Slovenija
459 ogledov

Hoferjeva akcija: veliko reklame in malo piva

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nesehecat 14:55 13.junij 2016.

    Za razliko od komentarjev spodaj imam jaz pozitivne izkušnje s Hoferjem in Lidlom... je res, da imajo zadeve v omejenih količinah, ampak če sem prišel prej kot v uri po odprtju, sem še vedno dobil kar so oglaševali.Drugače ...prikaži več je pa v Leclercu, kjer pa se mi je že večkrat zgodilo, da so imeli samo en ali dva artikla. Primer: sem bil prvi v trgovini takoj zjutraj, da kupim mobilni telefon in želel vzeti dva, pa dobim odgovor: "imamo samo enega"

  • Janez_53 15:57 13.junij 2016.

    Še v nobeni trgovini me NIKOLI ni nihče od osebja vprašal ZAKAJ NISEM NIČ KUPIL! Enostavno me nima trgovec o tem kaj spraševati.

  • BorutK 16:02 13.junij 2016.

    Bralec naj bo kar srečen, ker ta pir tako zanič, da bolše da ga ne kupi, kamoli skonzumira. Sploh pa gre to pivo izven proizvodnje, razprodaja zalog. lp

  • erikkk 18:24 13.junij 2016.

    kdaj boste dojeli da se akcije razglašujejo takrat ko trgivine nimajo strank ...tud z nategi o neki akciji samo da pridete v trgovine, potem pa trgovci računajo na tio da boste še kaj drugega kupili ...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 23:39 13.junij 2016.

    Če je neki ekstra ugodno pomen da imajo sam par izdelkov in morš imet več sreče kot pameti da jih dobiš.Za moje pojme je to zavajajoča praksa. Ampak na tem je Hofer gradil svoj prodor na trg. Je pa ...prikaži več mal ironično da vsaj za 10 letnico niso vsaj simbolično priskrbel mal več ugodne robe.

  • Papaja Popi 14:37 13.junij 2016.

    Očitno je Hofer že plačal nekoga, da deli minuse.

  • endrug 15:10 13.junij 2016.

    Hitro poide? Predvsem je najhuje pri tem, da se morajo prodajalci med seboj dogovoriti, kdo bo lahko kupil znižano.

  • wingspan15 16:42 13.junij 2016.

    Saj tovrstna praksa ni nič novega. To se pogosto dogaja tudi v Eurospinu. Sama mislim, da gre za svojevrstno nategancijo, ki pa bi morala biti kazniva, saj gre za zavajanje potrošnikov..

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 17:30 13.junij 2016.

    Točno tale bait and switch se v slovenski politiki stalno dogaja. Zato pa so non-stop referendumi, ko hoče vlada kaj na tiho spremenit v škodo ljudtva.

  • softundsicher 20:32 13.junij 2016.

    V Avstriji so alkoholne pijače cenejše, ker so nižje trošarine.

  • dusan72 04:14 14.junij 2016.

    Leclercovi kartici pa skoraj 60€. Normalnemu dovolj.

  • korisnik_362 22:00 13.junij 2016.

    Hofer smo izrecno vprašali, če je morda prišlo do težav pri dobavi in ali je do takih težav prišlo v celotni Sloveniji ali samo v navedeni trgovini. V članku je njihov odgovor v celoti.

  • korisnik_362 22:02 13.junij 2016.

    Spoštovani, hvala za opozorilo, bomo v prihodnje ob kakšni akciji morda skočili v to trgovino.

  • Gigiiinjo 22:22 13.junij 2016.

    jas res dvomim da so dobili 2 veza oz da je bilo toliko naročeno. če pride do česa pri logistiki je stvar zapletena. to razložit nekemu bedaku ki brez trgovin nebi preživel pol dneva je pa druga zgodba.

  • zdrej 22:31 13.junij 2016.

    Ti ki jemaš čas. Kaj pa narod, ki je v službi zjutraj? To je pač nateg, pa ne glede, da določem mali % dobite to kar oglašujejo.

  • BorutK 00:14 14.junij 2016.

    Kaj ma ta tvoj odgovor veze s tem, da so mel akcijo na katerikol pir, da je 25 posto cnej?

  • Dixon 15:26 14.junij 2016.

    To pa je tipično za Hofer, samo da spravi ljudi v trgovine. Saj nismo budale, da bi nasedali tem poceni foram, da jim je zmanjkalo artiklov.

  • neuromouse 14:02 13.junij 2016.

    Po angleško se temu reče "bait and switch" ( https://en.wikipedia.org/wiki/Bait-and-switch ), šteje se kot prevara in je v mnogih državah nezakonito - ne vem, kako je s Slovenijo. To so pogosto delali včasih pri Mobitelu, ko so bili najboljši telefoni ...prikaži več takoj "razprodani".

  • Dw 14:37 13.junij 2016.

    To pa res ni nič novega. Dam primer samo tuš kjer se to VSAKIČ zgodi. Čevapčičev za pod 1€ še nisem videl, pa zelo zgodaj hodim v trgovino, kot tudi ne večine drugih vikend boom akcij. Morda pa zgolj ...prikaži več hodim v najbolj oblegan tuš daleč naokoli. Da ne govorim o Leclercu! Njih raje v časopis, ko če je TV znižan za več kot 20% ga zagotovo nimajo. Sem 3x hodil ob 8:30 v prazno. Dokler prejšnji teden nisem prišel 5min pred odprtjem.. in se zagnal na tv.. in ne boste vrjeli.. CELO ENEGA so imeli na zalogi.. to je tisti TV, ki je bil 402 full hd za 199€. Škoda, ker sem ga EDINI v Ljubljani dobil za to ceno! Pa tolko so ga oglaševali!Glede piva so pa moje izkušnje take: v tistih prodajalnah kjer so jih dobili, jih vrjetno še imajo. Je pa res, da se mi je že zgodilo da enega izdelka niso povsod dobili - logistični problemi očitno!

  • mali 16:10 13.junij 2016.

    No v Celju so dobili pivo, vendar je v minuti pošla vsa zaloga, zraven pa so imeli kupe ostalega neakcijskega piva. Res ponižujoče se človek počuti, ko bi se moral prerivati za tisti zavoj piva. Sam se teh igric ne ...prikaži več grem. Žalostno, kako lahko takšna trgovina, ki ima v sloganu napisano več kot FER, naredi iz človeka primitivca, ki se mora bojevati za zavoj piva, da ga dobi za nekaj EUR ceneje kot v ostali trgovini. Pa mimogrede še nekaj, v Avstriji imajo na kupe akcijskega piva ki se giblje za zavoj okoli 11 EUR. Kupci pa lahko kupujejo kolikor se jim zahoče. Greš in si naložiš in nisi nič osovražen, kot sem danes videl, kaj se je dogajalo za tistih nekaj zavojev. Kvaliteta pa mogoče še boljša kot je bilo tole. No, to je sicer stvar okusa.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.