Magazin /magazin/vip

Foto: Janša in Urška na zabavi pri moškem, ki mu grozi do osem let zapora

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Nelaži 14:01 04.junij 2026.

    Zdaj, ko oblast prevzema Janša bo Pačnik verjetno oproščen

  • Jernej65 13:19 04.junij 2026.

    Gliha skup štriha. Udbaša vedno zalotijo s kriminalci.

    • Avatar torolino
      torolino 19:08 04.junij 2026.

      Kardelj je šenkal 1/3 Istre Hrvatom med svojim funkcionarstvom, pa mu idi tace poliži.

    • Jernej65 19:50 04.junij 2026.

      In Udbaški Janez je bil njegov učenec.

  • Avatar Leon
    Leon 11:58 04.junij 2026.

    Gospa Bačovnik res se mi smilite !

    • palson 12:08 04.junij 2026.

      Zakaj že, saj je ves čas zraven, čeprav jo imajo skoraj za svetnico?

    • Ula 13:40 04.junij 2026.

      Oba sta ista, le da ona igra svetnico, ker jima to koristi

    • trtmrtsmrt 14:29 04.junij 2026.

      Ma meni se pa ne..da si s takšnim stvorom deliš posteljo mora biti nekaj hudo narobe s tabo...fuj!!

    • www 14:35 04.junij 2026.

      nosferatu in njegova nevesta. sama si ga je zbrala.

  • atamama 14:31 04.junij 2026.

    Janša se druži s tistimi, ki so mu v ''prid''. Ostalo mu je na samo odveč, poskuša eliminirati.... to so besede njegovih sopotnikov v ''mladinskih časih'' ko je bil v ZSMS-ju Vič-Rudnik. Ja so že takrat nekateri ocenjevali njegovo pohodno ...prikaži več enoto na Turjaku kot zametek lastne vojske, pa so ga ''ščitili'' ta zgornji komunisti... tisti po katerih danes pljuva. Ali kot pravi moja soseda za Janšo... pijanec se spreobrne, ko se v jamo zvrne... karikirano.

    • Toma 17:40 04.junij 2026.

      To dela vsaka vlada. Izjem ni!

    • Avatar torolino
      torolino 19:05 04.junij 2026.

      Ti raje nažgi sosedo boš imel več od tega kot od pustega pisanja.

  • irena213 16:02 04.junij 2026.

    Iste sorte tiči vkup letijo, banda izdajalska. zdej nam bojo pa še vladal...BRUH!!!

  • Dieta 15:43 04.junij 2026.

    Se pravi je Pačnik tudi tat, ki je imel nameščeni dve različni, ukradeni, hrvaški tablici. Seveda ga bo Janša obiskal, ima čas obiskati sebi enake_ OBSOJENE in člane Slovenske Domobranske Stranke. POŠTENOST BEŽI, SKRIJ SE

  • evakant 14:20 04.junij 2026.

    Sedaj bodo šele rezali glave s(d)s KOMUNISTI

    • ferdopis59 16:58 04.junij 2026.

      Koliko glav so pa porezali komunisti med in po WW2? Toliko, da nekateri posameniki niso morali spati brez luči! Zato, da je nekdo odrezal glavo nekemu bronastemu kipi pa takšen halo. Pačnik je naredil napako, takrat ko je odrezal glavo ...prikaži več bi moral aktivirat Brajdiče pa bi bil problem rešen in glava šla v predelavo. In potem bi Dermol in rdeča srenja šla v jok (kot je tudi v komentarju po odstranitvi glave jokal mladi južnjak).

    • jezero 06:49 05.junij 2026.

      Kolaboracija.narodno izdajstvo je najhujši greh v vseh kulturah tega sveta!

    • Avatar Milan Novak
      Dedi 10:00 15.junij 2026.

      jezero - to drži, komunisti so že 6.4.41 paktirali z nacisti, skupaj praznovali 1. maj (vse je dokumentirano in posneto) in je največja kolaboracija, kar jih je bilo. Šlo je za revolucijo in oblast, ne za osvoboditev.

  • sandi76 19:48 04.junij 2026.

    Ne glede na razloge za "žaganje glave" je tako dejanje nesprejemljivo , Janševo podporo pa je jemati kot podporo kriminalu in vandalizmu. Oboje je kaznivo in nekdo , ki daje podporo takim dejanjem spada v zapor .

  • Anči 13:58 04.junij 2026.

    Hahaha! JJ je ful družaben, pa ga vabijo na žurke, njegova soproga da ne govorimo. Dva zabavljača🤣🤣🤣

  • MarkoSkače 14:27 04.junij 2026.

    Ok, Janše zaradi njegovih osebnostnih lastnosti in predvsem dolgoletne politike namernega razdvajanja slovenskega naroda ne prebavljam, ampak s Pačnikom so družina Janša - Bačovnik sosedje in družinski prijatelji že od prej in če so dobili vabilo na praznovanje je logično ...prikaži več in prav, da se odzovejo. To nima nobene veze s politiko, niti s sodnim postopkom, ki Pačnika čaka zaradi akcije obglavljanja Titovega spomenika...

  • argentinac 21:25 04.junij 2026.

    se govori da je Rankovič nategnil jofanko zato ga je tito skenclal

  • Dieta 15:49 04.junij 2026.

    Za tatvini registrskih tablic, za prometni prekršek in poškodovanje tuje stvari, bo zajeten kupček denarja. Zato je Slovenska Domobranska Stranka organizirala prodajo knjige Pačnika, da bo malo zaslužil. NAJ ŠE NAPIŠE KNJIGO O TATVINI RE. TABLIC !

  • Avatar Milan Novak
    Dedi 09:45 15.junij 2026.

    Še sreča, da to niso bili cigani, potem bi cel kip izginil, cigani pa bi končno naredili nekaj dobrega.

  • 4krogci 23:09 04.junij 2026.

    Sploh ni bila politicna akcija 🤣🤣🤣 al je le Jansari hotu met glavo doma, da bi se mu klanju vsak dan….vzornik pa to 🤣🤣

  • Toma 20:12 04.junij 2026.

    Torej ni razlike če potamaniš človeka ali kip malika?

  • joza809 13:39 12.junij 2026.

    Tito je bil za vecino jugoslovanov in v celem svetu velika persona ,taksna, Janez Jansa nikoli ne bo!.ZIVELI SMO V ZLATI DOBI V TISTI"GNILI JUGOSLAVIJI".NIKOLI VEC NAM NE BO TAKO LEPO! IZDAJALCEM POSTAVLJA SPOMENIKE ,HALO! se vam to zdi normalno! ...prikaži večo! Moj dedek,3strici in 2 teti se obracajo v grobu.Po g.Drnovsku je bil dr.Golob edini spostovanja vreden Premier.

    • Avatar Milan Novak
      Dedi 09:40 15.junij 2026.

      joza...pa je vse v redu s tabo?

  • joze5827 15:31 04.junij 2026.

    Sramota, da obstaja spomenik diktatorju in morilcu.

    • popokatopetl 15:42 04.junij 2026.

      Glej, Tito je brez dvoma problematičen voditelj, kot je problematičnih še mnogo ki imajo po svetu spomenike in tudi enih ki so še velecenjeni na oblasti. Ampak tile ki bi ga požagali po drugi strani postavljajo spomenike svojim dedom, ki ...prikaži več so mogoče manj ekstremni primerki, a ravno tako mnogi problematični zaradi vojnih zločinov. Ki so bili po njihovem veliki domoljubi, čeprav se niso znali postavit okupatorju (in če bi se mogoče ne bi Slovenije zavzeli komunisti, ki jih je bilo relativno malo).

    • Avatar Milan Novak
      Dedi 09:50 15.junij 2026.

      Hočeš, nočeš, ta diktator spada med deset najhujših zločincev našega časa. Vsaka hvala je priznavanje zločinov, ki so bili, je kot zločin in resnica je ena sama.

  • Štrikzajla 18:53 04.junij 2026.

    Zavržno je da tisti kip sploh tam stoji. To je zavržno,

  • maček 22:01 04.junij 2026.

    Janširija privlačijo morilci otrok,tompson,natanjahu in podobni.najebal smo

  • Dieta 15:47 04.junij 2026.

    Komentator je omenil " diktatorje". Torej, v primeru rezanja spomenikov v Cerkici vojakov, ki so služili diktatorjema Musoliniju in Hitlerju, pa bi se vse drugače odvijalo , A ne da bi se Ivan, ex komunist ? Matoz bi skakal do ...prikaži več stropa.... pa nihče ne bi pisal knjige.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.