Janša se druži s tistimi, ki so mu v ''prid''. Ostalo mu je na samo odveč, poskuša eliminirati.... to so besede njegovih sopotnikov v ''mladinskih časih'' ko je bil v ZSMS-ju Vič-Rudnik. Ja so že takrat nekateri ocenjevali njegovo pohodno… ...prikaži več enoto na Turjaku kot zametek lastne vojske, pa so ga ''ščitili'' ta zgornji komunisti... tisti po katerih danes pljuva. Ali kot pravi moja soseda za Janšo... pijanec se spreobrne, ko se v jamo zvrne... karikirano.
Se pravi je Pačnik tudi tat, ki je imel nameščeni dve različni, ukradeni, hrvaški tablici. Seveda ga bo Janša obiskal, ima čas obiskati sebi enake_ OBSOJENE in člane Slovenske Domobranske Stranke. POŠTENOST BEŽI, SKRIJ SE
Koliko glav so pa porezali komunisti med in po WW2? Toliko, da nekateri posameniki niso morali spati brez luči! Zato, da je nekdo odrezal glavo nekemu bronastemu kipi pa takšen halo. Pačnik je naredil napako, takrat ko je odrezal glavo… ...prikaži več bi moral aktivirat Brajdiče pa bi bil problem rešen in glava šla v predelavo. In potem bi Dermol in rdeča srenja šla v jok (kot je tudi v komentarju po odstranitvi glave jokal mladi južnjak).
jezero - to drži, komunisti so že 6.4.41 paktirali z nacisti, skupaj praznovali 1. maj (vse je dokumentirano in posneto) in je največja kolaboracija, kar jih je bilo. Šlo je za revolucijo in oblast, ne za osvoboditev.
Ne glede na razloge za "žaganje glave" je tako dejanje nesprejemljivo , Janševo podporo pa je jemati kot podporo kriminalu in vandalizmu. Oboje je kaznivo in nekdo , ki daje podporo takim dejanjem spada v zapor .
Ok, Janše zaradi njegovih osebnostnih lastnosti in predvsem dolgoletne politike namernega razdvajanja slovenskega naroda ne prebavljam, ampak s Pačnikom so družina Janša - Bačovnik sosedje in družinski prijatelji že od prej in če so dobili vabilo na praznovanje je logično… ...prikaži več in prav, da se odzovejo. To nima nobene veze s politiko, niti s sodnim postopkom, ki Pačnika čaka zaradi akcije obglavljanja Titovega spomenika...
Za tatvini registrskih tablic, za prometni prekršek in poškodovanje tuje stvari, bo zajeten kupček denarja. Zato je Slovenska Domobranska Stranka organizirala prodajo knjige Pačnika, da bo malo zaslužil. NAJ ŠE NAPIŠE KNJIGO O TATVINI RE. TABLIC !
Tito je bil za vecino jugoslovanov in v celem svetu velika persona ,taksna, Janez Jansa nikoli ne bo!.ZIVELI SMO V ZLATI DOBI V TISTI"GNILI JUGOSLAVIJI".NIKOLI VEC NAM NE BO TAKO LEPO! IZDAJALCEM POSTAVLJA SPOMENIKE ,HALO! se vam to zdi normalno!… ...prikaži večo! Moj dedek,3strici in 2 teti se obracajo v grobu.Po g.Drnovsku je bil dr.Golob edini spostovanja vreden Premier.
Glej, Tito je brez dvoma problematičen voditelj, kot je problematičnih še mnogo ki imajo po svetu spomenike in tudi enih ki so še velecenjeni na oblasti. Ampak tile ki bi ga požagali po drugi strani postavljajo spomenike svojim dedom, ki… ...prikaži več so mogoče manj ekstremni primerki, a ravno tako mnogi problematični zaradi vojnih zločinov. Ki so bili po njihovem veliki domoljubi, čeprav se niso znali postavit okupatorju (in če bi se mogoče ne bi Slovenije zavzeli komunisti, ki jih je bilo relativno malo).
Hočeš, nočeš, ta diktator spada med deset najhujših zločincev našega časa. Vsaka hvala je priznavanje zločinov, ki so bili, je kot zločin in resnica je ena sama.
Komentator je omenil " diktatorje". Torej, v primeru rezanja spomenikov v Cerkici vojakov, ki so služili diktatorjema Musoliniju in Hitlerju, pa bi se vse drugače odvijalo , A ne da bi se Ivan, ex komunist ? Matoz bi skakal do… ...prikaži več stropa.... pa nihče ne bi pisal knjige.
Zdaj, ko oblast prevzema Janša bo Pačnik verjetno oproščen
Tako je!
Pa smodej tud.
Gliha skup štriha. Udbaša vedno zalotijo s kriminalci.
Kardelj je šenkal 1/3 Istre Hrvatom med svojim funkcionarstvom, pa mu idi tace poliži.
In Udbaški Janez je bil njegov učenec.
Gospa Bačovnik res se mi smilite !
Zakaj že, saj je ves čas zraven, čeprav jo imajo skoraj za svetnico?
Oba sta ista, le da ona igra svetnico, ker jima to koristi
Ma meni se pa ne..da si s takšnim stvorom deliš posteljo mora biti nekaj hudo narobe s tabo...fuj!!
nosferatu in njegova nevesta. sama si ga je zbrala.
Janša se druži s tistimi, ki so mu v ''prid''. Ostalo mu je na samo odveč, poskuša eliminirati.... to so besede njegovih sopotnikov v ''mladinskih časih'' ko je bil v ZSMS-ju Vič-Rudnik. Ja so že takrat nekateri ocenjevali njegovo pohodno… ...prikaži več enoto na Turjaku kot zametek lastne vojske, pa so ga ''ščitili'' ta zgornji komunisti... tisti po katerih danes pljuva. Ali kot pravi moja soseda za Janšo... pijanec se spreobrne, ko se v jamo zvrne... karikirano.
To dela vsaka vlada. Izjem ni!
Ti raje nažgi sosedo boš imel več od tega kot od pustega pisanja.
Iste sorte tiči vkup letijo, banda izdajalska. zdej nam bojo pa še vladal...BRUH!!!
Se pravi je Pačnik tudi tat, ki je imel nameščeni dve različni, ukradeni, hrvaški tablici. Seveda ga bo Janša obiskal, ima čas obiskati sebi enake_ OBSOJENE in člane Slovenske Domobranske Stranke. POŠTENOST BEŽI, SKRIJ SE
Sedaj bodo šele rezali glave s(d)s KOMUNISTI
Koliko glav so pa porezali komunisti med in po WW2? Toliko, da nekateri posameniki niso morali spati brez luči! Zato, da je nekdo odrezal glavo nekemu bronastemu kipi pa takšen halo. Pačnik je naredil napako, takrat ko je odrezal glavo… ...prikaži več bi moral aktivirat Brajdiče pa bi bil problem rešen in glava šla v predelavo. In potem bi Dermol in rdeča srenja šla v jok (kot je tudi v komentarju po odstranitvi glave jokal mladi južnjak).
Kolaboracija.narodno izdajstvo je najhujši greh v vseh kulturah tega sveta!
jezero - to drži, komunisti so že 6.4.41 paktirali z nacisti, skupaj praznovali 1. maj (vse je dokumentirano in posneto) in je največja kolaboracija, kar jih je bilo. Šlo je za revolucijo in oblast, ne za osvoboditev.
Ne glede na razloge za "žaganje glave" je tako dejanje nesprejemljivo , Janševo podporo pa je jemati kot podporo kriminalu in vandalizmu. Oboje je kaznivo in nekdo , ki daje podporo takim dejanjem spada v zapor .
Hahaha! JJ je ful družaben, pa ga vabijo na žurke, njegova soproga da ne govorimo. Dva zabavljača🤣🤣🤣
Ok, Janše zaradi njegovih osebnostnih lastnosti in predvsem dolgoletne politike namernega razdvajanja slovenskega naroda ne prebavljam, ampak s Pačnikom so družina Janša - Bačovnik sosedje in družinski prijatelji že od prej in če so dobili vabilo na praznovanje je logično… ...prikaži več in prav, da se odzovejo. To nima nobene veze s politiko, niti s sodnim postopkom, ki Pačnika čaka zaradi akcije obglavljanja Titovega spomenika...
se govori da je Rankovič nategnil jofanko zato ga je tito skenclal
Za tatvini registrskih tablic, za prometni prekršek in poškodovanje tuje stvari, bo zajeten kupček denarja. Zato je Slovenska Domobranska Stranka organizirala prodajo knjige Pačnika, da bo malo zaslužil. NAJ ŠE NAPIŠE KNJIGO O TATVINI RE. TABLIC !
Še sreča, da to niso bili cigani, potem bi cel kip izginil, cigani pa bi končno naredili nekaj dobrega.
Sploh ni bila politicna akcija 🤣🤣🤣 al je le Jansari hotu met glavo doma, da bi se mu klanju vsak dan….vzornik pa to 🤣🤣
Torej ni razlike če potamaniš človeka ali kip malika?
Tito je bil za vecino jugoslovanov in v celem svetu velika persona ,taksna, Janez Jansa nikoli ne bo!.ZIVELI SMO V ZLATI DOBI V TISTI"GNILI JUGOSLAVIJI".NIKOLI VEC NAM NE BO TAKO LEPO! IZDAJALCEM POSTAVLJA SPOMENIKE ,HALO! se vam to zdi normalno!… ...prikaži večo! Moj dedek,3strici in 2 teti se obracajo v grobu.Po g.Drnovsku je bil dr.Golob edini spostovanja vreden Premier.
joza...pa je vse v redu s tabo?
Sramota, da obstaja spomenik diktatorju in morilcu.
Glej, Tito je brez dvoma problematičen voditelj, kot je problematičnih še mnogo ki imajo po svetu spomenike in tudi enih ki so še velecenjeni na oblasti. Ampak tile ki bi ga požagali po drugi strani postavljajo spomenike svojim dedom, ki… ...prikaži več so mogoče manj ekstremni primerki, a ravno tako mnogi problematični zaradi vojnih zločinov. Ki so bili po njihovem veliki domoljubi, čeprav se niso znali postavit okupatorju (in če bi se mogoče ne bi Slovenije zavzeli komunisti, ki jih je bilo relativno malo).
Hočeš, nočeš, ta diktator spada med deset najhujših zločincev našega časa. Vsaka hvala je priznavanje zločinov, ki so bili, je kot zločin in resnica je ena sama.
Zavržno je da tisti kip sploh tam stoji. To je zavržno,
Janširija privlačijo morilci otrok,tompson,natanjahu in podobni.najebal smo
Komentator je omenil " diktatorje". Torej, v primeru rezanja spomenikov v Cerkici vojakov, ki so služili diktatorjema Musoliniju in Hitlerju, pa bi se vse drugače odvijalo , A ne da bi se Ivan, ex komunist ? Matoz bi skakal do… ...prikaži več stropa.... pa nihče ne bi pisal knjige.