Slovenija
61 ogledov

Gorenak zasebno z Bavčarjem

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bojovi 23:40 04.april 2012.

    Pravzaprav nič ni na pamet, vsi vedo da je ogoljufal tele firme tole o 200 milijoni pa sem prebral na Siolu. Tako da samo pišem kaj že vsi vemo in nič novega.

  • heavyd 11:32 04.april 2012.

    kar se dogaja v SLo je eno samo slepilo za pridne ovčice/davkoplačevalce. Vse kar lahko naredim je da zavzamem pozicijo in 100% bolj verjamem Bavčarju, Janši in ostalim katerim se lahko samo zahvalim za samostojno Slovenijo, kot pa Zokiju in ostalim mafijcem.

  • graff 13:40 04.april 2012.

    "Licemerstvo brez primere.""Bavčarja veseli, da se je pričelo razmišljati o higieni", pa da dol padeš. Človek, ki je sesul slovensko policijo, tajkun Istrabenza skoten v LDS, ki je odprodal OMV-eju, zlato jajce, bencinske servise Istra Benz, človek, ki ...prikaži veči je finančno sesul in nato poskrbel (pod pogoji??), da so odprodali ponos slovenske živilsko predelovalne industrije DROGO in KOLINSKO, človek, ki še danes ni povedal kam so leta 1991, izginile policijske (originalne ameriške barette 9 cal.9mm), človek katerega vloga v orožarski aferi je zamegljena (Brezigar), razmišlja o besedi HIGIENA, to je nekako tako, kot bi nedolžni desetletni deklici dejal, da je prostitutka.SRAMOTA tudi za tiste, ki se družijo z njim.

  • Darko 14:27 04.april 2012.

    žurnalček ali je bil zraven ali pa je sodnik, vse ve. Predvsem pa serje kar tako

  • franke 09:07 05.februar 2013.

    A JE BAVČAR TUDI PEDER?

  • VSK 16:12 04.april 2012.

    pa Darkec... kaj res moraš lizat in čistit za svojimi šefeki??!!!me sam zanima kako si tam odzadi poližeš in sčistiš... od tvojih šefekov!!!isti gnoj si kot Bavčar!!!

  • Darko 14:30 04.april 2012.

    bojovi a si ti sodnik ali jasnovidec, verjameš v sodne mline samo takrat ko tebi paše. Drugače bi jaz tudi 25 let dal, če bi imel dokaze, tako pa ne upam kar na pamet kakat po netu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.