Zdravje
22285 ogledov

"Zaradi delte okužbe porasle za 590 odstotkov, pripravljamo se na četrti val"

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 14:45 28.junij 2021.

    In kako imate torej "pod nadzorom" teh nekaj okužb s sevom delta??? Nikakor, kajne? Ker bi v nasprotnem primeru MORALI obvladati tistih par okužb, o katerih ste pisali! In sicer z ukrepi kot so izolacija, takojšnje odkrivanje ter evidentiranje kontaktov ...prikaži več in njihova izolacija. In zopet boste pogoreli na celi črti, krivi pa bodo zopet vsi drugi, le tiste službe ne, ki so za obvladovanje takšnih situacij tudi plačane!

  • kontrahan 14:47 28.junij 2021.

    A ste že vsi v vladi končali dopust, da boste že avgusta zaprli državo? No saj Mah-nič se je tudi že oženil, Potem lahko.

  • Avatar Leon
    Leon 15:13 28.junij 2021.

    Minister za zdravje Janez Poklukar, ki je danes na tiskovni konferenci zakon predstavil zakon o zagotavljanju sredstev za investicije v slovensko zdravstvo v letih od 2021 do 2031, je spregovoril tudi o aktualni epidemiološki situaciji v Sloveniji in Evropi. Janez ...prikaži več nič bat ,jeseni boš ti bivši minister in se bodi drugi ubadali z vašo sramotno zapuščino in srčno upam,da bo kateri izmed vas "strokovnjakov" bil kaznovan .

    • Ender3 16:26 28.junij 2021.

      Upam, da jim bo dr.Eržen /ex.NIJZ/ nalil čistega vina. Nimajo kontraargumentov, da bi opravičili svoje ne/ukrepanje.

  • PaPajapopi 14:56 28.junij 2021.

    Kaj pa alfa in omega - Slovenska različica korona virusa ? ? ?

  • Ender3 16:03 28.junij 2021.

    Pokljukec, če se boste tako pripravljali, kot na lanski, tretji val, potem imamo pred seboj velik problem. V dveh letih niso povečali nobenih posteljnih kapacitet, obremenjevanje negovalnega kadra, ob očitni podhranjenosti in slabem nagrajevanju bo pokazalo vso bedo javnega zdravstva.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 17:16 28.junij 2021.

      Ender3 če so bile številke, ki so prišle v javnost, vsaj približno točne, je sama sreča, da zdravstvo sploh še imamo.

    • Ender3 18:11 28.junij 2021.

      Zanimivo tudi je, da kažejo primer Portugalske, pozabili pa na Indijo od koder mutant izvira. Nedavno so kazali posnetke te države z 1,3milj. prebivalcev ljudi, ki so umirali zgolj zaradi pomanjkanja kisika. Trenutna slika kaže močan padec dnevnih okužb in ...prikaži več smrti. In to ni v nobeni povezavi s cepljenjem. Imajo alternativo cepivom in to s pridom uporabljajo. Upam, da naši kekci ne poznajo samo cepiva.!!

  • suineg7878 14:53 28.junij 2021.

    Spet amatersko zavajajoc naslov. :) Kekci!

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 15:04 28.junij 2021.

    KORONA FAŠIZEM IN USTRAHOVANJE!

  • popokatopetl 16:50 28.junij 2021.

    Še zmeraj bluzijo s cepljenjem mladih, čeprav to WHO odsvetuje. Korona je namreč zdravim mladim primerljivo malo življenjsko nevarna kot stranski učinki cepiva (reda 1:100.000). Cepit naj se grejo starejši in druge ogrožene skupine, ki jim korona predstavlja tveganje.

  • vzev 18:00 28.junij 2021.

    QR potrdilo za vhod v gostilo. Če pa si službeno, pa tega ne rabiš. Tega covida nas res mora biti strah, ker ve kadar plačuješ s službeno kartico in kadar z osebno. Tako pametnega virusa še nismo imeli nikoli.

  • bi_ba 15:30 28.junij 2021.

    Dragi minister, ugledni svetovni strokovnjaki so ravnokar ugotovili in sporocili, da vsa zdajšnja cepiva niso niti malo učinkovita pri delti. Bo treba še kaj drugega prebrati kot slovenske medije.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:19 28.junij 2021.

    Me prav zanima kakšne provizje si talajo funkcionarji od cepiva, ki ga spravijo v promet, da tako težijo naj se vendar cepimo. Oni bi izkoristili še zadnjo možnost za zaslužek, preden bodo morali spokati iz svojih političnih in zaslužkarskih stolčkov.

  • dusan72 03:24 29.junij 2021.

    Večina že vidi, kakšen nateg je vse skupaj. Pustimo podorobnosti, bi se pa rad zahvalil policistu na znanem mejnem prehodu, ki mi je po prijaznem čveku in z malo smeha ter obilico razumevanja vrnil dokumente in zaželel srečno pot domov. ...prikaži več Pa bi se lahko odločil tudi drugače in mi zaradi naših butalcev prilimal karanteno. Prejšnji teden so lahko v petek faking ob 23:30 dali Istro v "oranžno", zdaj je pa niso sposobni od prejšnjega četrka spremeniti v zeleno? Pa še to kao mora počakat "uradni list"

  • jakec1575 23:35 28.junij 2021.

    Mene bolj zanima, zakaj se enim obcinam namerno ni dobavljalo cepiv, spet drugim pa v izobilju. Gre za ustavna vprasanja in krsitve. Kaco je bil izvajalec te politike deljenja na vase in nase.

  • Kmodri 20:46 28.junij 2021.

    Zapret meje s Hrvaško in Italijo. A ja ne bo šlo, ker je na hrvaškem preveč vikendov. V jeseni bomo spet imeli lock down.

  • igorgeus 21:10 28.junij 2021.

    manjka bistve podatek - koliko cepljenih je na portugalskem.

  • rd2dmk2 22:35 28.junij 2021.

    zdravstvo zapravlja miljone da pošilja na dom obvestila da je nek osebek cepljen da gre ta osebek lahko v oštarijo na pir. zraven pa ljudje čakajo na operacije očesne mrene, operacijo kolka, operacije te in one pa ni časa in ...prikaži več denarja, ker se sitem ukvarja z potrdili in spiski in hodijo na okoli kot eni prodajalci od vrat do vrat in prepričujejo ljudi če bi se cepili. kar je prepovedano in zelo povzeto po sistemu enopartijskih režimov., ko je nad voliščem bil transparent -- volite za.

  • Avatar crusader666
    crusader666 06:45 29.junij 2021.

    Pofukar, ti nis sposoben v Gorjah ribez obirat, kaj šele bit minister za zdravje, saj si navaden stažist pri dr. Twitotu!!

  • martin72 23:20 23.julij 2021.

    Ko po TV poslušam te vse govorce vladne in druge,me prime da bi TV zabrisal skozi okno

  • 5aa93f84874a2d1c45173779b302eaec9123c75c 18:24 28.junij 2021.

    Jaz sem se cepil dvakrat,nisem se s Pfizerjem,niti Sputnikom.... .V prvič sem se s Stelexom,v drugič popil pol litra razkužila "48".Pika, zadeva zaključena.

    • Janez_53 18:47 28.junij 2021.

      Ja, po Trumpovem receptu, kajne? Škoda je le, da ti je posmodilo tudi možgane. Ampak - če ti tega ne bo nihče povedal, boš kar v redu.

    • Ender3 19:27 28.junij 2021.

      Floki...svaka čast, za trdoživost. Pravi aktivist !

    • 5aa93f84874a2d1c45173779b302eaec9123c75c 21:27 28.junij 2021.

      Komunajzarji so me učili,burek opozicija me plačuje.

    • rd2dmk2 08:04 29.junij 2021.

      no lepo da si poskrbel zase, bi pa lahko še mal za druge, kako pa bodo cepilni botri bogatel, če ne boš svoje porcije porabil.

  • potok 18:57 28.junij 2021.

    xaxxaxxa to že vem od jeseni lani da bo 4 in tudi 5 zadnji vala. Neč novega saj ste samo robovi narko farmacije in mediji kateri so isti lasniki kot so gradbinci za ustvarjanje tega sranja sej zato dobite debele ...prikaži veče bancne racuena v kripto valutah xaxax saj bo to skoz izmišljal vsako nasledno leto bo samo novi soj v opticaju kakvi ste vi igralci za medaljo ampak za na posledjno mesto sami boste tudi začutili to sranje prej ali slej

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.