nikoli ni zanikala, da je pri teh poslih sodelovala mama ... pa sej to nič takega , mi plačauje mo davke na vse mogoče , pivo tobak obdavčeno s trošarinami, ki gred o za kaj ... malo si poglejte zakaj ...prikaži več je to tako drago ... potem pa spušijo za nevladnike

    • Ender3 19:17 06.oktober 2023.

      Hojs bi zanikal svojo mamo, če bi njegov šef tako zahteval..Itak so bili prejšni ministri zgolj fasada Janezove vlade. O vsem je odločal ON sam posredoval pa, neposredno s tvitanjem..

    • LudvikK. 22:30 06.oktober 2023.

      Dobro milijardo več na letni ravni je pod njenim vodstvom dobil JS, ona se pa še hvali s tem. To je zate "še kar dobra ministrica"? Ali si egoistično govno zaposleno v JS, ali pa si idiot z iq 20.

  • borut08 23:41 06.oktober 2023.

    To je naša država,kjer je laž vrlina in se zlorablja institucije.Zato me država na vsak način želi utišati in imeti v oblasti,ker sem kritičen in glasen.Tako so zlorabili zoper mene tudi zdravstvo in mi kot invalidu 1kat (odpoved ledvic)z namenom ...prikaži več utišanja,ustrahovanja itd.načrtno uničili transplantirano ledvico in nato še psihiatrijo,da bi me prikazali kot neveredostojnega govorca oz.pričevalca.Tako želi država in Policija vse prikriti in druge prikazati kot krivce.Glej moj FB,Inst.Borut Zabret.

  • Avatar jezeran
    jezeran 16:19 06.oktober 2023.

    Nobeden slovenski politik nima čiste vesti, vsi sami lopovi. Ni važno levi ali desni, vse je dogovorjeno že v naprej.

    • Kmodri 18:27 06.oktober 2023.

      Oblast je slast!

    • Ender3 19:30 06.oktober 2023.

      Janez se s trditvijo ne bi strinjal. Njegova vest je, tako čista kot Soča v Lepeni.

  • Grof 09:00 07.oktober 2023.

    Ender, od foušije se živi in ti si samo en star prdec, nihče te ne jemlje resno, pa si še toliko bolj prizadet

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.