KJE PA ŽIVIJO TILE IZ BS ??? Banke in pošte zapirajo ekspoziture, odstranijo bankomate. Celo Petrol . To je realnost. In ljudje ves čas nasprotujejo zapiranjem, pa ne gre. TOREJ BS, POKAŽITE JAJCA IN BANKAM UKAŽITE TO, KAR PREDLAGATE, GLEDE BANKOMATOV ITD
**** V primeru naravnih nesreč ali drugih nepredvidenih dogodkov lahko namreč pride do motenj v oskrbi z elektriko ali internetnim dostopom, kar lahko začasno onemogoči uporabo plačilnih kartic, mobilnih aplikacij ali dvig gotovine na bankomatih,**** IN ONI BODO V TREH… ...prikaži več DNEH VSE PORIHTALI ?? Kaj so pa v 72 urah po poplavah uredili? Ne vpletajmo v to gasilcev, prostoljcev, vojske, policije, reševalcev, ki so zares takrat delali, niso parlamentirali in hlinili sočutje.
Koliko pa je to gotovine za 72 ur?????????????? Ali se zdaj gotovina šteje po urah??????? BS butalci!!
KJE PA ŽIVIJO TILE IZ BS ??? Banke in pošte zapirajo ekspoziture, odstranijo bankomate. Celo Petrol . To je realnost. In ljudje ves čas nasprotujejo zapiranjem, pa ne gre. TOREJ BS, POKAŽITE JAJCA IN BANKAM UKAŽITE TO, KAR PREDLAGATE, GLEDE BANKOMATOV ITD
Doma imejte gotovino pa zlatanino in pojdite ven da vam počistijo stanovanje ko vas ne bo.
Bodo oni popazili na vaše prihranke hehe
Sem mislil da bomo imeli na starost pametno vlado
Bolj star bolj nor - ali naiven folk . Narod je glup .
Sedaj bodo vsi lopovi vedeli, da je gotovina doma in bodo pač bolj pospešeno vlamljali.
butale
**** V primeru naravnih nesreč ali drugih nepredvidenih dogodkov lahko namreč pride do motenj v oskrbi z elektriko ali internetnim dostopom, kar lahko začasno onemogoči uporabo plačilnih kartic, mobilnih aplikacij ali dvig gotovine na bankomatih,**** IN ONI BODO V TREH… ...prikaži več DNEH VSE PORIHTALI ?? Kaj so pa v 72 urah po poplavah uredili? Ne vpletajmo v to gasilcev, prostoljcev, vojske, policije, reševalcev, ki so zares takrat delali, niso parlamentirali in hlinili sočutje.
A že spet pumpajo narod?? Aja, normalno. Če je prisoten strah, je tudi kontrola bistveno lažja. E zajebite malo. Iz te moke ne bo kruha.
KO PIRDE DO VOJNE ALI PA NARAVNE NESREČE NOBEN DENAR NE KUPI SREČE IN ZDRAVJA ZAPOMNITE SI!! VOJNI SMO VSI ENAKI
boštjančiča in goloba ovadit za nevestno vladanje
Butelj.
Drži, človeka je sram, da smo imeli takšnega ministra. Ekonomist, ki je celo rezerni skkad spraznil za nakup sodne stavbe. Važno, da je folk “srečen”!