Tudi rdeča zvezda je naša zgodovina. Tudi jaz je ne maram, vendar je vprašanje če bi Slovenija sploh obstajala brez nje. Udbaški Janez bi vse izbrisal, kar se ne poklopi z njegovim pisanjem nove zgodovine po njegovi podobi.
Saj nires pa je. Od kot so prsli pripadniki to.vsi so sluzili vojni rok v jna.od jim znanje o orozju iz jna.kje je bil jj pred osamosvonitvijo.mladi perspektivni komunist.vecino nas se je naucila vojaskih doktrin po rdeco zvezdo.da ni bilo… ...prikaži več rdece zvezde danes bi govorili ja vol.uno pikolo bira
Smo pred rdečo zvezdo govorili Slovensko in bomo govorili slovensko še dolgo potem, ko bo rdeča zvezda na edinem primernem kraju zanjo- smetišču zgodovine. Najbolj pervezno pri levaki pa je, da na proslavo kjer slavimo konec vladavine zločinskih komunistov katerih… ...prikaži več simbol je krvava zvezda rinejo ta simbol nanjo. Kot da bi na Poljani pri Prevaljah, ko partizani slavijo konec WW2 prišli praporščaki s kljukastim križem. Ko bo ta ikonografija tam bo lahko tudi zvezda na naši proslavi.
oneh ti si pred rdečo zvezdo blejal, v cerkvi si molil po latinsko, na primorsekm ni si bil oneh ampak pepino, v vsakem uradu si moral govoriti nemško in orjuna je gospodarila po SHS. in za konec 50 let ste… ...prikaži veče se slinili v partiji in rinili k koritu. takrat ste poljubljali rdečo zvezdo in ji prisegali zvestobo in izdajali vse živo kar ni delalo tako goreče kot VI - prodane duše. dons ste pa rumeni in modri - škoda da imete rdečo kri- da vas spomni kdo in kaj ste bili - riti
Jurček, saj se strinjam s tvojim komentarjem, ampak za božjo voljo, KDO te je učil slovenščino??? Ne delaj sramote maternemu jeziku s takšno spakedranščino! A te res ni nič sram?
Tisti, ki so danes okoli 70 let se spomnijo kako so bili za..... Ko se pogovarjaš o tem kako je s državi danes, pa če bi bil referendum, bi bili pa proti..... Zakaj neki, vodilne politične garniture?
Čudno. V času prejšnje Janševe vlade je Hojsova policija hodila v neposredni okolici parlamewnta in kraja državne proslave in nezakonito izvrševala osebne preiskave. To pomeni, da so policisti zahtevali, da so sedeči obrnili nahrbtnik..
Janez naj izloči se sebe, ker je tudi on nosil rdečo zvezdo. #Jajce'77 https://svet24.si/novice/politika/pohod-janse-od-ekstremnega-levicarja-do-ekstremnega-desnicarja-774882
Hvala, ptic. Res. To, kar smo dobili zdaj, je posledica tvoje dvoličnosti in nesposobnosti. Izdali ste nase zaupanje. So be it. Upam, da vas jajo prepove, ker si drugega niti ne zaslužite.
je vprašala tovarišica v šoli zakaj partizanoti niso imeli spolnih bolezni
pa pravi Janezek ,,,,Zato ker so se borili za kurčevo zdravje,, Pa še res je
Na proslavi bo zapel domobranski zbor. V izboru programa je tudi domobranska himna v čast Janši starejšemu in sinu Ivanu Janši, ki je napisal knjigo z eno verzijo preživetja Janše st., na tv Zagreb pa izpovedal drugo zgodbo očetovega preživetja… ...prikaži več ob koncu 1945 leta.
Za rdeče sladokusce bo nastolpil tudi duo: Urška Klakočar Zupančič, pevka, in Bor Zuljan, muzikant. Med posameznimi skladbami bo UKZ še rcitirala najbolj žgečlkjive odlomke iz svojih porno romanov,
Na sliki najbolj zagret komunist s kumrovško politično. Ob zaključku študija je vodil pohod oz SLO v Jajce.
... z veliko rdečo petokrako zvezdo sredi čela.
No, saj takšni spreobrnjenci so najhujši. Ne vem, kje imajo ljudje pamet, da volijo takšne pokvarjence.
A Thompson pride odsvirat Ćavoglave???
Tudi rdeča zvezda je naša zgodovina. Tudi jaz je ne maram, vendar je vprašanje če bi Slovenija sploh obstajala brez nje. Udbaški Janez bi vse izbrisal, kar se ne poklopi z njegovim pisanjem nove zgodovine po njegovi podobi.
Saj meni tudi Heineken ni kaj prida 🤪
Bo si pa Janša mogoče sedaj v znak svoje privrženosti do Izraelcev dal na čelo vtetovirati židovsko zvezdo.
kozlat mi je
Saj nires pa je. Od kot so prsli pripadniki to.vsi so sluzili vojni rok v jna.od jim znanje o orozju iz jna.kje je bil jj pred osamosvonitvijo.mladi perspektivni komunist.vecino nas se je naucila vojaskih doktrin po rdeco zvezdo.da ni bilo… ...prikaži več rdece zvezde danes bi govorili ja vol.uno pikolo bira
Smo pred rdečo zvezdo govorili Slovensko in bomo govorili slovensko še dolgo potem, ko bo rdeča zvezda na edinem primernem kraju zanjo- smetišču zgodovine. Najbolj pervezno pri levaki pa je, da na proslavo kjer slavimo konec vladavine zločinskih komunistov katerih… ...prikaži več simbol je krvava zvezda rinejo ta simbol nanjo. Kot da bi na Poljani pri Prevaljah, ko partizani slavijo konec WW2 prišli praporščaki s kljukastim križem. Ko bo ta ikonografija tam bo lahko tudi zvezda na naši proslavi.
Oneh, butl.
oneh ti si pred rdečo zvezdo blejal, v cerkvi si molil po latinsko, na primorsekm ni si bil oneh ampak pepino, v vsakem uradu si moral govoriti nemško in orjuna je gospodarila po SHS. in za konec 50 let ste… ...prikaži veče se slinili v partiji in rinili k koritu. takrat ste poljubljali rdečo zvezdo in ji prisegali zvestobo in izdajali vse živo kar ni delalo tako goreče kot VI - prodane duše. dons ste pa rumeni in modri - škoda da imete rdečo kri- da vas spomni kdo in kaj ste bili - riti
Jurček, saj se strinjam s tvojim komentarjem, ampak za božjo voljo, KDO te je učil slovenščino??? Ne delaj sramote maternemu jeziku s takšno spakedranščino! A te res ni nič sram?
Ljudje si lahko naredimo svoje slavje, "elita" naj pa proslavlja kakor sama hoče in za svoje šolde.
Kacin: Vsi praporji so zaželeni ... Janša bo prinesel, očetovo, domobransko zastavo. Vprašanje je, ali mu bodo dovolili pe domobransko himno.
Janez ima ''prirejeno'' zgodovino o očetu.... Spomnim se pripovedovanja, da v UDBO nisi mogel, če je bil kdo proti partizanom, Janez pa?
Janez ima "prirejeno" nekaj drugega .....
BOJKOT ! Smrt fašizmu svoboda narodu . Največji Slovenec Boris Pahor je zagovarjal SRP : Svoboda ,Resnica ,Pravica naj združijo Slovenijo
Tisti, ki so danes okoli 70 let se spomnijo kako so bili za..... Ko se pogovarjaš o tem kako je s državi danes, pa če bi bil referendum, bi bili pa proti..... Zakaj neki, vodilne politične garniture?
Čudno. V času prejšnje Janševe vlade je Hojsova policija hodila v neposredni okolici parlamewnta in kraja državne proslave in nezakonito izvrševala osebne preiskave. To pomeni, da so policisti zahtevali, da so sedeči obrnili nahrbtnik..
Driska!
A Heinekena se bo lahko pilo na proslavi 🤣🤣🤣
kadarkoli je bil spor, je bil udeležn đanez đanša. toliko o tem, kdo je tukaj največji pain in the ass
Janez naj izloči se sebe, ker je tudi on nosil rdečo zvezdo. #Jajce'77 https://svet24.si/novice/politika/pohod-janse-od-ekstremnega-levicarja-do-ekstremnega-desnicarja-774882
Hvala, ptic. Res. To, kar smo dobili zdaj, je posledica tvoje dvoličnosti in nesposobnosti. Izdali ste nase zaupanje. So be it. Upam, da vas jajo prepove, ker si drugega niti ne zaslužite.
je vprašala tovarišica v šoli zakaj partizanoti niso imeli spolnih bolezni pa pravi Janezek ,,,,Zato ker so se borili za kurčevo zdravje,, Pa še res je
Za samostojno Slovenijo je pomembna samo osamosvojitev in ne NOB ter TIGR.
Mira480 - saj, to je to. Zgodovina je kurba, a ne? Le kdo bi se ukvarjal z njo. Vendar nevednost pri tako bedastih izjavah, ni opravičilo.
Na proslavi bo zapel domobranski zbor. V izboru programa je tudi domobranska himna v čast Janši starejšemu in sinu Ivanu Janši, ki je napisal knjigo z eno verzijo preživetja Janše st., na tv Zagreb pa izpovedal drugo zgodbo očetovega preživetja… ...prikaži več ob koncu 1945 leta.
Kaj je Marina. Tisti plus, ki si si ga nalimala kar sama naj ti bo v vzpodbudo. Mogoče boš pa še kdaj kaj razumela
Kaj je Grunf. Priznam, da človek pri toliko črnega sovraštva, zelo težko še kaj razume. Predvsem to, da je Slovenec Slovencu lahko največji sovražnik.
A magnifico bo ??
Za rdeče sladokusce bo nastolpil tudi duo: Urška Klakočar Zupančič, pevka, in Bor Zuljan, muzikant. Med posameznimi skladbami bo UKZ še rcitirala najbolj žgečlkjive odlomke iz svojih porno romanov,
Kaj pa za črne sladokusce? A ne bi bilo veličastno na odru videti Thomsona s Titovo glavo pod pazduho?
Očitno si ped rerčina
Maarino216, to bi bil pogled za bogove, juric, tebe pa buzeriram v prazno glavo.
Zdaj bomo pa naredili red. Drugo leto, ko ne bo okrogle obletnice se bomo pa rešili še Pirčeve. In tako naprej, dokler ne bomo ostali le še mi.
Ja, in kdo ste vi?
Ja oni, ane 🤪
...si bodo prirejali proslave in si peli hvalospeve, tako kot si jih je vsak do zdaj. Se pravi, nobene spremembe 🤣🤣🤣
Očitno tu šteka le še blayo. Ostalim ni več pomoči.
Obstaja samo en veliki vodja
Bravo, Grunf, se bomo potrudili, da vas bomo čimprej odklopili. Tistih 20% ne bomo pogrešali. Kočevski gozdovi vas že čakajo ......
Ja res je, jurij z malo. Njegova reinkarnacija v obliki Goloba ja pravkar padla. Pa nekaterim še vedno ni dovolj..