Magazin /magazin/vip
90645 ogledov

Znano, kaj bodo naredili z dediščino Mance Košir, nad idejo vsi navdušeni!

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bi_ba 16:21 29.maj 2024.

    Res ogabno in neprimerno.

  • Avatar jate
    jate 16:40 29.maj 2024.

    o moj bog....saj ne vem kaj naj si mislim...z vsem spoštovanjem do pokojne Mance

  • Pierre 15:27 29.maj 2024.

    Sem si ogledal video...me je kar vrglo, žal...do konca sluzasto pocukrano, zafektirano.... a je to spoštovanje do umrlega??? Navdušeni sta verjetno le ti dve prijateljici!!!

    • Avatar Garancija
      Garancija 06:18 30.maj 2024.

      Ki bo šel dobiček za njune obleke.dej dej,kot da nam ni jasno kam pes taco moli

  • jan631 20:17 29.maj 2024.

    Kakšna dediščina? Tisto kar je kaj vredno, nepremičnine, bodo vzeli pohlepni otroci, stare cote pa bi radi prodali. Sram vas bodi.

    • Avatar Garancija
      Garancija 06:19 30.maj 2024.

      Zgleda ni imela manca kakšnega velikega premoženja,pa je treba prodat vse,dokler se še da

  • ferdopis59 16:51 29.maj 2024.

    Kakšen v življenju, tatšen po smrti.

  • bi_ba 20:34 29.maj 2024.

    Zdaj pa je že dovolj o tej Manci! Kar je preveč, je preveč, saj ni nobeno božanstvo, da moramo kar naprej brati o njej. Nehajte.

  • Avatar Zokispoki
    Zokispoki 23:29 29.maj 2024.

    Ko so moja mati umrli smo vsa njena oblačila morali zmetati v temu namenjen kontejner, ker ni bilo interesa, pa je bilo vse zastonj. Pa tudi njena oblačila niso bila šrot roba ampak večinoma nadpovprečno kvalitetnih materialov, celo nekaj dizajnerskih kosov...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.