Svet
3404 ogledov

Zamaskiran zabodel otroka na igrišču, ta je umrl

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Pantani2
    Pantani2 19:29 18.avgust 2024.

    Kakšen človek dvigne roko na otroka ??? Kaj se je vsem odpeljalo ??? Dno dna !!! Dno dna !!! Spomnim se časov, ko mi je znanec pripovedoval kako je bilo na obisku v Argentini. Bil je v soseski, kjer živijo ...prikaži več premožnejše družine. Povsod visoke ograje, mreže na oknih skratka v stilu zaporov in komentar domačina. Pri nas so kriminalci na prostosti, pošteni ljudje pa doma za rešetkami.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:29 18.avgust 2024.

      In Evropa postaja točno to. Mi se bomo skrivali, zaklepali, šole spremenili v zapore, kjer bo vstopni režim enak kot je v zaporih, pregledi ...! In zakaj se nam to dogaja, do kdaj še? Je to tista Evropa brez meja, ...prikaži več o kateri smo sanjali? Bomo otroke v šole vozili z blindami, v šole z rešetkami in vojsko pred vrati, da jih bodo varovali?

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:29 18.avgust 2024.

      To kar se sedaj dogaja je šele začetek, verjemite, to je res šele začetek. Nisem nestrpnež, daleč od tega ampak, ko spremljam dogajanje mi že primanjkuje optimizma, nič takega se ne dogaja na vrhu EU, ki bi dajalo upanje, da ...prikaži več se bodo stvari uredile. Postali smo ujetniki neke politike, ki ni sposobna sprememb, ki bi obetale boljše čase. Groza !!! Ni krivi ni dolžni !!!

  • Toma 17:34 18.avgust 2024.

    Je kaj kričal o malem alahu?

    • ico8 19:52 18.avgust 2024.

      Ne klici vraga, ker bodo jutri javili, da je ekstremni desnicar zmolil Oce nas, predno ga je zaklal💣☠️⚰️

  • sandi76 19:21 18.avgust 2024.

    Nič več ne pišete o Merklovi in njenim "willkommen " !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.