Slovenija
463 ogledov

Hoferjeva akcija: veliko reklame in malo piva

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BorutK 16:31 13.junij 2016.

    V avstriji so mel v Sparu 25 posto na vse pivo v soboto, ko se bo to pri nas zgodil, bom kekec in ananas ratal...

  • zdrej 14:32 13.junij 2016.

    Bi še bilo bolj primerno, da naložiš voziček, potem pa ga pustiš pred blagajno, ker tistega, po kar ste prišli niste dobili. Pač oblika protesta, ki pa bolj ali manj udari delavce v dotični trgovini. Vendar, če bi to ...prikaži več postal trend, bi se začeli obnašat drugače.

  • Avatar šentjurčanka
    šentjurčanka 07:34 14.junij 2016.

    No,tukaj bi pohvalila Jagra.Še nikoli se mi ni zgodilo,da ne bi dobila česa,kar sem videla na letaku.Kar se tiče tekstila, oglašujejo znane blagovne znamke,ki jih potem resnično lahko kupiš.

  • neuromouse 14:02 13.junij 2016.

    Po angleško se temu reče "bait and switch" ( https://en.wikipedia.org/wiki/Bait-and-switch ), šteje se kot prevara in je v mnogih državah nezakonito - ne vem, kako je s Slovenijo. To so pogosto delali včasih pri Mobitelu, ko so bili najboljši telefoni ...prikaži več takoj "razprodani".

  • Avatar praufo
    praufo 16:09 13.junij 2016.

    jest sem slišal da so to imeli v nekem hoferju od nekoga, ki je bil fizično tam, ampak je zelo, zelo hitro zmanjkalo, kar se pa kvalitete tiče, pa ... škoda besed, za slovenca je vse dobro

  • Gigiiinjo 16:56 13.junij 2016.

    joj. a bejži. a boste umrli ker ne boste pira po akcijski ceni kupili? noben ne pomisli na logistične težave ki lahko nastanejo. vam se vidi da še v življenju niste v trgovini delali.v nedeljo pa v času ...prikaži več kosila v trgovine na šoping a ne banda? stranke si preveč dovolijo v trgovini, počasi bodo že lahko pretepali trgovce, ker žalijo jih že

  • dusan72 04:14 14.junij 2016.

    nima pod 1€MESO - cena in kvaliteta DALEČ pred ostalimi (v Eurospinu ali TUŠ-u se včasih bojim celo pogledati tiste anemične kose "mesa"Skratka, karkoli je v akciji, je vredno nakupa. S tem ne mislim na izredne akcije ...prikaži več (-50%) kjer bi razni mutiči radi nabavili 5 kosov đabe, pa potem bolha poje... Tukaj čisto razumem, da so količine omejene. Je pa res, da na takšne "pol cene" izdelke ne trzam. Se mi enostavno ne da zaradi par € pred šacuno dežurat pol ure pred odprtjem. Tak klošar pa nisem :) Kar se ostalih akcij iz rednega kataloga tiče še NISEM doživel, da česa ne bi dobil niti zadnji dan "akcije". Da o poštenosti njihove "kartice zvestobe" ne govorim. Mogoče res nekaj plačam polno ceno (velikokrat ceneje kot pri ostalih), na kartico mi vrnejo denar in če čez leto pridno NE ODŠTEVAŠ teh bonusov, si lahko decembra privoščiš konkretno zapravljanje za 50, 100 ali več €. Če dam za primerjavo... letos sem pri SPARU nabral 0,40€ bonusa, na Leclercovi kartici pa skoraj

  • kapibara 08:11 14.junij 2016.

    Pri leklerku ti od tvojega polnega plačila ačuna , naložijo na kartico tvoj denar, katerega zapraviš pri njih.. !! Pri šparu, si pa iz svojega denarja MANJ plačal teh nekaj centov..grem v špar, plačam direkt manj- in dam za ...prikaži večza veseli decembe,r kuj nekaj evrov na stran..

  • neuromouse 14:02 13.junij 2016.

    Po angleško se temu reče "bait and switch" ( https://en.wikipedia.org/wiki/Bait-and-switch ), šteje se kot prevara in je v mnogih državah nezakonito - ne vem, kako je s Slovenijo. To so pogosto delali včasih pri Mobitelu, ko so bili najboljši telefoni ...prikaži več takoj "razprodani".

  • Papaja Popi 13:49 13.junij 2016.

    To so v Hoferju naredili že velikokrat. Pa tudi nekatere druge trgovine so iste.Ko vprašaš prodajalko se pa nasmiha.Tako ljudi nategujejo, da pridejo v trgovino in si mislijo, da če so že v trgovini potem bodo pa kupili ...prikaži več kaj drugega.Ampak mi nikoli potem ne kupimo in niti ne gledamo nič, če nimajo tistega po kar smo prišli.Če vpraša zakaj nismo nič kupili, jim lepo rečemo, da če nimajo tistega , kar reklamirajo, potem tudi ostalega ne mislimo gledati, kaj šele kupiti.

  • Papaja Popi 13:53 13.junij 2016.

    Pa še to.Velikokrat smo bili prvi ali največ peti v vrsti pri odprtju trgovine.In nihče ni kupil tistega kar so reklamirali.Torej tisto, ko rečejo ; Žal se je v omenjenem primeru pripetilo, da je bilo povpraševanje po ...prikaži večo izdelku veliko večje od ponudbe, kar je tudi razlog, da je izdelek v nekaterih poslovalnicah že razprodan. To je čista laž, če pri nobenem pred tabo ne vidiš , da bi to stvar kupil.Zavajajo in lažejo.Na žalost to ni edina trgovina, ki to dela.

  • dusan72 04:13 14.junij 2016.

    Da so "akcije" v določenih štacunah vaba, samo da prideš mi ni ravno neznanka. To načeloma počnejo vsi. Bolj me moti, da nekateri izpostavljate Hofer in Leclerc, ki sta za moje pojme trgovini z najboljšimi ugodnostmi.Med tujim manjšimi štacunami ...prikaži več (Lidl, Eurospin) daleč najbolj zaupam ravno Hoferju. Imajo načeloma vse kar potrebujem, ogromno slovenske robe po poštenih cenah. Ko vidim v Eurospinu recimo 2L soka, ki je cenejši kot 1,5L plastenka navadne vode drugod si mislim... pa ne me je.bat. Sama kemija, čeprav se najde tudi kakšen izdelek vreden nakupa.Leclerc.. Ne vem, kako je nekaterim uspelo ustvariti negativno mnenje, jaz imam dobre izkušnje z njim. Naprimer (res ne kupujem in ne spremljam cen vseh izdelkov, zato bom omenil samo tiste, ki so na mojem nakupovalnem listku)COCA COLA - 99c (z odštetim bonom okoli 86c). Mercator jo z "garantirano najnižjo ceno prodaja za 1,18€ALPSKO MLEKO - cca 90c (+na kartico vrnejo 20%). Najboljši sosed litra Alpskega ni

  • res.no 09:36 14.junij 2016.

    do tega je očitno prišlo po celi sloveniji - vsaj tudi v ce v ewni poslovalnici sem bila notri med 8:05 in 8:10 - vem, ker sem deset čež osmo že sedela nazaj v avtu in pogledala na uro... in ...prikaži večn v tistem času že ni bilo več piva na voljo... njihova obrazložitev je že zmanjkalo... bi razumela da zmanjka nekaj v petih minutah, če bi bil ali zunaj poln park plac folka in notri polna trgovina, kjer bi že vsak imel svoj artikel, ali da bi en nakupil gore tega... tako pa tisti, ki so bili v trgovini so se pritoževali kako je to mogoče,d a tega ni že takoj po odprtju in da je očitno bilo samo nekaj platojev - jaz sem opazila eno, ki je plačala en plato na blagajni - torej je domnevam prišla v trgovino malo minut po osmi in prišla do enega platoja piva. Za ostale platoje domnevam (ne obsojam ampak domnevam) - da jih sploh niso ven dali in so jih lepo zaposleni zadržali za nakup zase in za svoje znance po tej ugodni ceni. Ostale nas kupce pa zavajajo,d a so zaloge pošle v petih m

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.