Magazin > VIP

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Gaga se boji, da bo končala kot Diana

Lady Gaga Flynet
Lady Gaga se boji, da bo umrla na enak način kot leta 1997 princesa Diana.

Ekstravagantna pevka Lady Gaga piše pesem o Lady Di, ki je umrla na begu pred paparaci. "Gaga je že od nekdaj obsedena z Diano. Sebe vidi kot njeno reinkarnacijo 21. stoletja. Ve, da je skoraj tako slavna, kot je bila princesa, zato so ji paparaci in fani ves čas za petami," je povedal vir, ki je še dodal, da se je Lady Gaga nekoč sanjalo, da je umrla na enak način kot Diana. "Res se boji, da jo bo slava ubila. Ali na begu pred paparaci ali pa bo končala kot žrtev fanatičnih oboževalcev."



Komentarjev 2
  • Žurnalček 11:56 08.december 2011.

    Ne se voziti z pijanimi in pa vozniki ki dirkajo pred paparazi, pa bo!