Slovenija
2 ogledov

Cenejša država, razbremenitev gospodarstva

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dzink 18:53 20.oktober 2011.

    Če država normalno funkcionira, se veliko da naredit, ne pa tako kot v zadnjih 3 letih, kaos do konca

  • jaki 20:00 20.oktober 2011.

    me pa prov zanima, kaj si si ti ustvaril v svojem življenju do sedaj, "kanede" , križar?!

  • Robert Grager 08:26 21.oktober 2011.

    Tudi drugi so imeli dobre predloge in programe, pa kaj ti to koristi če obstaja en, ki se bo na vse načine trudil priti na oblast.

  • Robert Grager 08:28 21.oktober 2011.

    Mogoče pa si je že ustvaril kaj,meni je edino uspelo dobiti službo, a si vseeno ne morem privoščit kaj več kot živet pri starših.

  • gec 17:48 22.oktober 2011.

    narobe je da živijo taki kot si ti,pasji iztrebek...

  • modras 13:44 20.oktober 2011.

    Jasno - veliki mesija prihaja. Narodu bo obljubil vse sorte, da ne bo več davkov, ker bo DURS razpustil in zaklenil bajto, da delovna mesta rastejo na drevesih, ali da jih prinašajo leteči sloni in spuščajo skozi dimnik ...prikaži več v dnevne sobe brezposelnih, da se bodo začeli rojevati gensko spremenjeni Butalci, ki bodo nenadoma pametni (ups - a' ga bo potem še kdo volil?), da bodo na tekmovanjih za Miss sveta naslednjih 20.000 let zmagovale le Butalske krasotice, da jih bo naučil jesti kamenje, da ne bodo nikoli več lačni ... Butalci bodo pa - juhuhu - po maši zdrveli na volišča ker jim bodo pop s prižnice tako rekli, volili mesijo in potem gledali na drevesa ter čakali na boljšo letino delovnih mest, ukinitev DURSa, leteče slone in to, da končno Butale postanejo Švica.Naj živi Mesija Janez - na vekov veke - amen !!!

  • Stolp 15:13 20.oktober 2011.

    Ne, ne z mano se strinjaš!

  • xy 16:45 20.oktober 2011.

    Janez Janša odreši nas, pa bomo k teb hodil med tednom v nedeljo pa k maši. Župnikom bomo v puščico dajal da se bodo lahko pedofilijo naprej zganjali, tebi o svetos Jačeglava a bomo medtenom nosili darove, da boš lahko ...prikaži več spet orožje kupoval, sem pa tja pa kakšno plenico za Črtomira.

  • Robert Grager 08:22 21.oktober 2011.

    Zanimivo, če pogledaš programe strank bi človek verjel, da smo res v državi ki bo z volitvami se rešila določenih težav, a kaj ko so ljudje, ki so pripravili programe predolgo že na čelu države, imajo se za vizionarje, a ...prikaži veča kaj ko pred vsakimi volitvami spremenijo smer, in konec koncev, nobeden se zaenkrat ni izkazal, vseeno menim da bi bilo bolje imeti koga novega na čelu parlamenta. Lep pozdrav vsem.

  • Veteran 21:10 22.oktober 2011.

    Od drugih programov za rešitev Slovenije iz krize in sicer kot jih je predstavil Janša še nisem videl.

  • djukan 12:54 20.oktober 2011.

    bravo Janša, ti si naše edino upanje v tej tako rekoč propadli državi

  • xy 13:26 20.oktober 2011.

    JAJEC spet prodaja meglo. Prvo bi morali zapreti njega potem pa po vrsti vse, ki so se okoristili od leta 1990 naprej. Me pa prav zanima če bo kdo od kandidatov imel toliko jajc, da si bo upal obdavčiti RKC.

  • xy 14:35 20.oktober 2011.

    kaj si bil ravno pri župniku pa si Jezusa zamenjal za Jajčkota?

  • tralala 14:50 20.oktober 2011.

    Si ti polpismenež kje vidil da zagovarjam tega tajkuna? Si ovca, ki res potrebuje fuhrerja.

  • tralala 13:50 20.oktober 2011.

    Ej, Gologlavc, imel si možnost dokazat marsikej in to v BISTVENO boljših pogojih, kot sedanja nasposobna vlada. Tako si pa dokazal samo, da ne znaš drugega kot ponarejat, lagat in hujskat. Trikrat sem ti dal svoj glas - prvič, zadnjič ...prikaži večč in NIKOLI VEČ! Zgin!

  • pipizgaga 13:50 20.oktober 2011.

    Program je dober od sestave vlade bo pa odvisno koliko se ga bo dal spelat!!!!! zato volite SDS da bo lahko izpeljav program v celoti!!!!!

  • tralala 13:51 20.oktober 2011.

    hahahaha, ejej, ovca zaslepljena...

  • Stolp 13:54 20.oktober 2011.

    No kakšen progam ma pa Janković? NOBENEGA! Pa ga bojo ljudje kar volili. Kaj takega je možno le v Sloveniji.

  • Stolp 13:54 20.oktober 2011.

    Zgine naj tvoj Janković v čuzo!

  • KOJAK 14:04 20.oktober 2011.

    MOJ GLAS IMA VIRANT... podoben program kot SDS vendar s svežimi in neobremenjenimi obrazi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.