Če hočeš dobro opraviti delo, potrebuješ dobro orodje. V pravosodju npr. učinkovit poslovni proces (zakon o delovanju sodišč) in, kar je še najvažnejše, sodnike, ki bodo ljudje z življenjskimi izkušnjami, sodnike, ki bodo videli najprej vsebino in šele potem obličnost.… ...prikaži več sodnike, ki bodo skrojili novo sodno prakso, kjer bodo žrtve bolj ščitene kot storilci. Storilec se je namreč s storitvijo kaznivega dejanja sam odpovedal delu svojih pravic. Ja, pa obvezno - dolžniški zapor. Ob kruhu in vodi!
Korupcija državo stane milijarde, boj bo neusmiljen, napoveduje kandidat za pravosodnega ministra Mihael Zupančič..... Miha kako boš vročal sodna vabila tistim ,ki imajo premali nabiralnik ?
Med prioritetami je napovedal tudi gradnjo nove sodne palače v Ljubljani...,..kaj pa cenejšo malico za sodnike ? Tudi to je prioriteta za boj proti korupciji ?
Če hočeš dobro opraviti delo, potrebuješ dobro orodje. V pravosodju npr. učinkovit poslovni proces (zakon o delovanju sodišč) in, kar je še najvažnejše, sodnike, ki bodo ljudje z življenjskimi izkušnjami, sodnike, ki bodo videli najprej vsebino in šele potem obličnost.… ...prikaži več sodnike, ki bodo skrojili novo sodno prakso, kjer bodo žrtve bolj ščitene kot storilci. Storilec se je namreč s storitvijo kaznivega dejanja sam odpovedal delu svojih pravic. Ja, pa obvezno - dolžniški zapor. Ob kruhu in vodi!
Obljubljajo veliko, če bodo samo pol toliko izpolnili, bo bolje za vse nas, zato nova vlada na delo čimprej , srečno !!!!
Korupcija državo stane milijarde, boj bo neusmiljen, napoveduje kandidat za pravosodnega ministra Mihael Zupančič..... Miha kako boš vročal sodna vabila tistim ,ki imajo premali nabiralnik ?
Se mi zdi da bo zopet veljal tisti rek o tresenju gore....
Ne vedel bi kako se v strup pre'brača vse, kar srce si sladkega obeta... (France z Vrbe)
Med prioritetami je napovedal tudi gradnjo nove sodne palače v Ljubljani...,..kaj pa cenejšo malico za sodnike ? Tudi to je prioriteta za boj proti korupciji ?
Velik boj proti korupciji...zato zaposlijo hisnega odvetnika na mesto ministra z anotranje zadeve hahahahhaha boj proti ali ZAGON korupcije??
pravosodje bolj priblizalo drzavljanom...neka uredu je mi posteni prebivalci nerabmo bliznjega srecanja!
Samo obljubljali bi radi. Narejeno pa ne bo nič. Dokler ima vse v rokah vsakokratna politika. Tokratna bo zelo temačna !