Slovenija

Državna proslava: Organizatorji razglasili "persone non grate"

Komentarjev 45
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dieta 15:02 22.junij 2026.

    Na sliki najbolj zagret komunist s kumrovško politično. Ob zaključku študija je vodil pohod oz SLO v Jajce.

    • marina216 16:06 22.junij 2026.

      ... z veliko rdečo petokrako zvezdo sredi čela.

    • Janez_533 17:19 22.junij 2026.

      No, saj takšni spreobrnjenci so najhujši. Ne vem, kje imajo ljudje pamet, da volijo takšne pokvarjence.

  • 4krogci 15:03 22.junij 2026.

    A Thompson pride odsvirat Ćavoglave???

  • Jernej65 15:04 22.junij 2026.

    Tudi rdeča zvezda je naša zgodovina. Tudi jaz je ne maram, vendar je vprašanje če bi Slovenija sploh obstajala brez nje. Udbaški Janez bi vse izbrisal, kar se ne poklopi z njegovim pisanjem nove zgodovine po njegovi podobi.

    • blayo 15:38 22.junij 2026.

      Saj meni tudi Heineken ni kaj prida 🤪

    • Janez_533 17:38 22.junij 2026.

      Bo si pa Janša mogoče sedaj v znak svoje privrženosti do Izraelcev dal na čelo vtetovirati židovsko zvezdo.

  • sandi88 15:25 22.junij 2026.

    kozlat mi je

  • jurij47 14:56 22.junij 2026.

    Saj nires pa je. Od kot so prsli pripadniki to.vsi so sluzili vojni rok v jna.od jim znanje o orozju iz jna.kje je bil jj pred osamosvonitvijo.mladi perspektivni komunist.vecino nas se je naucila vojaskih doktrin po rdeco zvezdo.da ni bilo ...prikaži več rdece zvezde danes bi govorili ja vol.uno pikolo bira

    • oneh 16:07 22.junij 2026.

      Smo pred rdečo zvezdo govorili Slovensko in bomo govorili slovensko še dolgo potem, ko bo rdeča zvezda na edinem primernem kraju zanjo- smetišču zgodovine. Najbolj pervezno pri levaki pa je, da na proslavo kjer slavimo konec vladavine zločinskih komunistov katerih ...prikaži več simbol je krvava zvezda rinejo ta simbol nanjo. Kot da bi na Poljani pri Prevaljah, ko partizani slavijo konec WW2 prišli praporščaki s kljukastim križem. Ko bo ta ikonografija tam bo lahko tudi zvezda na naši proslavi.

    • marina216 16:17 22.junij 2026.

      Oneh, butl.

    • rd2dmk2 16:59 22.junij 2026.

      oneh ti si pred rdečo zvezdo blejal, v cerkvi si molil po latinsko, na primorsekm ni si bil oneh ampak pepino, v vsakem uradu si moral govoriti nemško in orjuna je gospodarila po SHS. in za konec 50 let ste ...prikaži veče se slinili v partiji in rinili k koritu. takrat ste poljubljali rdečo zvezdo in ji prisegali zvestobo in izdajali vse živo kar ni delalo tako goreče kot VI - prodane duše. dons ste pa rumeni in modri - škoda da imete rdečo kri- da vas spomni kdo in kaj ste bili - riti

    • Janez_533 17:42 22.junij 2026.

      Jurček, saj se strinjam s tvojim komentarjem, ampak za božjo voljo, KDO te je učil slovenščino??? Ne delaj sramote maternemu jeziku s takšno spakedranščino! A te res ni nič sram?

  • mateja04 15:32 22.junij 2026.

    Ljudje si lahko naredimo svoje slavje, "elita" naj pa proslavlja kakor sama hoče in za svoje šolde.

  • Dieta 15:00 22.junij 2026.

    Kacin: Vsi praporji so zaželeni ... Janša bo prinesel, očetovo, domobransko zastavo. Vprašanje je, ali mu bodo dovolili pe domobransko himno.

    • atamama 15:41 22.junij 2026.

      Janez ima ''prirejeno'' zgodovino o očetu.... Spomnim se pripovedovanja, da v UDBO nisi mogel, če je bil kdo proti partizanom, Janez pa?

    • marina216 16:01 22.junij 2026.

      Janez ima "prirejeno" nekaj drugega .....

  • Avatar Leon
    Leon 16:32 22.junij 2026.

    BOJKOT ! Smrt fašizmu svoboda narodu . Največji Slovenec Boris Pahor je zagovarjal SRP : Svoboda ,Resnica ,Pravica naj združijo Slovenijo

  • atamama 15:44 22.junij 2026.

    Tisti, ki so danes okoli 70 let se spomnijo kako so bili za..... Ko se pogovarjaš o tem kako je s državi danes, pa če bi bil referendum, bi bili pa proti..... Zakaj neki, vodilne politične garniture?

  • Dieta 15:51 22.junij 2026.

    Čudno. V času prejšnje Janševe vlade je Hojsova policija hodila v neposredni okolici parlamewnta in kraja državne proslave in nezakonito izvrševala osebne preiskave. To pomeni, da so policisti zahtevali, da so sedeči obrnili nahrbtnik..

  • blayo 15:34 22.junij 2026.

    A Heinekena se bo lahko pilo na proslavi 🤣🤣🤣

  • www 15:32 22.junij 2026.

    kadarkoli je bil spor, je bil udeležn đanez đanša. toliko o tem, kdo je tukaj največji pain in the ass

  • eeee 16:29 22.junij 2026.

    Janez naj izloči se sebe, ker je tudi on nosil rdečo zvezdo. #Jajce'77 https://svet24.si/novice/politika/pohod-janse-od-ekstremnega-levicarja-do-ekstremnega-desnicarja-774882

    • eeee 16:34 22.junij 2026.

      Hvala, ptic. Res. To, kar smo dobili zdaj, je posledica tvoje dvoličnosti in nesposobnosti. Izdali ste nase zaupanje. So be it. Upam, da vas jajo prepove, ker si drugega niti ne zaslužite.

  • labatina 16:55 22.junij 2026.

    je vprašala tovarišica v šoli zakaj partizanoti niso imeli spolnih bolezni pa pravi Janezek ,,,,Zato ker so se borili za kurčevo zdravje,, Pa še res je

  • mira480 17:38 22.junij 2026.

    Za samostojno Slovenijo je pomembna samo osamosvojitev in ne NOB ter TIGR.

    • marina216 17:47 22.junij 2026.

      Mira480 - saj, to je to. Zgodovina je kurba, a ne? Le kdo bi se ukvarjal z njo. Vendar nevednost pri tako bedastih izjavah, ni opravičilo.

  • Dieta 17:44 22.junij 2026.

    Na proslavi bo zapel domobranski zbor. V izboru programa je tudi domobranska himna v čast Janši starejšemu in sinu Ivanu Janši, ki je napisal knjigo z eno verzijo preživetja Janše st., na tv Zagreb pa izpovedal drugo zgodbo očetovega preživetja ...prikaži več ob koncu 1945 leta.

  • Grunf 17:30 22.junij 2026.

    Kaj je Marina. Tisti plus, ki si si ga nalimala kar sama naj ti bo v vzpodbudo. Mogoče boš pa še kdaj kaj razumela

    • marina216 17:43 22.junij 2026.

      Kaj je Grunf. Priznam, da človek pri toliko črnega sovraštva, zelo težko še kaj razume. Predvsem to, da je Slovenec Slovencu lahko največji sovražnik.

  • sivabrada 17:43 22.junij 2026.

    A magnifico bo ??

  • slovenski3 15:49 22.junij 2026.

    Za rdeče sladokusce bo nastolpil tudi duo: Urška Klakočar Zupančič, pevka, in Bor Zuljan, muzikant. Med posameznimi skladbami bo UKZ še rcitirala najbolj žgečlkjive odlomke iz svojih porno romanov,

    • marina216 16:13 22.junij 2026.

      Kaj pa za črne sladokusce? A ne bi bilo veličastno na odru videti Thomsona s Titovo glavo pod pazduho?

    • Avatar Jurič Zvonko
      juric 16:22 22.junij 2026.

      Očitno si ped rerčina

    • slovenski3 17:46 22.junij 2026.

      Maarino216, to bi bil pogled za bogove, juric, tebe pa buzeriram v prazno glavo.

  • Grunf 14:55 22.junij 2026.

    Zdaj bomo pa naredili red. Drugo leto, ko ne bo okrogle obletnice se bomo pa rešili še Pirčeve. In tako naprej, dokler ne bomo ostali le še mi.

    • Jernej65 15:01 22.junij 2026.

      Ja, in kdo ste vi?

    • blayo 15:35 22.junij 2026.

      Ja oni, ane 🤪

    • blayo 15:37 22.junij 2026.

      ...si bodo prirejali proslave in si peli hvalospeve, tako kot si jih je vsak do zdaj. Se pravi, nobene spremembe 🤣🤣🤣

    • Grunf 15:46 22.junij 2026.

      Očitno tu šteka le še blayo. Ostalim ni več pomoči.

    • jurij47 15:57 22.junij 2026.

      Obstaja samo en veliki vodja

    • marina216 16:04 22.junij 2026.

      Bravo, Grunf, se bomo potrudili, da vas bomo čimprej odklopili. Tistih 20% ne bomo pogrešali. Kočevski gozdovi vas že čakajo ......

    • Grunf 16:08 22.junij 2026.

      Ja res je, jurij z malo. Njegova reinkarnacija v obliki Goloba ja pravkar padla. Pa nekaterim še vedno ni dovolj..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.