Slovenija > Črna kronika

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Oropali trafiko

Policijsko vozilo. Anže Petkovšek
Trije mladoletniki osumljeni ropa trafike v Slovenj Gradcu.

V petek so neznanci oropali trafiko na Glavnem trgu v Slovenj Gradcu. Policisti so kmalu po dejanju prijeli dva mladoletna osumljena, v večernih urah pa še tretjega.

Okoli 14. ure sta po navedbah policije dva zamaskirana moška vstopila v trafiko na Glavnem trgu v Slovenj Gradcu. "Z nožem sta zagrozila prodajalki ter iz blagajne ukradla gotovino, odnesla pa sta še nekaj škatlic cigaret," pojasnjuje Milena Tribulin s PU Slovenj Gradec. "Po dejanju sta peš pobegnila. Med potjo sta odvrgla maski in nož."

Omenjeno dvojico so prijeli v bližini bivše tovarne Nova oprema v Slovenj Gradcu. Enemu od njiju so zasegli nož in ukradeno gotovino, drugemu pa ukradene cigarete. Tretjega, prav tako mladoletnega osumljenca, ki je sodeloval pri ropu, so policisti v večernih urah prijeli na avtobusni postaji v Slovenj Gradcu. 

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.