Če bi plešasti komunajzar živel v obdobju II.svetovne vojne bi bilo žrtvev komunizma nemerljivo več ali pa če bi bil pri domobrancih bi bilo še več žrtev na strani zavednih Slovencev. . Odvisno kam bi se prislinil . Sedaj leta… ...prikaži več 2026 se je prislinil k morilskemu židu in enako morilskemu Oranžnemu in kdor podpira vojne zločince jim je čisto enakovreden in nemogoče ni , da bo zgodovina marsikaj razkrila kar si sedaj lahko le potiho mislimo. ko nas že zdavnaj več ne bo.
Če bi plešasti komunajzar živel v obdobju II.svetovne vojne bi bilo žrtvev komunizma nemerljivo več ali pa če bi bil pri domobrancih bi bilo še več žrtev na strani zavednih Slovencev. . Odvisno kam bi se prislinil . Sedaj leta… ...prikaži več 2026 se je prislinil k morilskemu židu in enako morilskemu Oranžnemu in kdor podpira vojne zločince jim je čisto enakovreden in nemogoče ni , da bo zgodovina marsikaj razkrila kar si sedaj lahko le potiho mislimo. ko nas že zdavnaj več ne bo.
Praznikov, ki niso dela prost dan, ne rabimo. To ni noben praznik. Brez veze.