Slovenija
97 ogledov

Janez Janša zoper ministrico Anjo Kopač Mrak napoveduje interpelacijo

Komentarjev 66
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • novispenjac 18:09 06.april 2016.

    Janša izkorišča domoljubje za svoje politične točke. Tudi sam sem Slovenec (vsi predniki iz vseh generacij, kar je podatkov), pa iz tega ne delam drame. Hotel sem povedati, da so ljudje, ki drugim mečejo v obraz svoje slovenstvo običajno privrženci ...prikaži več Janše. Glede otrok pa: pišete o tem, kakšen vtis ste imeli, ko ste gledali osebe na televiziji, govorite "naj bi", "bojda". To so domneve, to niso dejstva. CSD naj odloča na podlagi dejstev, ne domnev, predvsem pa naj bo strokoven za vsako ceno, tudi za ceno kritike neizobraženih, nepoučenih in pretirano čustvenih ljudi. Odločati mora razum, ne glas ulice.

  • 1slovenka 21:10 06.april 2016.

    kaj,ko bi res enkrat pometli pred svojim pragom?vse,ki so podpisali peticijo in napisali kak komentar,ste označili za butalce...ljudi,ki jih ne poznate ,ničesar ne veste o njih,nikoli v življenju jih niste srečali?.in meni boste vi očitali,da sklepam na podlagi rekla-kazala in ...prikaži več ne znam razumeti povedanega?....domneve so tisto,kar so scoprali vsi odgovorni skupaj,vključno s socialno inšpekcijo...upam,da bodo nadaljnji dogodki...stara starša pravita,da bosta tožila...v to smer,da se bo to tudi dokazalo in,da bodo takrat "letele glave".....VEDNO mora odločati strokovnost,srčnost,čustva ,poštenost...vse ostalo je birokratski šalabajzarizem.....spomnite se primera radovljica,škofja loka in še veliko jih je...otroke starim staršem..PIKA!

  • 1slovenka 21:10 06.april 2016.

    kaj,ko bi res enkrat pometli pred svojim pragom?vse,ki so podpisali peticijo in napisali kak komentar,ste označili za butalce...ljudi,ki jih ne poznate ,ničesar ne veste o njih,nikoli v življenju jih niste srečali?.in meni boste vi očitali,da sklepam na podlagi rekla-kazala in ...prikaži več ne znam razumeti povedanega?....domneve so tisto,kar so scoprali vsi odgovorni skupaj,vključno s socialno inšpekcijo...upam,da bodo nadaljnji dogodki...stara starša pravita,da bosta tožila...v to smer,da se bo to tudi dokazalo in,da bodo takrat "letele glave".....VEDNO mora odločati strokovnost,srčnost,čustva ,poštenost...vse ostalo je birokratski šalabajzarizem.....spomnite se primera radovljica,škofja loka in še veliko jih je...otroke starim staršem..PIKA!

  • 1slovenka 21:28 06.april 2016.

    Danes nimam izbire. Seveda bom pisal o tem, kako je CSD Velenje z državnim žigom ugrabil dva majhna otroka starim staršem, ko sta že decembra lani izgubila mamo. Oče pa je morilec mame in je v zaporu. Na veliko družinsko ...prikaži več tragedijo je ugrabljena Država dodala še svoj kos mučenja ljudi. Ali veste, da je bila Slovenija pred skoraj letom dni pred Evropskim sodiščem za človekove pravice obsojena zaradi sistematičnega državnega mučenja človeka? In to mučenje se je dogajalo v 21. stoletju. Ne veste? Mediji o tem skoraj niso pisali, ker ni bilo politično korektno, da ugledna Slovenija muči svoje prebivalce. Vendar to res počne. Danes imamo nov živ dokaz tega./m.munc/

  • 1slovenka 21:31 06.april 2016.

    Cel dan sem vedel, kaj bom pisal, vendar sem ohranjal trohico upanja, da je v ozadju nek skrivni logičen razlog, zakaj ta dva malčka ne smeta živeti s svojima starima staršema, na katera sta navezana. No, zvečer sem se usedel ...prikaži več za tale svoj računalnik, petkrat globoko vdihnil in pogledal izjavo direktorice tega CSD. In obnemel. Res so se izpolnile najbolj črne slutnje, da je državni organ iz vrtca ugrabil dva otroka iz treh razlogov, ki so vsi znak popolne diskriminacije. Ker sta stara starša bojda prestara (60 in 56 let), ker imata majhno stanovanje in ker sta … premalo stroga!? Ste resni? Ni se mi zdelo, da je to možno, dokler tisti pisarniški molj, ki je na funkciji direktorice, ni zinil teh grozot. To niso govorice z interneta, predstavnica ugrabljene Države je to rekla. V kamero. Ni je bilo sram. Ona tako res misli./m.munc/***********seveda pa take idiotske bedarije niso šle več "skozi",zato so se danes ,jasno,sklicevali na varstvo osebnih ppodatkov in noben

  • 1slovenka 21:39 06.april 2016.

    ni bil sposoben povedati enega konkretnega,oprijemljivega razloga,na podlagi katerega bi bilo dobro starima staršema odvzeti otroke...socialna inšpekcija?!...jasno,da vse štima,to smo vedeli že vnaprej.....vrana vrani v skupni jati pač ne bo izkljuvala oči....sram naj bo vse...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.