Slovenija
202 ogledov

Zakaj ne bi letos za prvi november obiskali tudi živih

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smejka 18:23 01.november 2016.

    Zakaj potrebujemo praznik, da se spomnimo nekoga?Zakaj se šopirimo s svečami, cvetjem?Ali s tem prekrivamo slabo vest?...Kot je rekla moja mama : "Obiščite me, dokler sem živa." Kdor skrbi za grob celo leto in kdor je imel lep odnos do ...prikaži večo pokojnega, tega praznika ne potrebuje.Lahko pa nas opomni, da smo vsi minljivi.Dokler smo tu lahko veliko naredimo eden za drugega!

  • Ferluci 17:43 01.november 2016.

    "Zakaj ne bi letos teh praznikov izkoristili za to, da naredimo nekaj za ljudi, ki so še med nami?" Le zakaj? Preprosto zato, ker to ni praznik živih ampak se spominjamo umrlih.

  • Avatar Leon
    Leon 17:54 01.november 2016.

    Zakaj ne bi letos za prvi november obiskali tudi živih..............zakaj teh bistroumnih vprašanj ne namenite Pahorju,Cerarju, Brglezu.......vsem ministrom ,ki tekmujejo ,kdo bo imel več všečkov ?

  • asmas 18:50 01.november 2016.

    z ženo greva večkrat na mesec na grob najinih staršev.Imava 50 let in sva žal že oba brez staršev.Za časa njihovega življenja smo bili stalno v stikih tudi ob njihovih zadnjih urah.Tega praznika ne potrebujeva,ker skrbiva za grobove mojih ...prikaži večh in ženinih staršev.Tudi sinova z družinama skrbita za grobove in vem da bo tako tudi naprej.Opažam pa da je ta 1. november ( v slučaju lepega sončnega vremena) "modna revija nežnejšega spola" ter bahanje s ikebanami katerih je minimalna vrednost vsaj 30 eur."da se vidi razkoš" Večina pokojnih bi take "darove"hvaležno odklonila.Spoštujmo starejše in jim pomagajmo dokler so med nami ko jih ne bo več se z njimi ne bo dalo več pogovarjati...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.