Slovenija

Burno na seji: Poslanke zahtevale opravičilo, Stevanović: "To bi bilo bizarno!"

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar mahatma2
    mahatma2 12:42 04.junij 2026.

    Tej vladi se ne reče vlada ampak smrdljiva greznica in normalni politiki komaj dihajao zaradi smradu , ki ga širita lažnivi bivši policajček in enako lažnivi bivši plešasti komunistek s šnel kursom iz Kumrovca.

    • munja 23:18 04.junij 2026.

      A ti si pa iz greznice prilezel???

  • Avatar Syn
    Syn 10:10 04.junij 2026.

    Vsa sreča da imamo g. Stevanovića na takem položaju, ker je državni zbor res postal prava vaška gostilna. Nima se g. Stevanović za kaj opravičevat. Ravno nasprotno.

    • borut890 10:29 04.junij 2026.

      ... je rekel ćefur.

    • Boris 11:23 04.junij 2026.

      Haha, delno imaš prav, res so primitivni. In Zokić prav tako, saj drugače dandanes zraven ne prideš. Čakam prvi pretep.

    • Avatar Syn
      Syn 13:52 04.junij 2026.

      borut890, čefur ti je mamino pizdo napolnil, revež defektni. 🖕

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.