Avto
16154 ogledov

Zaradi prekratke varnostne razdalje dobil čez 100.000 evrov kazni

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 07:45 15.september 2024.

    Bo treba kopirat zakonodajo iz švice,se bo pri nas takoj nabralo denarja za nove policajske bmw je,ki bodo lovili prkrškarje z 250 na uro

  • Avatar Leon
    Leon 08:16 15.september 2024.

    Pri nas je ravno obratno .Prekrške voznikov vozil visokega cenovnega razreda radi spregledajo . Pajek odpelje Cloita ,ker Porscheja ne upajo odpeljati .

  • Toma 09:46 15.september 2024.

    Bogi bogatašek! Ni omenil radarskega tempomata?! Kakšna jajčka pa je vozil?

  • rd2dmk2 10:20 15.september 2024.

    ha ima športne zavore, gume pa zlizane, stare 6 let in pa Tigar. a je to tud omenjal ??

  • dejan12 14:50 15.september 2024.

    Če bi pri nas uvedli progresivne kazni bi bili vsi revni morda bi bil bogataš kakšen novorojenček ne možeš na balkanu uvesti pravdo.Ko pri nas dobi kazen očkov sinček takoj očka uredi,kazni plačuje pa samo običen folk,tako kot davke.

  • DS 11:13 15.september 2024.

    Potrebno je vedeti, da ta oseba ni bogataš. Če je poročen, je njegovo premoženje enako povprečnemu premoženju dveh zakoncev v državi - pove Google preko "average wealth in switzerland". Bogataš je tisti, s premoženjem od pribl. 8,5 mil. EUR naprej.

  • ToSmJest 11:54 15.september 2024.

    Jaz pustim avtu, da sam drži varnostno razdaljo. Kdo dobi kazen v tem primeru, proizvajalec avtomobila? Po mojem okusu je namreč ta samodejna varnostna razdalja pogosto prekratka. Odvisna je predvsem od hitrosti avta spredaj. Če ima približno enako hitrost, se ...prikaži več moj avto precej približa sprednjemu in potem vozi v konvoju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.