Tej vladi se ne reče vlada ampak smrdljiva greznica in normalni politiki komaj dihajao zaradi smradu , ki ga širita lažnivi bivši policajček in enako lažnivi bivši plešasti komunistek s šnel kursom iz Kumrovca.
Vsa sreča da imamo g. Stevanovića na takem položaju, ker je državni zbor res postal prava vaška gostilna. Nima se g. Stevanović za kaj opravičevat. Ravno nasprotno.
Tej vladi se ne reče vlada ampak smrdljiva greznica in normalni politiki komaj dihajao zaradi smradu , ki ga širita lažnivi bivši policajček in enako lažnivi bivši plešasti komunistek s šnel kursom iz Kumrovca.
A ti si pa iz greznice prilezel???
Vsa sreča da imamo g. Stevanovića na takem položaju, ker je državni zbor res postal prava vaška gostilna. Nima se g. Stevanović za kaj opravičevat. Ravno nasprotno.
... je rekel ćefur.
Haha, delno imaš prav, res so primitivni. In Zokić prav tako, saj drugače dandanes zraven ne prideš. Čakam prvi pretep.
borut890, čefur ti je mamino pizdo napolnil, revež defektni. 🖕