Slovenija

Burno na seji: Poslanke zahtevale opravičilo, Stevanović: "To bi bilo bizarno!"

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 11:18 04.junij 2026.

    Saj bi rekel da pojejo ... ''kaj nam pa morejo'' .... pa ne moreš tega reči, ker je celotna desnica ruknjena na hrvaško srbski melos.... Bol jim paše reklo ... obečanje ludom radovanje.... kajne volivci Resnice???

  • Dieta 09:50 04.junij 2026.

    Bumbarji pišejo za SDS... "Demokracija, Alen Salihović: Odhajajoča oblast še vedno ne razume sporočila volitev".... Bumbar sploh ni prebral rezultatov. Zmagala je Svoboda in Golob je na Janševem terenu prejel več glasov od Janše.

    • miha07 12:39 04.junij 2026.

      pa saj nimamo predsedniskega sistema. mamo sistem kjer mora kolalicija strank, ki potem predlaga mandatarja, za tega zagotoviti 50+%. Torej na volitvah v parlament nimamo zmagovalca za sestavo vlade. Edine neposredne volitve so v parlament - ostalo so pa posredne ...prikaži več - skladno s programsko usmerjenostjo in kompatibilnostjo strank. Kako za vraga si na podlagi rezultatov volitev in programov strank pričakoval kakršenkoli drugi rezultat. Mislim pa da se je "samo da ni JJ" počas že nehalo biti plodno!

  • Dieta 11:03 04.junij 2026.

    Burleska... Stevanović z gostilnško pijanskim izražanjem, dela red, ha,ha,ha. PRAVI ČLOVEK .... OBSOJEN ZA GOLJUFIJO, SEDAJ OGOLJUFAL VOLIVCE IN JE Z JANŠO V ŠPANOVIJI.

  • Dieta 09:59 04.junij 2026.

    SE spomnete, tovariša Logar in Stevanoviććć. Oba sta javno izjavila, da ne gresta v vlado z Janšo. Logar je trdil , da bo borec proti korupciji, sedaj mu je šef vlade Janša s korupcijo, poklical pa je še Kanglerja tudi ...prikaži veči s korupcijo, da ne bo Janša sam. ...

    • borut890 10:31 04.junij 2026.

      Politiki so vsi isti. Ni levih ali desnih. Pred kamerami se skoraj stepejo, vza kamerami se pa skupaj družijo, smehljajo na naš račun in sklepajo skrite biznise.

    • Avatar mahatma2
      mahatma2 12:38 04.junij 2026.

      borut890... Tako kot ljudje niso vsi isti, enako velja za politike . Dejstvo pa je da svet napredoval v humanih odnosih sicer v zelo majhnem obsegu od kamene dobe pa do danes , zaradi levičarjev in nikoli zaradi desničarjev.

    • miha07 12:40 04.junij 2026.

      samo nikdar ni bil obsojen zaradi korupcije - o kaki korupciji govoris?

  • Avatar ČrniGad PipiNerazzurro
    pipinerazzurro 12:07 04.junij 2026.

    Pocestniško obnašanje ni enako kot biti pocestnica. Evo -zadeva rešena. Očitno so možgansko res manj obdarjene.

    • miha07 12:44 04.junij 2026.

      funkcionalna pismenost je problem!

  • Nevica 11:40 04.junij 2026.

    Če bodo te ženske, po tem kar smo videli na odborih pri predstavitvi novih ministrov, koga res tožile, bi se jim lahko vzelo državljanstvo, ker ne znajo slovenščine!!! Stevanovićeva pojasnila držijo kot pribito!!!! Sedaj jim mora pa nekdo, ki je ...prikaži več Srb po poreklju razlagati kaj piše v SSKJ???????? Boljše besede Stevanović ne bi mogel najti!!!!

  • Xman 13:40 04.junij 2026.

    Konec je z vami smodej kaviar woke levajzli! Za vsaj 16 let. Nihče vas več ne bo volil, ker vsi vidijo kakšni pokvarjeni idioti skorumpirani ste! Mrš obirat zelenjavo in sadje, za drogo! Ćefurka grgurević in drek zabiti sluga, ki ...prikaži več je pred casom v smc redno volila sds, zdaj lajata po vseh, kot da imata integriteto in moralo. Imata jo kot njuni pobarvani ptič in kraljica. Skorumpirano narko nulo!

  • miha07 12:35 04.junij 2026.

    pa mi mamo funkcionalno nepismene poslance. 51 glas je posledica nerazumevanja glasovanja, kričanje, jemanje pravice do besede in nespostovanje avtoritete je sprejemljivo in kritika takega obnašanja se razume kot osebna diskreditacija. Ja na tem mestu lahko diskreditiram te ljudi, ki ...prikaži več so nasi predstavniki - ocitno so funkcionalno nepismeni!

  • Nevica 11:44 04.junij 2026.

    Sedaj mora pa nekdo, ki je Srb po poreklu, slovenske poslanke učiti slovenskega knjižnega jezika. Neverjetno! Je pa zanimivo katere vsebine so jim blizu. Pa se menda ja ne ne počutijo tako, kot bi rade interpretiralie vsebino? Premalo šole, se ...prikaži več hitro pozna, tudi takim, ki se jim zdi, da obvaldujejo cel svet - npr, Grgurovićki.....Glede na priimek bi se lahko trudila vsaj toliko kot Stevanović.

  • Smetfor 16:06 04.junij 2026.

    Ma spizdi šaban dol ovce padt!

  • munja 17:31 04.junij 2026.

    Dosti ste srale 4 leta in naredile nič, zdaj se pa umirite. Niste v štali, ampak v parlamentu. Ker se tega očitno ne zavedate, vam mora to nekdo pač povedat. Konec je vašega afenguncanja!!!!!!!!!!!!!!!! Dobro, da smo se vsaj UKZ rešili.

  • evakant 14:17 04.junij 2026.

    Stevanović je pravi macho! Kaj bodo njega ženske komandirale...

    • munja 17:32 04.junij 2026.

      Točno tako. Kaj slepomišijo, naj povedo, kaj bi rade od njega!!!

  • borut890 10:28 04.junij 2026.

    Tega ćefurja vreči iz politike!

    • miha07 12:41 04.junij 2026.

      wav kok ste zdj tisti, ki ste se borili za izbrisane in strpnost - "strpni"

    • borut890 12:49 04.junij 2026.

      Nisem se nikoli boril za njih... Jaz bi vse ćefurje in njihove podmladke, rojene pri nas, natiral iz slovenije.

    • Xman 13:29 04.junij 2026.

      Seveda, potem brez volitev postavit v dz nvo parazitske ćefućine dobranića, kovaćevo in mekino. Mrš, govno se drogirat na metelkovo. Ko so vas volili, ste jim postavljali -ić spomenike. Zdaj jih hočete zažgat kot nacisti. Mrš, mrš govno govna! Smodeji ...prikaži več pohabljeni ste vsi kaviar levaki! Zato boste propadli! Nihče vas več noče! Mrš.....

  • DasAuto 10:55 04.junij 2026.

    Vsi skupaj v parlamentu so eni veliki pocestniki, na vsakih volitvah se s plakatov ob cesti prodajajo volivcem za davkoplačevalski denar. Ko prilezejo noter, se pa potem nekateri bolj brzdajo, spet drugi se pa bolj izpostavljajo. Da o obnašanju nekaterih ...prikaži več sploh ne izgubljam besed. Niti približno ne podpiram ne Stevanovića, ne Jane, niti Goloba, ampak tokrat jim je kar pravilno povedal glede obnašanja. In ker resnica boli, so pa tako užaljene...

    • miha07 12:43 04.junij 2026.

      tudi ti ne ločiš med obnašanjem in označevanjem osebe za nekoga. Žalosti me, da se vedno več ljudi obnaša kot bi bili pocestniki in ne da so pocestniki!

  • twitko 09:45 04.junij 2026.

    Moj bog kakšni primitivci so tej ljudje iz Svobode. Pa takega lowlifa svet ni videl. Kdo glasuje za te retarde?

  • Avatar Srec Srecc
    Iuckyss1 09:47 04.junij 2026.

    Farsa od parlamenta, brezveze vse skupaj...Naj se ukine RTV in naj bo državna tv kar NoraTv. In tam naj Janša vsak dan vodi dnevnik, kjer bo povedal kako in kaj.Upam da boste potem prikletni srečni, država itak gre v kur**.Molite, kreteni..

    • Vrtnica 09:53 04.junij 2026.

      Bolša od nacjonalke !

    • Dieta 11:06 04.junij 2026.

      POTEM BI CELA sLOVENIJA LAGALA, ŽALILA IN SLEDILA BI DRŽAVLJANSKA VOJNA....... JA VRTNICA ŽE JE BILA VOJNA V SLO ZARADI IZDAJALCEV, KOT JE OČE JANŠE...

    • munja 17:35 04.junij 2026.

      no, potem pa kar začni molit.

  • Avatar jezeran
    jezeran 16:22 04.junij 2026.

    Kje ste videli bivšega pijanega policaja da se bo opravičil. Zdaj misli da je boga za jajca ujel in lahko dela kar hoče. Je pa res da tista Urška prej 4 leta ni bila nič boljša, sama nadutost

  • ferdopis59 16:45 04.junij 2026.

    Če bi bil na mestu poslank svobode bi zahteval naj manj odstop Stevanoviča s položaja predsednika DZ.

    • munja 23:18 04.junij 2026.

      ne bluzi, glede na to, kako se obnašajo, si drugega ne zaslužijo. Spoštovanje, ki jim je španska vas, si je treba zaslužit, babe napihnjene!!!!!!!!!!

    • ferdopis59 11:33 09.junij 2026.

      Munja, problem je ker so naši vrli slavisti naredili celo štalo iz slovenskega jezika in in razumevanja pojmov besed. Zato je tudi takšen kaus glede razumevanja izrečene besede. Slovenščina je postala kot, da bereš zakone, ki ga vsak drugače razume ...prikaži veče in ga predstavi. Pregovor veliko babic, kilavo dete.

  • Kmodri_ 16:34 04.junij 2026.

    .ič je karikatura in je bizaren....

    • munja 17:34 04.junij 2026.

      A si ti kaj drugačen mogoče??????????? ...samo povem.

  • twitko 09:57 04.junij 2026.

    Prijatelji levičarji zakaj se razburjate? Vaši bedni komentarji so spodbudili tisoče ljudi da so ostali doma in niso volili za Goloba. Ta zmaga je toliko vaša kot naša.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.