Slovenija
5734 ogledov

"Janković me je opozoril, naj se ne vtikam!"

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 12:42 21.december 2022.

    The župan Zoki ima pa itak povsod svoje interese. Verjetno sta na to vejo prisesana tudi njegova bebava sinova.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 12:34 21.december 2022.

    Govoril sem kar z nekaj sestrami in zdravnicami v ZD Ljubljana. Vse opozarjajo na skrajno žaljiv odnos Poplasove do zaposlenih. Je pa zanimivo da noben novinar ne pride do nje da bi jo z dejstvi soočil na štiri oči. Očitno ...prikaži več imata z Jankovićem dogovorjen posel da grejo vsi zdravniki v njeno privat firmo. Janković bompa koncesije podelil.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 12:38 21.december 2022.

    Je lahko pri nas na zdravstvenem področju še večja zmešnjava. Privatnikom s koncesijami naj se zapre pipice, vsaj za določen čas, ja vem da bomo oškodovani pacienti, pa naj poskusijo preživeti na prostem trgu in si brez državne pomoči ustvarjati ...prikaži več bogastvo. Že 20 let vse poti vodijo proti privatizaciji javnega zdravstva pri nas. Barabe politične, zdravniške in gospodarske.

  • rd2dmk2 13:09 21.december 2022.

    torej Kuštrin tuli da zdravniki odhajajo v tujino, v resnici pa zdravniki izsiljujejo našo državo. vodja ZD ljubljana ima koncesijo, enako če se ne motim se je zgodilo pred leti v ZD Kranj. zagrozili so z kolektivno odpovedjo, potem pa ...prikaži več lastne s.p. prinesli. saj pravim da če ni storitvelahko ZZZS pošlje pacinte v tujino. namesto da uvažamo kvazidohtarje, s sumljivimi licencami, izvažajmo paciente, vse, ne samo VIP. in ne govorit kako je tujina draga, ste pozabil koliko stane dan za c-19?

    • robi2107 13:50 21.december 2022.

      Sliši se dobro. Jaz bi z veseljem zajebal te vojne dobičkarje od dohtarjev, ampak da bi k dohtarju hodil v avstrijo, ko imam do ZD par 100 metrov, mi pa ni glih.

    • rd2dmk2 20:08 21.december 2022.

      robi, verjetno imaš štacuno tud 100 metrov stran pa greš na splet al pa v Palmanovo, Gradec al pa tja nekam ob blatno jezero pa da nadaljujem morje je tud 100 km stran pa greš 1000 km na Kanarske, smučarija ...prikaži veča krvavec , ne gremo v nasfeld, aš ekaj dam za primerjavo ?

    • robi2107 20:16 21.december 2022.

      Ne bi primerjal. Ko sem bolan, se mi niti najmanj ne hodi nekam 100, 150 km daleč k dohtarju.

    • robi2107 20:20 21.december 2022.

      Rd2 še ena razlika je: vse tele cirkuse, ki jih naštevaš, lahko tudi preskočiš, če se ti ne ljubi. Dohtarja ne moreš. Je nuja.

    • rd2dmk2 20:30 21.december 2022.

      robi čisto prav imaš ko boli, rabiš dohtarja. sam, smo ugotovil da je v ZD samo še en tam prisoten in to je - prah. dohtar je pa v svoji ambulanti v Opatiji. to z opatijo ima mal simbolike. tako ...prikaži večko da, kot kaže bomo moral se kar navadit ali na rajžo 150 km stran pa s napotnico ZZZS ali pa za vogal pa z polno denarnico.

  • Avatar Leon
    Leon 12:47 21.december 2022.

    Slovensko Hidro lahko uničiš samo ko ji odrežeš še zadnjo glavo .

  • Avatar Leon
    Leon 12:45 21.december 2022.

    Takšen način vmešavanja politike in posameznikov v delovanja posameznih resorjev in ministerstev je PRAVILO in ne zgolj izjema . Občine so v predvolilnem boju izbojevale posamezne bonitete ,kar se dogaja že 30 let . Od LDS ,SD SDS,SLS .....

  • Pepe007 11:21 21.december 2022.

    Ljubljančani si tako stanje v svojem ZD želijo, zato so ponovno suvereno izvolili istega župana. Ne vem, kaj se ima država za vmešavati v zakonsko podprto pravico do lokalne samouprave.

  • lojs 14:47 21.december 2022.

    kje so sedaj jenul, pa 8 marec, ki se je vrnil iz bajnih počitnic v brazliji ... aja oni so leve (ne)vladne ogranizacije ... a je kej še kakšne, ki ni politično opredeljen

  • matyazg 17:18 21.december 2022.

    Zaradi takega "nasveta" bi moral Janković TAKOj odleteti!

  • Svobodnež 11:41 21.december 2022.

    "Medtem, ko je ZD Ljubljana leta 2018 posloval s koraj milijonom evrov izgube, je v letošnjem letu pa je minus" ??? Avtor članka, a res tako malo cenite bralce, da niti ne preberete lastnega članka in ne popravite napak? Pravega ...prikaži več novinarja bi ob takem zmazku moralo biti pošteno sram.

  • lojs 14:31 21.december 2022.

    pa kaj je zdej za en problem, sej je zoki dobil volitve, v čem je problem? on je najboljši, on skoz dela, ponoči, podnevi , opedena lekarne, on je neuničliv

  • Pišmevuh 17:56 21.december 2022.

    Ne se vtikat, kjer ga on vtika.

  • Luksi 14:32 21.december 2022.

    Levaki se med sabo tolčejo

  • Avatar pantani
    pantani 14:47 21.december 2022.

    nje,nje,nje...

  • Avatar R_D
    R_D 11:53 21.december 2022.

    Kdaj vam bo jasno, da je to srbsko govno del problema. ne rešitve? Izterjajte od njega 50 milijonov pa bo za dodatke nekaj časa.

    • Ender3 12:22 21.december 2022.

      R_D dobro vemo, kdo je govno s prištinskih doktoratom...

    • JanezKranski 14:59 21.december 2022.

      To so samo tvoje domneve😂

    • jaz8 04:23 30.december 2022.

      Stari res ne stekam tvojega komentarja ki si me zmerjal naj ne bom tako omejen oz naj gledam sirse...pa clovek enake stvari ti grejo v nos pa ne pogledas sirse. Pa glih to ti govorim zakaj me je sram da ...prikaži več sem slovenec oz tu rojen ti pa men naj me bo sram zaradi omejenega pogleda ...jaoooo. jojojoj prijatel omejenosti :) poglej sirse moj komentar ne katerga si se odzval...

    • Avatar R_D
      R_D 22:10 02.januar 2023.

      Jaz8 👍, se opravičujem. Bil je misunderstanding. Moja krivda

  • pulse 11:54 21.december 2022.

    Najbolj zanimivo je tole: največ ljudi je brez osebnega zdravnika tam, kjer je na volitvah imela večino leva politična opcija (torej v večjih mestih). Torej tisti, ki ne želijo, da ZZZS plača vsakemu zdravniku (ne glede na to, kje in ...prikaži več kako dela), tisti ostajajo brez osebnega zdravnika...

    • Ender3 12:18 21.december 2022.

      pulse👎zanimivo je tudi, da je pomanjkanje osebnih zdravnikov prenapihnjena zgodba desne sektaške propagande.

    • marko345 13:10 21.december 2022.

      Ne razumeš, da novi priseljenci v Ljubljano ne pripeljejo s seboj nobenega zdravnika, med. sestre ipd. To je problem. O županu- srbu pa škoda besed. Pravi ne se vtikat v zd Ljubljana. Mona, kdo pa daje denar - ja država ...prikaži veča za plače, zdravila itd.

    • robi2107 13:57 21.december 2022.

      Pulse, to je recept za privatizacijo zdravstva. Dohtar noče delat za JS plačo in gre v sp. In zdaj naj dobi še poceni plac v javnem ZD po možnosti? Tako kot ta kuzla, ki v ZD pod njenim vodstvom v ...prikaži več svojstvu privatnice najema poceni prostore? Po možnosti sama s sabo podpisuje pogodbo. Počistiti je treba to zalego. To so sami vojni dobičkarji. Kakšen spodoben diktator bi jih gladko postavil pred zid in dal postreliti.

  • Boschtjan Zupanchich 11:04 21.december 2022.

    Seveda, Đankowhitchiććićeviććev mafijec noče da bi Slovenci imeli Manj Parazitstva !!! ! !!! Ampak bedni antislovenski slepci mu še vedno nasedajo !!!

    • Ender3 12:25 21.december 2022.

      A tiste kleptne slepce tudi prištevaš mednje..tako so nasedli na volitvah, da ne znajo s tem živet.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.