Svet
8318 ogledov

Hrvaška: kava z mlekom stane šest evrov!

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Uroš Fric
    uros8 09:08 26.maj 2024.

    Kot da je kava nujna za obstoj človeštva. Saj se tudi cigarete dražijo v Sloveniji na pol leta ali enkrat letno.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 09:20 26.maj 2024.

    Tudi v Ljubljani in Portorožu se verjetno turist ne bi rabil kaj dosti matrat in iskat, da mu kje postrežejo kavo z mlekom za 5-6 evrov!?

  • butaletz 08:58 26.maj 2024.

    i t m b k

  • miho 09:27 26.maj 2024.

    Rešitev: Kavo prinesite s seboj ali pa je ne pijte.

  • Avatar jezeran
    jezeran 09:37 26.maj 2024.

    Še premalo, naj vas oskubijo, pa švabe tud. Časi poceni turizma so mimo. Edino doma v bazenu, pa če nimaš kakšnega norega soseda

  • Avatar NickMason
    NickMason 08:46 26.maj 2024.

    Za paštetarje je skozi poceni,vsak sam izbere kako bo šel na morje

    • ico8 08:56 26.maj 2024.

      Tocno! Vcasih( v super yugocasih, hehe) je bila dobra Divka in Proja ter zastonj mleko od babice na kmetih, danes bi pa se frajerisali po hotelih, ki jih lahko opazujejo samo od zunaj. Torej, drzite se tiste njihove: Nije zvaka za seljaka!

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:37 26.maj 2024.

      Če se že frajerišejo,potem naj ne jokajo za cenami in ne da jokajo kako se jim krivica godi

    • Enzgg4 12:43 26.maj 2024.

      Če je turistična, je pa sploh popolno

  • Enzgg4 10:12 26.maj 2024.

    Pač ne greš v njihove bifeje in je stvar rešena. Sam sem se pred leti vsakič ustavil v bifeju, ko sem oddelal pol ture, predno sem obrnil proti apartmaju. Ko so kockasti začeli s svojimi opičjimi posli glede arbitraže, so ...prikaži več se mi pa tako zasrali, da jim enostavno nisem bil pripravljen pustiti niti kinte več, kot je bilo nujno potrebno. Zadnji 2 sezoni pa itak sploh dol nisem šel, čeprav imam tam svoje. Recimo, da sem na njihov račun zaslužil z rastjo cen ceglov, ki so šle medtem za cca 30% gor.

    • Enzgg4 10:20 26.maj 2024.

      Saj folk sam ni kriv, kaj se gre njihova politika (no, ja, toliko pač, da so jih izvolili), ampak zame je to stvar principa. Če služijo posamezniki, posredno preko davkov služi tudi NDH. Če jim že moram plačat pko, ki ...prikaži več se mu ne morem izogniti, pa z drugimi davki na moj račun ne bojo služili.

    • Burja 13:53 26.maj 2024.

      Jst, ne hodim nikamor, ravno tako po smernicah principa. Namreč italijani želijo celo istro, madžar sanja veliko madžarsko, avstrijci nas ne marajo, hrvati itak, pa še celo živilsko panogo so nam pokupili. Tudu v Grčijo ne grem, ker sočustvujem z ...prikaži več nekoč skupno repb. Makedonijo, ker jim grki povzročajo nemalo tegob.. ;)

    • Enzgg4 14:24 26.maj 2024.

      Bravo. That's the spirit.

    • Enzgg4 14:28 26.maj 2024.

      P.S. Iz SLO se bom pa tud izselil, ker drzavo že od nekdaj vodijo sami idioti. Samo kam, ko so vsi drugi ene pizde. Že vem. Na Antarktiko. Med pingvine. Oni so OK in nobenga ne zajebavajo 😉

    • Burja 15:14 26.maj 2024.

      A spet si uveljavil načelo pricipa.. Nihče me ne bo lupil kot čebulo, imam svoje dostojanstvo in pika!!

    • Idioti 11:07 28.maj 2024.

      K so mene sprovociral v polni gostilni v Dalmaciji , kaj mislim o delitvi zaliva , sem jim glasno in jasno povedal , da naj Piranski zaliv pripade Sloveniji , Savudrijska vala pa Hrvaški . Pa niso več spraševali !

    • Idioti 11:13 28.maj 2024.

      Na poti na morje , sem na najboljšo kavo celih počitnic naletel v Muću ! Zato sem se tam ustavljal obakrat in to 20 let ! To ti je bogu za hrbtom . Lansko leto so pa bife zaprli . ...prikaži več . In sedaj je najboljša na Copacabani v Supetru !

  • Pierre 10:03 26.maj 2024.

    Spet Hrvaška!!! Tam je tudi porast strupenih kač...ne bomo šli, a ne?

  • rd2dmk2 08:54 26.maj 2024.

    pa kaj za boga se vtikate v kavo. naročite čaj - prinese vam šalco vroče vode in zraven vrečko s čajeim prahom. ajde najdite mi gostilno ki prinese čajnik in v njemprave lističe čaja. cena. ma sitnica je še dražji ...prikaži več od kave. pa ne oni drugi , tista prva varianta. . naročite kozarec vode pa imejte sabo vrečko instant kave. pa bo !

    • Avatar NickMason
      NickMason 17:11 26.maj 2024.

      To lahko na obali narediš brez gužvanja v bifeju ,kot da je kaj bolje v bifeju to delat,če ti ne znese finačno,kaj pa treba sploh noter rint

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:21 26.maj 2024.

    Bogate nemce ne bodo dobili dol,so se pa rešili čehov,in tečnih madžarov

  • Dejan Vehovec 12:29 26.maj 2024.

    sicer pa tipične predpoletno poletne copy paste teme o hrvaški za folk provocirat :cene, meduze, promet, morski psi, obmejni spor in ribiči, goljufije na r b&b ....

    • Enzgg4 12:44 26.maj 2024.

      Z24 pač ni resno branje. 2% resnih člankov, ostalo so smeti

  • pravičnik77 09:06 26.maj 2024.

    kava z mlekom na Hrvaškem (Krk) na plaži prejšnji mesec 2 EUR, kava z mlekom v Ljubljani 2 EUR, raje jo pijem od morju

  • LukaMB 19:14 26.maj 2024.

    Če ste pripravljeni toliko plačati potem ste bebci. Izbira je samo vaša.

  • PaPajapopi 10:18 26.maj 2024.

    Vsak kretenko pričakuje, da bo pil in jedel v hotelu z 4,5 zvezdic, kot v beznici nekje bogu za hrbtom. In vse za to, da reče , da je bil v Opatiji, Hvaru in še kje drugje v vukojebini. Počitnikujte ...prikaži več po svojih zmožnostih in ne potem jokati.

  • andrej084 17:22 26.maj 2024.

    Smilijo se mi tisti, ki mislijo, da ima samo Hrvaška morje in da morajo obvezno tja med počitnicami in tam pustiti plačo in regres.

  • AMEX_No_Thanks 16:15 26.maj 2024.

    Šli v eno oštarijo tik ob morju, kjer je pač višja cena, napisali pa, kot da to drži za celo državo.

  • Kmodri_ 11:52 26.maj 2024.

    EU možna krava za hrčke!

  • Dejan Vehovec 12:17 26.maj 2024.

    naslov malo

    • Dejan Vehovec 12:25 26.maj 2024.

      naslov malo napačen: pravilno bi bilo hrvaška ima domačine in turiste, ki kavo plačujejo po 6 eur.pa jo naj, po deset magar. tudi naši bi jo tok zaračunavali, če bi mel take goste. kavo čaj v termovko, mrzle pijače v ...prikaži več v izolatorje pa je stvar rešena, noben ti iz sosednje mize ne kadi pod nos in upije na uho

  • Idioti 11:04 28.maj 2024.

    Ta hotel je gostil stalno YU pesem Evrovizije . In njhova cena ni problem ! Problem so ŠIPTARJI , ki so v svojih pajzelnih nabili cene , ker pač rabijo denar , sedaj ko je tako otežen šverc droge !

  • Kmodri_ 16:00 26.maj 2024.

    Hrčki leta in leta trpijo za kompleksom manj vrednosti! Od NDH dalje in so bili vedo rivali srbinov! Ker so srbinom nabili svinca, sedaj hočejo prevladati v EU!

    • LukaMB 19:24 26.maj 2024.

      Nič niso nabili sami, njihovi gospodarji v ozadju so jih naoroževali. V vojni v Bosni so Hrvati ponekod celo sodelovali s Srbi, ko so jih npr. muslimanske enote pritisnile in ulovile v past, so jim Srbi celo dovolili pobeg z ...prikaži več vsem orožjem preko srpskega ozemlja takrat, drugače bi bil masaker s strani glavorezcev in ujkoti bi bili skrajšani za glavo. Seveda pa to ne podajajo na veliki zvonec, ko zgubljajo procente v politiki potem samo pričnejo z retoriko 'Srbi Srbi Srbi...' in kmetje se napalijo.

    • Kmodri_ 22:07 26.maj 2024.

      Point je v tem, da srbini tudi trpijo kompleks manj vrednosti, ko so jih Turki potolkli na Kosovskem polju! Od takrat tulijo, da mora Srbija segati do tja, kjer je še zadnji Srbin! Zato bi ji morali deportirati iz Slovenije, ...prikaži več ker so petokolonaši! Isto velja za hrčke in šiptare!

    • LukaMB 22:11 26.maj 2024.

      Kmodri - ne, point je, da so Srbi zmagali 20x težjega sovražnika Avstroogrsko-Bolgarijo-Albanijo v skupnem napadu na Srbe, potem so Srbi zmagali in si kot vojni plen seveda vzeli Vojvodino, mešali pa se niso s Turki, ker Turki takrat niti ...prikaži več niso hoteli infidel žensk, Srbi so jim risali križe na glavo. Nič ne tulijo, Srbi so pač večji narod in bolj razprostranjen, v času Juge so bili povsod. A če je Slovencev manj so krivi Srbi? Ja dejmo se fukat in razmnoževat ne pa lgbtq furat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.