Če bi pa zažgal Mein Kampf, bi bilo pa vredu? Torej totalitarizmi so vsi slabi, ampak eni so manj slabi od drugih. V stilu Živalske farme. Se strinjam, da če je kip tam, se ga ne sme uničevati ampak takšno… ...prikaži več uničevanje npr kipa Melanie Trump bi bilo pa (npr Mladina) javno odobravano?
Človek ubije človeka pa skupaj z dvema pogojnima kaznima dobi 6,8 let zapora. Človek kipu pedofila, morilca, tirana... skratka iber zločincu odstrani glavo pa mu grozi 8 let zapora? Se še komu to zdi neumno celo za levake?
Se bo tudi Pačnik ob dobrem odvetniku pogodil, kot se je novomeški morilec, pa bo namesto do 8 let čuze dobil le leto ali največ dve pogojno, pa bo volk sit in koza cela...
Bo Matoz vskocu pa bo zadeva resena! Glede kazni cigotu pa…ce bi blo vse OK bi dobil 15let, tko pa ker je bil Aco pac poznan narkoman,diler,.. (novomescani ze vedo o cem govorim) je pa tozilstvu uspel velik met s… ...prikaži več tem da so se “zdilal” za nekako pravicno kazn brez moznosti pritozbe…ker ob pravem odvetniku bi cigo odkoralah z MAX pogojno kaznijo na prostost!
Če bi pa zažgal Mein Kampf, bi bilo pa vredu? Torej totalitarizmi so vsi slabi, ampak eni so manj slabi od drugih. V stilu Živalske farme. Se strinjam, da če je kip tam, se ga ne sme uničevati ampak takšno… ...prikaži več uničevanje npr kipa Melanie Trump bi bilo pa (npr Mladina) javno odobravano?
Takrat ko so ta kip postavljali je bil IJJ dejaven član ZKS.
Pipi, Tisti leseni zmazek ni bil nikakršen spomenik, še manj pa vreden kakršnekoli pozornosti.
Poleg tega, če bi šel kdo podobno žagat domobranske spomenike npr Grahovo, Žužemberk, bi bil da drugi strani cel ogenj v strehi.
Človek ubije človeka pa skupaj z dvema pogojnima kaznima dobi 6,8 let zapora. Človek kipu pedofila, morilca, tirana... skratka iber zločincu odstrani glavo pa mu grozi 8 let zapora? Se še komu to zdi neumno celo za levake?
Se bo tudi Pačnik ob dobrem odvetniku pogodil, kot se je novomeški morilec, pa bo namesto do 8 let čuze dobil le leto ali največ dve pogojno, pa bo volk sit in koza cela...
Bo Matoz vskocu pa bo zadeva resena! Glede kazni cigotu pa…ce bi blo vse OK bi dobil 15let, tko pa ker je bil Aco pac poznan narkoman,diler,.. (novomescani ze vedo o cem govorim) je pa tozilstvu uspel velik met s… ...prikaži več tem da so se “zdilal” za nekako pravicno kazn brez moznosti pritozbe…ker ob pravem odvetniku bi cigo odkoralah z MAX pogojno kaznijo na prostost!