Slovenija
97 ogledov

Janez Janša zoper ministrico Anjo Kopač Mrak napoveduje interpelacijo

Komentarjev 66
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1slovenka 21:12 06.april 2016.

    *šli v to smer

  • popokatopetl 22:56 06.april 2016.

    Kaj drugega neki počne kot da je zavohal priliko za nabiranje točk. Družinskih razmer gotovo ne pozna, prav tako kot ne 99% forumskih komentatorjev. In ne more iz svoje kože da ne bi privlekel ene "analogije" iz orto komunističnih časov, ...prikaži več ki se njemu še vedno ves čas kot privid rolajo po glavi in mu meglijo pogled na sedanjost.

  • micika 06:55 07.april 2016.

    ne sovraži,sam red bi rad naredil,v državi,pa je tega toliko da enostavno ne more....

  • micika 06:56 07.april 2016.

    sem istega mnenja,vidim da nisem edina

  • micika 06:56 07.april 2016.

    nihče ne reče da je j.j kriv,tu je ministrica in socialna največ kriva in neumni slovenski stari zakoni

  • micika 07:00 07.april 2016.

    ej dečko,takole pa ne gre...očitno nimaš pojma,kdo ali kaj je bil tovariš...ker si 1990 se rodil.torej ne blati zgodovine,imej rešpekt do starejših,lepše se obnašaj,ker v tovariškem času bi jih dobil na gofljo,danes te kao ščiti CDS...vseen da te poznam bi ...prikaži več fasal okoli kefe svoje

  • prrotti 11:20 06.april 2016.

    Fain bi bilo, da bi se ti gospod JJ posral v tvoj umazan gobec,,

  • Johan Spohan 11:26 06.april 2016.

    Kalimero je res univerzalni politik. Najprej zagred rdečkar in komisar, ko mu pa to ni prinašalo dovolj denarja je pa smuknil k "demokratom".

  • CAT 11:53 06.april 2016.

    Čisto vseeno mi je KDO kaj naredi v tej smeri, samo da se vrne otroke v domače okolje in da jih slučajno ne dobi oče v oskrbo čez 2 leti, ko se bo vrnil iz zapora...ker bo pobil še njih...saj ...prikaži več ga bodo spominjali na njihovo mamo...Ne vem kako se mu ne odvzamejo roditeljske pravice...kaj ni storil največji strševski zločin...Ne pri nas v Sloveniji se to zagovarja..imamo pač sposobno ministrico, ki stoji ob strani svojim službam...Ljudje ne smemo tega mirno gledati....na ulice...na vse medije...vse kar lahko naredimo moramo narediti...Potem pa lahko rečemo, da nismo ovce, da smo humani, da smo ljudje,straši...

  • 1slovenka 14:35 06.april 2016.

    ......nič določenega...nekdo se je pač odločil,da bo otroka dal v rejo nekomu,ki je morda celo starejši od babice in dedka....če je,po tvojem mnenju to,da sta v menda, v tem trenutku,stara starša manj sposobna,oziroma "bolj neprimerna" (res strokoven termin,ni kaj) vzgajati ...prikaži veči svoja lastna vnuka,ki sta že prej veliko časa prebila pri njiju,strokovno mnenje s trdno podlago,si ti še večji kreten,kot izkazuješ s svojim komentarjem...

  • goldfinger 15:36 06.april 2016.

    Ljimonad ti si pravi kekec. Sigurno si ta ki ne bi nič spremenil, delaš v državni upravi dopusta 35 dni. Takšen se nima kaj oglašati

  • 1slovenka 17:21 06.april 2016.

    ..na to,da sem slovenka sem izredno ponosna...in zato boi vas rada vprašala slednje;komu smo slovenci ciljna skupina? in katerih narodnosti so oni,ki so ciljna skupina komu drugemu?l.....torej,da nadaljujeva na temo;odvzem otrok...pišem počasi,da boste razumeli;gostji sta bili ga.darja zaviršek s fakultete ...prikaži več za socialno delo in ga.darja kuzmanič korva iz skupnosti centrov za socialno delo..če za vas to nista dovolj strokovno kompetentni osebi,potem vam pa res ne morem pomagat.....lahko pa rečem,da sem sama dobila občutek,da sta zelo medlo zagovarjali ukrep CSD.ja in,da ju je bilo celo sram...

  • izRODEk 17:42 06.april 2016.

    Sramota je, da interpelacije niso predlagali v Združeni levici. SDS in Janša, naj si o njem misli vsakdo, kar si hoče, Anja Kopač Mrak je šla preko mere dobrega okusa že zdavnaj in bi morala zapustiti sleherno funkcijo v tej državi.

  • micika 06:53 07.april 2016.

    ne da ga obožujem,sam mislim da ima janez prav....končno nekaj pametnega od njega,ker so drugi,ministri sam klepečejo neumnosti,ki jih mi ne razumemo,tisto dohtarsko njihovo...naj povedo da so brcnili v temo,in da otroka naj pridejo živet k starem staršem,tako ko bojo ...prikaži več moji,če mene nebo ali moža....naj ne cds al kva je ne fantazira,inšpekcije tudi naj nehajo z takimi,ker to je višek

  • leonardo 11:33 06.april 2016.

    Kopačeva je pravzaprav najboljša ministrica v tej vladi in ne verjamem, da bi ji kalimero lahko škodoval. Se bo pa že moral potruditi, da bo našel kakšnega drugega grešnega kozla, saj jih je v tej vladi kar nekaj, s prvim ...prikaži več na čelu. Kar pa se otrok tiče, je verjetno res, da stara starša nista sposobna vzgajati majhnih otrok. Ko sem videl mamo na TV sem potegnil v mislih na drugo stran. Ja verjetno je za njiju res rešilna bilka, da bi ob sebi, ob izgubi hčerke imela vnuke, ampak? Vedno je treba slišati obe strani, da lahko sodiš, kajne?

  • asmas 13:01 06.april 2016.

    kalimero je majhen siv piščanček. murgelski palček

  • Sabina Verlič 20:43 06.april 2016.

    vseeno kdo predlaga interpelacijo samo da jo, čim prej in čim uspešneje, ker drugače bo potrebno samo kakega pripadnika issis, ti to zelo hitro počistijo in temeljito.

  • watcher 10:36 06.april 2016.

    Daj nehaj s temi levimi in desnimi. Vsi politiki se trudijo uničiti Slovenijo. Edino kar jim je pomembno je, da imajo sami korist. Za druge pa jim je malo mar.

  • dragec 13:06 06.april 2016.

    Apropo, SSDSS ovci, janšisti in druga desna gnojnica - imam pomislek, da ste pe..deri in, da onanirate na fotografijo tega pe..dera.

  • 1slovenka 16:45 06.april 2016.

    včeraj sem spremljala oddajo o tem in sem z zadevo seznanjena v toliki meri,kolikor so jo bili pripravljeni izpostaviti povabljeni akterji...dejatvo je,da so v spisu /odločbi/ mnenju uporabljali termin "manj primerna" brez obrazložitve,kakor je bilo iz videnega oz.slišanega razbrati....menim,da je ...prikaži več bilo predstavnikom ceha po" strokovni" plati,hudo nerodno......vzemite v ozir,da se to lahko zgodi vsakemu od nas,ki imamo vnuke in smo NN državljani...morda jih pa vi nimate in s tega gledišča zadeve pač pod to "postavko" ne morete komentirati....je neprimerno.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.