Slovenija

Banka Slovenije opozarja: Doma imejte gotovino za vsaj 72 ur!

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 11:07 23.junij 2026.

    Koliko pa je to gotovine za 72 ur?????????????? Ali se zdaj gotovina šteje po urah??????? BS butalci!!

  • Dieta 10:34 23.junij 2026.

    KJE PA ŽIVIJO TILE IZ BS ??? Banke in pošte zapirajo ekspoziture, odstranijo bankomate. Celo Petrol . To je realnost. In ljudje ves čas nasprotujejo zapiranjem, pa ne gre. TOREJ BS, POKAŽITE JAJCA IN BANKAM UKAŽITE TO, KAR PREDLAGATE, GLEDE BANKOMATOV ITD

  • bandit 10:32 23.junij 2026.

    Doma imejte gotovino pa zlatanino in pojdite ven da vam počistijo stanovanje ko vas ne bo.

    • Avatar Garancija
      Garancija 11:30 23.junij 2026.

      Bodo oni popazili na vaše prihranke hehe

    • Avatar Garancija
      Garancija 11:34 23.junij 2026.

      Sem mislil da bomo imeli na starost pametno vlado

    • Avatar Leon
      Leon 12:28 23.junij 2026.

      Bolj star bolj nor - ali naiven folk . Narod je glup .

  • PaPajapopi 11:16 23.junij 2026.

    Sedaj bodo vsi lopovi vedeli, da je gotovina doma in bodo pač bolj pospešeno vlamljali.

  • tadej106 10:48 23.junij 2026.

    butale

  • marialorca 13:41 23.junij 2026.

    **** V primeru naravnih nesreč ali drugih nepredvidenih dogodkov lahko namreč pride do motenj v oskrbi z elektriko ali internetnim dostopom, kar lahko začasno onemogoči uporabo plačilnih kartic, mobilnih aplikacij ali dvig gotovine na bankomatih,**** IN ONI BODO V TREH ...prikaži več DNEH VSE PORIHTALI ?? Kaj so pa v 72 urah po poplavah uredili? Ne vpletajmo v to gasilcev, prostoljcev, vojske, policije, reševalcev, ki so zares takrat delali, niso parlamentirali in hlinili sočutje.

  • Avatar Syn
    Syn 13:53 23.junij 2026.

    A že spet pumpajo narod?? Aja, normalno. Če je prisoten strah, je tudi kontrola bistveno lažja. E zajebite malo. Iz te moke ne bo kruha.

  • slavauk22 13:52 23.junij 2026.

    KO PIRDE DO VOJNE ALI PA NARAVNE NESREČE NOBEN DENAR NE KUPI SREČE IN ZDRAVJA ZAPOMNITE SI!! VOJNI SMO VSI ENAKI

  • Sarko Sarko 11:09 23.junij 2026.

    boštjančiča in goloba ovadit za nevestno vladanje

    • PaPajapopi 11:16 23.junij 2026.

      Butelj.

    • Naklonsky 12:39 23.junij 2026.

      Drži, človeka je sram, da smo imeli takšnega ministra. Ekonomist, ki je celo rezerni skkad spraznil za nakup sodne stavbe. Važno, da je folk “srečen”!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.