Avto
52468 ogledov

Zato bahavi voznik, ki je po AC vozil za reševalnim vozilom, ni bil kaznovan

Komentarjev 62
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smoljo 06:52 28.junij 2024.

    Samo sprenevedanje policije...dobro vedo čigav avto je ....če bi to ne bil "luksuzni ",bi postopki tekli in bi položnice padale....najbolj neumno pa je ,da v drugih primerih pa ta ista policija poziva ljudi v pomoč k razjasnitvi dogodkov ,a takrat ...prikaži večat pa videi veljalo itd ....budala je pac budala ,lahko je samo še diplomirana

    • blayo 14:10 28.junij 2024.

      Tudi če vedo, če ni zadostnih dokazov ni tu kaj za naredit. Saj tukaj tudi poziva ljudi pa se očitno nihče ne javi.

    • smoljo 15:19 28.junij 2024.

      A si slep ....jaz verjamem tisto kar vidim,ne kar bo kdo reklel...če pa ti verjameš drugače ,je pa tvoj problem ....menda pa ja ima video večjo veljavo ,kot da bo nekdo nekaj povedal ....ali pač ?

  • Nevica 07:20 28.junij 2024.

    Ko sem pred leti policijo obvestila o prekrškarju, ki me je pri zavijanju levo skozi križišče prehiteval po desni in odbil zrcalo, jih podatki sploh niso zanimali - pa sem imela registrsko številko. Hoteli so še eno pričo, čeprav sem ...prikaži več jih počakala praktično na kraju nesreče in videli so odbito zrcalo in tudi del barve avtomobila, ki me je s svojo vožnjo ogrožal in naredil škodo. Policiji dol visi za ljudi - vse jim moraš prinesti na krožniku!!!! Čeprav je bilo dovolj dokazil.

    • blayo 14:12 28.junij 2024.

      Si vztrajal da se to vnese v zapisnik? Si podpisal zapisnik? Si šel potem na postajo do komandirja?

  • sandi76 08:20 28.junij 2024.

    Posnetek ni dovolj ? Pa kaj še rabi policija ? Številko noge pokojne stare mame ? Če kaj ni dokaz, je to posnetek in na osnovi tega se da zasledit , kdo je lastnik in mu pribit eno hudo kazen. ...prikaži večen. Ker pa so prekrškarji in kriminalci pri nas bolj zaščiteni kot normalni ljudje, se bo to dogajalo v nedogled ! Policiji se očitno ne ljubi opravljat svojega dela. Raje gredo z radarji lovit kakšne prehitre , je bolj enostavno, kot pa ugotovit, čigava tablica je in ga kaznovat.

    • blayo 14:14 28.junij 2024.

      Ne ni dovolj... saj so napisali, iz samega posnetka ni razvidna registrska niti čas ne kraj. Poleg tega nihče ni prijavil.

    • Grof 18:19 28.junij 2024.

      Forenziki pa ob šanku, a je to, to, u božje mile

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:36 28.junij 2024.

    Je .. se policiji za nas,samo da se njim nič ne zgodi,pa da so redne plače.Unih iz parlamenta se pa še pogledat ne upajo,mupmvsi

  • dr3k 08:54 28.junij 2024.

    Lmao ta policija ena komedija. Najprej un grozi s streljanjem na osnovni/srednji šoli in oni rečejo, da to ni bilo dovolj za pregon. Tukaj imajo posnetek in vse, in to spet ni dovolj za pregon. Naslednjič bo nekdo nekoga ustrelil ...prikaži več sredi Prešernovega trga, in bodo turisti to vse posneli, Policija bo pa verjetno zopet rekla, da to ni dovolj za pregon

    • SlavkoKrizman 10:27 28.junij 2024.

      Ni kriva policija...krivi so zakoni...

    • smoljo 14:01 28.junij 2024.

      Potem pa naj policija urgira ,da se zakon spremeni,a spet ni v njihovi pristojnosti al kk....ce tebe doma kaj muči,bos vendar ja si porihtal ,da bo ok a ne ....za varnost v prometu skrbi policija

    • SlavkoKrizman 14:16 28.junij 2024.

      smoljo...ja za varnost v prometu skrbi policija...to pa ne pomeni, da lahko oni kar tako delijo kazni za prekrške, ki jih ni v zakonih...

    • Avatar Leon
      Leon 14:35 28.junij 2024.

      Slavko kakšne prekrške v prometu ne smejo deliti policaji ? Prosim te razloži .

    • smoljo 15:16 28.junij 2024.

      Slavko ,preberi še enkrat

    • SlavkoKrizman 17:32 28.junij 2024.

      @Leon take, ki niso opredeljene v zakonih? Kaj tukaj ni jasno?

    • SlavkoKrizman 17:33 28.junij 2024.

      @Smoljo Policija ima enake pristojnosti, kot ti in jaz za predlagati spremembo zakona....nehajte bluzit

    • Avatar Leon
      Leon 12:43 29.junij 2024.

      Slavko ,da bi policija delila kazni ,ki niso opredeljene v zakonih ne poznam ? Navedi primer ?

    • SlavkoKrizman 13:44 29.junij 2024.

      @Leon Napisal si:"Slavko kakšne prekrške v prometu ne smejo deliti policaji ?" Odgovoril sem:"@Leon take, ki niso opredeljene v zakonih? Kaj tukaj ni jasno? "

    • SlavkoKrizman 13:45 29.junij 2024.

      @Leon nikjer nisam napisal, da policija DELI kazni, ki niso v zakonih...Ne mi dajat besede v usta.

    • Avatar Leon
      Leon 11:16 30.junij 2024.

      Slavko daj preberi kaj si zapisal .....za varnost v prometu skrbi policija...to pa ne pomeni, da lahko oni kar tako delijo kazni za prekrške, ki jih ni v zakonih...No vidiš ..demenca bo to ..nalezljiva pri SDS .

    • SlavkoKrizman 17:11 30.junij 2024.

      Leon poserjem se na sds in na vse ostale ...ti pa še enkrat preberi kaj sem napisal.

  • Enzgg4 08:23 28.junij 2024.

    "... pozivamo morebitne oškodovane osebe tega dogodka.. " Kakšna je to neumnost??? Gre za kršenje zakona! To je povsem dovolj in ni potreben noben oškodovanec. Po tej logiki ne bi smel biti kaznovan zaradi prehitre vožnje, napačnega parkiranja, neuporabe pasu... ...prikaži več. ker ni oškodovanca.

    • Avatar Leon
      Leon 14:38 28.junij 2024.

      Podpišem .Edini razumni odgovor .

    • Grof 18:38 28.junij 2024.

      Policaj in blondinka, ta se potoži Kuharju in glej, kuhar jo debelo pogleda in isti trenutek jo zabriše v lonec, ki je …..

    • Enzgg4 19:00 28.junij 2024.

      Krof, daj kje drugje pravi vice.

  • www 08:30 28.junij 2024.

    policija je u kurcu.

  • ahoteec 09:22 28.junij 2024.

    Zelo simpl. Na vsa vozila za nujno vožnjo namontirat kamere spredaj in zadaj, sprejet ustrezno zakonodajo in če kdo zavestno počne takole sranje odvzem vozila in 10.000 € kazni. Razumem, da se zgodi, da po pomoti voziš nekaj 10 metrov ...prikaži večrov za vozilom na nujni vožnji, ampak taka aroganca kot je vidna na posnetku pa ne zasluži drugega kot da ostaneš brez avta...

    • blayo 14:16 28.junij 2024.

      Se strinjam.

    • Avatar Leon
      Leon 14:32 28.junij 2024.

      Nova vozila višji cenovni razred imajo vgrajeno kamero spredaj in zadaj .

  • mph2 12:02 28.junij 2024.

    Če ima policija zavezane roke je potrebno takoj zapret tiste, ki so ODGOVORNI, da ima v takih primerih zavezane roke. Bo kaj iz tega?

    • blayo 14:07 28.junij 2024.

      Ne, saj so napisali. Nihče ni prijavil. Iz posnetka na socialnih medijih pa niso razvidni bistveni podatki.

    • Grof 18:40 28.junij 2024.

      Šefi so za šankom ….

  • neznani 09:51 28.junij 2024.

    sem bil miličnik v času komunizma in takrat smo vedeli kaj je naše delo ne pa tako kot danes ko samo iščejo izgovore zakaj nekaj ne naredijo in ja je že res da morajo biti vendar ne v taki obliki, ...prikaži več, naj država razmisli o tem da bi uvedli sistem šerifov po občinah

    • Avatar Leon
      Leon 14:26 28.junij 2024.

      Hej koliko si pa ti star ? V SFRJ smo imeli socializem .

    • blayo 14:28 28.junij 2024.

      Kaj ste pa vedeli? Da če nekdo rekla kazala nekoga obdolži na FaceBooku, je ta avtomatsko kriv? Daj ne se smešit pa primerjat časov in situacij.

    • Grof 18:42 28.junij 2024.

      Leon, mislim, da je bivši miličnik tvojih let

  • sam1 08:32 28.junij 2024.

    Ne vem no,ampak po videozapisu bi bilo logično,da je bil ta terenec sneman direktno iz vozila,ki vozi pred njim-to je lahko le eno od intervencijskih vozil,logično bi bilo,da gasilsko,ker iz reševalnih ponavdi ne slikajo in snemjo v času intervencije. Če ...prikaži več policija ni sposobna rešiti takšnega primera,kako naj jim zaupamo,ko se res zgodi nekaj nepredvidenega.....

    • blayo 14:09 28.junij 2024.

      Ja, zgleda je imel nekdo iz interventnega vozila cajt, da posnetek objavi na socialnih omrežjih, za to da bi pa zadevo prijavil policiji mu ga je pa zmanjkalo. Škoda.

  • Avatar Leon
    Leon 14:21 28.junij 2024.

    Na posnetku niso razvidni nekateri bistveni podatki (registrska označba, čas in kraj prekrška …), prav tako samo posnetek nekega dogodka ni dovolj za izvedbo prekrškovnega postopka, saj je eden izmed elementov, da se lahko sploh začne postopek o prekršku, predlog ...prikaži več oškodovanca. Zato ob tem pozivamo morebitne oškodovane osebe tega dogodka, da to sporočijo na najbližji policijski postaji, saj bomo le tako lahko začeli postopek. Pozivamo pa občane....bla,bla bla ....sami izgovori .

  • Rim 15:24 28.junij 2024.

    Enako nevarni ali tudi slabši so samo še tisti vozniki "učitelji", ki vozijo po odstavnem pasu, pospešujejo in zavirajo, mahajo in kričijo na druge, ko jih podučujejo kaj je prav in kaj ne. Božja milost jim daje obvezo večvrednostno podučevati ...prikaži več in pri tem zganjati več takih prekrškov v imenu višje pravice.

  • manja53 07:53 28.junij 2024.

    Ta ista policija ima zakonsko zvezane roke, zakone pa sprejemajo ti isti, ki jih volimo, volite, volijo, da odločajo v parlamentu, kjer zakone, kakršnikoli že so , sprejemajo. imamo pač "sposobno" zakonito vlado, ki nam odreja stvari...

    • Avatar Leon
      Leon 14:37 28.junij 2024.

      Policija se že 33 let izgovarja na iste zakone ? Zakaj niso ukrepali pri zakonodajalcih ? Zato ,ker nimajo interesa .

    • pravičnik77 16:13 28.junij 2024.

      polcija že več let prosi poslance, da bi se globe v ZJRM-1 končno zapisale v Evrih, ker so še vedno v TOLARJIH... tako da...

  • vojko19 09:43 28.junij 2024.

    Ukiniti to policijo in uvesti nazaj miličnike

    • Avatar Leon
      Leon 14:23 28.junij 2024.

      Policija dela od doma ! Na spletu spremljajo dogajanja in čakajo ,da se zgodi nesreča . Čemu smo kupili nove in hitre avtomobile ?

  • Plavi-mil 10:39 28.junij 2024.

    "hvala " taubi, ker si ukinil avtocestno policijo, samo zato ker je to sprejela vlada JJ in policije spremenil v TAXISTE iz meje za potrebe nezakonitih.

    • Enzgg4 13:30 28.junij 2024.

      Kje je bil pa JJ, ko so ptič et. co sprejemali kockaste v šengenland? Nobenih protestov in groznje z referendumi ni bilo slišati, čeprav je bilo vsakemu bebcu jasno, da kockasti niti slučajno ne nadzorujejo svoje meje.

    • mph2 15:00 28.junij 2024.

      @plavi-mil, to je bilo ekonomsko smiselno. Sedaj to ISTO nalogo opravlja pač kot del svojih zadolžitev NAVADNA PROMETNA policija. JJ si je pač izmislil nekaj novega, nepotrebnega v naših razmerah. Glede malo avtocest, ki jih imamo napram drugim državam, povsem ...prikaži več nepotrebno. Seveda ob pogoju, da opravlja cestna policija svoje delo.

    • pravičnik77 16:15 28.junij 2024.

      kakšna je to navadna prometna policija... nekaj novega?

  • blayo 14:18 28.junij 2024.

    V Nemčiji ima policija dostikrat akcijo kjer se civilno policijsko vozilo zapelje po reševalnem ali odstavnem pasu in na koncu oglobijo vse, ki so se jim "priklopili". Pri nas to recimo ne bi šlo skozi. Nekdo bi se pritožil in ...prikaži več vsem bi morali vrniti že plačane globe.

  • Ogledalce 08:32 28.junij 2024.

    Kar je naredil ni prav, ma zdaj se toliko ljudi sekira zaradi tega bolj kot ne osamljenega primera. Vedno se pač najde kak idiot kazni gor ali dol.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:39 28.junij 2024.

      Če policija nič ne stori,se bomo pa še vsi peljali za rešilcem,a bo v redu?

    • zdrej 09:56 28.junij 2024.

      Če bi prebral članek, bi mogoče celo razumel, kaj je narobe. Pa še niso vsega napisali. Nalet je zgolj en problem, ki je sicer velik. Potem imamo še blokiranje reševalnega pasu, kar pomeni, nadaljna intervencijska vozila ne morejo do kraja ...prikaži več dogodka, kar podaljša zaporo. In na žalost to NI osamljen primer.

    • Ogledalce 10:29 28.junij 2024.

      Garancija: ne bo vredu. Razen če spadaš v skupino tistih idiotov misliš da je ok, ampak ni. zdrej: dobro razumem kaj je narobe. morda ti nisi razumel mojega zapisa. Še vedno pa mislim da je to bolj kot ne osamljen ...prikaži večn primer. Jaz v 30+ letih stanja v kolonah ne morem takih primerov našteti na prstih ene roke. Pa je v tujini kultura reševalnega pasu dlje kot pri nas.

    • Enzgg4 12:35 28.junij 2024.

      Vsi neumni, špegu pameten 🤣🤣🤣

    • blayo 14:21 28.junij 2024.

      Garancija, ja pravi otrok si, res... "Če on lahko, bom pa še jest, mene ne bo noben jebou!" 😂😂😂

    • kontrahan 15:52 28.junij 2024.

      Bom mal sarkastičen. Vsi lepo so ob strani in pri miru, No koga je pa on oviral ko je peljal po moje za gasilci. Aja šoferja pred njim, da ni bil zbran za vožnjo. Pa se vsi zgražate in ga ...prikaži več bi bilo treba na kol nabit. Saj je res v zakonu, da se to ne sme.. Ampak res koga je on ogrožal a avto pred njim pa ne ogroža nobenega. Malo čudna logika. DOBIT IN NABIT KAZEN, pa objavit v poduk frugim, Pa me popluvajte.

    • Avatar Garancija
      Garancija 19:30 28.junij 2024.

      blayo ti ne razumeš,hotel sem napisat da je zakon za vse enak, bimbo

    • Enzgg4 19:58 28.junij 2024.

      Ne zapenjaj, ker se ga ne boš znebil 🙄

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.