Slovenija
103 ogledov

Združenje proti privatizaciji: Proti privatizaciji in za delavsko samoupravljanje

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 15:35 12.junij 2015.

    Laibach, leta 2055: Moj korak je počasen in negotov. Pogled se mi ustavi na prelepih nemških in italjanskih gozdovih. Upam, da bom jutri še imel moči, da bom šel na Schmarna Berg.

  • Kranjica 21:10 12.junij 2015.

    Kako moreš kar nekoga, ki ga sploh ne poznaš, na osnovi komentarjev obdolžiti zavezništva z nacisti in fašisti? Kaj, če bi tebe kdo obdolžil, da si pobijal po koncu vojne ženske in otroke? Bedno!

  • Ferluci 20:05 11.junij 2015.

    Shod levakov bedakov. Komentar ni potreben.

  • mph 20:51 11.junij 2015.

    Luka mesec in ZL so nekaj najboljšega, kar se je lahko zgodilo tej državi. Nekaj najhujšega, kar se je lahko zgodilo pa je izvolitev Cmerarja. Kot, da se vsi ti trudijo, da bi bili čimbolj podobni kaplarju in ga še ...prikaži več nadgradili. Razen ZL in Luke.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:18 11.junij 2015.

    Mali Stalinček,ki bo verjetno na naslednjih volitvah požel svojih pet minut slave,takoj nato,pa ugotovil,da tako,kot on propagira svoje videnje vodenja in upravljanja države tut slučajno ni možno,žal je realnost kruta..................

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:31 12.junij 2015.

    Te moram razočarat in ti sporočit,da ne pripadam nobeni politični opciji,ampak gledam tole izključno s svojimi očmi.Napisal sem kakor mislim,da se bo dogajalo v prihodnje.Mislim,pa,da bo Stalinček kmalu začel igrat igro,kot jo vsi povzpetniki in to je,da najprej poskrbi za ...prikaži več sebe in svoje bližnje.Do danes ni bilo nič drugače z nikomur,ki je obljubljal raji nebesa,kanede......

  • mph 15:34 12.junij 2015.

    Ljubljana, leta 1985: Moj oče je delal v Gradisu, denar je imel v NLB, kruh je kupoval v Merkatorju, vozil avto yugo, obleka je bila Mura, pralni stroj je bil Gorenje na morje ...prikaži več pa smo hodili v sindikalni dom. Ljubljana, leto 2013 : Delam v Sloveniji pri tujem gradbenem podjetju, denar imam v Sloveniji v avstrijski banki, kruh in mleko kupim v Hoferju, vozim franscoski avto, obleko imam iz Kitajske, uporabljam pralni stroj Beko, na morje ne grem ker je predrago. Ljubljana, leta 2033: Pisal mi je sin. Vzel sem pismo in se napotil v bližnjo gozd, da ga bom prebral. Sedem na travnik in prebiram, sin je v Ameriki zadovoljen. Moje branje prekine glas, ki mi reče v nemščini : Herr Konigunda, das gozd ist eine Privaten lastnina, bitte umaknite se. Laibach, leta 2055: Moj korak je počasen in negotov. Pogled se mi ustavi na prelepih nemških in

  • Kranjica 21:04 12.junij 2015.

    @mph - naj grem kar po vrsti:1.odstavek v glavnem drži, le da so na morje hodili lahko le tisti, ki so bili zaposleni v firmah, ki so imele svoje sindikalne domove na obali. Kupovali smo v Mercatorju Živilih in ...prikaži večn še nekaterih drugih trgovcih. Česa pa v SLO nismo dobili( in tega je bilo precej) smo šli iskat v Avstrijo in Italijo.2. odstavek. ne vem, kaj ti ni všeč, dokler imaš zaposlitev, čeprav pri tujem gradbenem podjetju. Kupujemo pa v glavnem vsi tam, kjer je ceneje. Tudi v drugih EU državah se potrošniki ne obnašajo drugače. Na morje pa ... že res, da je predrago, toda počitnice lahko človek preživi tudi drugje in drugače, ni treba, da ravno na hrvaški obali.3.odstavka sploh ne mislim komentirati, ker je...4.odstavek: če računaš, da boš l.2055 še na svetu in se še sprehajal naokrog, pomeni, da si še precej mlad in se ti o demokratičnem socializmu, ki ga propagira tvoj idol Mesec, še sanja ne. V času, ko smo mi preživljali socializem, si bil še premlad, da bi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.