Slovenija
325 ogledov

Zaračunali pet evrov, ker je nekaj dni zamudil s plačilom

Komentarjev 51
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rhombur 16:46 28.marec 2016.

    haha, menda je ravno v tem problem - da niso dobili plačano, zdaj pa se zamudnik pritožuje.

  • Avatar praufo
    praufo 17:29 28.marec 2016.

    in kje misliš da bo kaj boljše ?

  • Avatar krojac
    krojac 17:41 28.marec 2016.

    Če ti ni všeč izberi drugega operaterja!

  • Avatar praufo
    praufo 18:06 28.marec 2016.

    a ti to meni ?

  • nergač 19:39 28.marec 2016.

    tole si lepo napisal ja, a kaj je drugje kaj drugače ?

  • nizakej 22:31 28.marec 2016.

    bil trikrat pri Tušmobilu; prvič, zadnjič in nikoli več !!! Telemach pa isto sranje ali pa še večje, samo drugo pakovanje.

  • Dare Dado 08:20 29.marec 2016.

    jaz imam bob operaterja, nikoli mi niso zaračunali obresti ali opomina, sicer dva dni zamudue ni opravičilo za 5 evrov oderuštva, lopovstva, pač jim ne gre in tako kradejo, gnili lopovi

  • Ogard Novkar 12:45 29.marec 2016.

    Meni pri Amisu niso nikoli zaračunali zamudnine. Ja, Štajerci so nekaj čisto drugega.

  • maresem2 12:54 28.marec 2016.

    Ne po svoji želji, sem pristal na Telemachu a samo do izteka pogodbe. Pri teh lopovih ne bom več.

  • rhombur 13:21 28.marec 2016.

    Zaračunavanje opominov je čisto zakonito, le da se razlikuje med potrošniki in podjetji (in s.p.-ji). Podjetjem kolikor hočeš, potrošnikom pa največ do višine zamudnih obresti. Čitaj zakone proper in ne oglašuj svoje nevednosti. Preberi si kdaj kakšen elektro račun za ...prikaži več gospodarski in rezidenčni odjem, pa boš videl isto stvar.

  • Avatar Leon
    Leon 13:48 28.marec 2016.

    Glede na zapisano sem postal pozoren in bom ob prvem tovrstnem primeru takoj zahteval prekinitev pogodbe ,tudi če zamenjam vse operaterje ! To morajo storit vsi prizadeti ,potem bo nekomu zasvetilo,da se ne smejo norčevati iz naročnikov.Podoben primer sem imel ...prikaži več z menjavo dobavitelja plina in elektrike ! Še danes po dveh letih mi pošiljajo ponudbe naj se jim ponovno prilkučim ! Torej sedaj vse te brošure in pisarija ,ki mi jih pošiljajo stanejo firmo več kot moja zamudnina nekaj dni. Danes plačilni dnevi niso kot nekoč 10.ali 15.v mesecu .........to morajo razumeti.

  • korisnik_362 14:46 28.marec 2016.

    Celotnega računa nismo objavili, ker na njem ni nobenih dodatnih relevantnih informacij, bi pa lahko omogočil prepoznavo stranke.

  • Avatar praufo
    praufo 15:58 28.marec 2016.

    Se pravi, če prav razumem, je oseba plačala položnico 20. v mesecu namesto 18. tega, operater pa je dodal to postavko. Po eni strani je dobr, če se vsako zadevo plača. Po drugi strani je za 2 dni zamude tole ...prikaži več ogromno. Je pa očitno en inštrument. Posplošen. Neplačnikov je verjetno ogromno, so pa tudi stroški izterjave. Zamudne obresti pa ne morejo biti prav visoke, ker so bančne obresti relativno nizke. Vsak naj razmisli kaj bi storil, če bi bil na eni ali drugi strani. Storitev je treba plačat, če nimaš, si je ne moreš privoščit. Žal.

  • mrki 16:34 28.marec 2016.

    tajoj jih odjebi !

  • Avatar Leon
    Leon 17:21 28.marec 2016.

    Živiš v svetu ,ki se imenuje Dežela UTOPIJA ali pa si državni parazit ! Veš koliko zaposlenih ne dobiva plačila na rok? ......seveda nisi ti kriv ampka toliko o tvoji Deželi !

  • Skippy 18:10 28.marec 2016.

    Saj tudi Tuš je pošiljal račune za rokom plačila. A ni nobenega zakona, ki bi zahteval, da sta datum izdaje dokumenta in odpošiljanja en in isti?

  • prrotti 12:53 28.marec 2016.

    Zaračunavanje opominov je NEZAKONITO, preberi si člen v uradnem listu,

  • Ludvik Miholic 13:15 28.marec 2016.

    KOLIKOKRAT SEM OPOZORIL ZELEMACH DA POSILJA RACUNE DVA DNI PREJ KOT TREBA RACUN PLACAT ALI TO POSILJAJO NAMERNO DA POTEM LAHKO IZTERJAJO ZAMUDNE OBRESTI PREDLAGAM DA ZAPUSTITE TELEMACH KOT SEM JAS NAREDIL KER STAKO MAFIJO SE NEDA SODELOVATI

  • Dolfi 16:34 28.marec 2016.

    Ta Telemach je prava mafija!

  • smejka 18:09 28.marec 2016.

    Nakopali na glavo Tuš?...mislim, da jih ni nihče silil.Dokler je Tušmobil bil samostojen, si še dobil odgovor in pomoč, zdaj pa ne oziroma, te med tem lahko že prekopljejo.Tako kot smo mi dolžni plačat račun, so oni dolžni zagotavljat storitev ...prikaži več po dogovoru. Ko jim zagroziš z neplačilom, se komaj odzovejo.Hvala...odhajam.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.