Slovenija
1 ogledov

Janša: Gesla združila leve in desne ekstremiste

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BenX 15:04 02.december 2012.

    seveda obžalujete izgrede, ker se jih bojite! največji ekstremisti ste pa v parlamentu, vi b.u.d.a.l.e ste to državo pripeljali v tako ekstremno slabo stanje!

  • zic 17:11 02.december 2012.

    evo tole ljudje objavljajo po FB:"Da stojijo za nemirni demonstracijami v Ljubljani SDS privrženci oz. neonacisti,je dokaz slika,kjer je ujet huligan,ki je sodeloval leta 2011 na 11.zimskih igrah SDS,ki so potekale na Cerknem!!!"če ste narobe glasovali ...prikaži več potem si sranje sami sebi pripišite in ne jamrajte!!!????

  • Lavdan 15:34 02.december 2012.

    Še nikdar se niso združili levi in desni ekstremisti, prej bi se pobili med seboj. Janša upa, da so levi, a v resnici so navadni huligani.

  • ljimonad 15:41 02.december 2012.

    ja anzek pozabil si strice iz ozadja omeniti, saj oni so vsega krivi, ne pa ti in tvoja sijajna vlada. pa kanglica in drugi somišljeniki tega šerifa iz dupleka. saj juter bodo rušili vse župane, vladi pa prinesli cvetje, ker ...prikaži več nas tako lepo pelje v butale, če že nismo morda celo tam.

  • Zvonko Bohar 15:54 02.december 2012.

    JANŠA-,maš mal prpe

  • xy 16:29 02.december 2012.

    Ne mal veliko in že polne hlače ;). Uboga Urška kakšnega starca moraš prenašat ;( se mi kar smili

  • Merkava4 18:23 02.december 2012.

    Golob - pardon kura!!! Pa ti si cvet idijotizma v tej državi, SDS nasprotuje EU - pa predsedoval ji je??? SDS se zavzema za psihiatrični pregled modelov kot si ti...če najdejo več kot 1 možgansko celico, boš medics fenomen!!!

  • dragec 07:09 03.december 2012.

    JANŠA - GOTOF SI!!!!

  • Golob 12:02 03.december 2012.

    Nesporazum. Nisi razumel moje replike uporabniku zic, ki sem mu repliciral. On govori, da stojijo za nasiljem privrženci SDS. Jaz pa sem mu repliciral, češ kako stoji privrženci SDS, če pa ti protestniki, neonacisti napadajo parlament, in nasprotujejo EU. Vsemu, ...prikaži več kjer je SDS. To pomeni, da ti protestniki, neonacisti nasprotujejo tudi SDS, niso njihovi privrženci kot pravi zic.

  • feferon 13:47 03.december 2012.

    Ja Urške že pa dolgo nismo videli, le kaj ji je'

  • Žurnalček 17:03 03.december 2012.

    Še zmeraj si kura ! Žalostno je to , da boš to tudi ostal , vsaj še toliko časa , dokler ga ne vržemo na smetišče zgodovine !

  • Žurnalček 16:58 03.december 2012.

    Beli prašek res dela čudeže . No zgleda , da tudi dohtarji iz Bolnice na koncu mesta delajo dokaj dobro !

  • Žurnalček 17:08 03.december 2012.

    Ljudje z imeni na plano , samo tako lahko razbijemo legalno-ilegalno strukturo SDS !

  • matajur 18:16 03.december 2012.

    meni se močno kolca po pokojnemu janezu drnovšku. To je bil v 20 letih edini premier. Ostali so bili p.... ali kvečjemu pr.... od premiera.

  • Senior 19:04 03.december 2012.

    Tudi jaz sem slišal, da jo terorizira. Pred kamero se mora smejati.

  • Žurnalček 22:21 03.december 2012.

    Nicolae Ceauscesku : Lahko ti posodim kaseto , na kateri je vsa Romunska vstaja . Vse ! Tudi On in ona crknjeno preluknjana pred zidom. Vprašam te , kaj je kriva Urška ?

  • Golob 23:44 03.december 2012.

    Ti si kura, če razumeš, da so neonacisti privrženci SDS ob tem, da napadajo parlament, v katerem je SDS, in jih zmerjajo z EU hlapci.

  • privat 10:25 06.december 2012.

    V slovenije ne obstaja levica....obstaja le desno usmerjene stranki in kriminalci...!! Naj mi nekdo pokaže levico,ki dejansko obstaja!! Jankovič sigurno ni levica ,pahor še manj...janša?? dejtega no.!!

  • feferon 15:12 02.december 2012.

    desni so njegovi, levi pa ljudje,ki si želijo boljšega življenja.Teh se najbolj boji, ker so proti njemu. Desni so itak huligani, ki jim daje potuho. Ko so šli za njega na ulice so bili pa kaj?

  • Avatar MS
    MS 16:42 02.december 2012.

    Za središči slovenskih neonacistov veljata Domžale in Žiri, kjer imajo za to posebna shajališča, kjer denimo praznujejo Hitlerjev rojstni dan. Mediji so odkrili kar nekaj članov skupine Blood & Honour ki so hkrati člani podmladka Janševega SDS-a.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.