roscha 🖕 si bo treba izmišljat nova up.imena sicer ostali ne bomo prišli do všečkov..Butec slaboumni z veličastnim voditeljem na čelu. Ki je pripravljen izdati lastno državo za dolgočasno vlado.
Uredili so si na njegovo pobudo in predlog..Tip enostavno ne more živeti od pokojnine, ki jo je s trudom pridobil..In Tudi kot novi mandatar si ne more privoščit, da ponovno objavi javno dražbo..
Finančno stanje je boljše, kot je bilo pred 4 leti, ko je Udbaški Janez zapustil vladanje. Golob ni toliko sral po Udbašu, kot sedaj počne Janez. Tudi ko je nasledil Šarca, ga je bil sam gobec. Dela naj in naj… ...prikaži več pokaže, kako zna čarati gobcač.
👍 oni se vedno vnaprej gradi alibi na pogorišču. Vedno ponavlja eno isto mantro, kako vsako svojo novo vlado prevzema v obupnem stanju..Ne verjemem, da si tip zaveda kaj govori..
Srbski vojaki umrl od Janši prijateljskega ognja. Netanjahujeve rakete. NISMO POZABILI, KAKO IZRAELSKI VOJAKI NAMERNO POBIJALI REŠEVALCE, SE SMEJALI, DA SO POMEŠALI AVTOMOBILE, DOKLER NISO NAŠLI NA TELEFONIH ŽRTEV POSNETKE NA TELEFONIH....
In kako bo naenkrat denarja zmerom manj, a ni obljubljal da nas čaka idila in se bosta cedila med in mleko. Da vidimo, kako bo sedaj delil vsem povprek in zniževal davke, tele Janšistično.
Z veseljem naredi krivega drugega in bo šel po kredite, za izpolnitev obljub. Upokojenci čakajo ustavitev prispevka za dolgotrajno oskrbo, ukinitev in zmanjšanje davkov...
KJE PA JE POTEM ZNANJE O EKONOMIJI... AJA NA OBRAMBI TEGA PREDMETA NIMAJO
Janšari govori o porazno izpraznjenjem proracunu oz. kašči!! Medtem pa njegovi koalicijski partnerji dajo izjave da v blagajni se ni bilo toliko dobro stanje 🤣🤣🤣
Janez je pač navajen zastonj helikopterskega denarja. Sedaj, ko tega ni in , ko ne bo uvajal novih davkov ga skrbi kje bo jemal, da bo svojim dajal. Apetiti tistih na desnici so namreč enormni..Kako bo prepričal Fides naj nehajo… ...prikaži več stavkat..Tako, da jim ponovno za več 10 % dvigne prejemke..Ker oni s konstantno v vojni z državljani, ki jim plačujejo delo in storitve. Ker denar sledi zdravnikom in ne obratno..
Hrvaska ki nas prehiteva z vseh kkoncev in imajo desno vlado (to jansarijevi stalno ponavljajo) uvaja 50% obdavcitev dobicka podjetij, visjo obdavcitev za najemodajalce,… in ukinitev davka za upokojence z najnizjimi penzijami (200-300€!) nasa desna vlada pa uvaja ukinitev obdavcitve podjetij🤣🤣🤣🤣
Ne vem kako desničarji uspevajo na primeru Hrvaške zavajati širšo javnost. Očitno imajo poleg političnih analitikov tudi politične ekonomiste.
https://siol.net/novice/svet/ne-hrvaska-ta-drzava-je-v-resnici-nasa-najvecja-tekmica-692399
iZRAEL JE TREBA USTAVITI... TRUMP JE ZAŠČITIL VOJNEGA ZLOČINCA, ZDAJ PA GA NETANJAHU NE POSLUŠA VEČ. Raketa zadela oporišče v Libanonu, srbski vojak zaradi poškodb umrl, pri čemer so bili ranjeni trije pripadniki mirovne misije Unifil.
Si pa rahlo popi....la. Izrael se obnaša po moji napovedi, pospravlja po Gazi, kjer bido naredili nasad oranž in modene hotele ob morju. Palestince bodo preselili v puščavsko mesto na jugu Sinaja. Ob tem bodo zavzeli jug goratega Libanona s… ...prikaži večs strelskimi gnezdi in ga odrezali od države, odrezali bodo tudi jug ubobožane Sirije in od Jordanije odrezali Jeruzalem, naredili novo glavno mesto in preprečili nastanek Palestine. Če bi takoj odpisali talce, bi bilo to že urejeno. Pa Janša gre na obisk.
Pipec a si ti tud v klet padu al samo pod drugim imenom..Kaj res ne znate prenehat z provokacijo in primitivno propagando . Sedaj, ko imate zakonito vlado z večinsko nepodporo volilcev.
s zem azzitudom bo izvozil uspesno predvsem najbolj produktivne kadre, ki ne delijo njegovih vrednot. in pol se bo sele pokazala “sds” produktivnost pripadnikov “sds”, ki imajo o sebi nadpovprecno mnenje, predvsem kako produtivni so. pol bo sele minus. zaradi… ...prikaži več mene zbriste vse javne storitve. prvi, ki bodo nastradali so primitivna linija kopriv na minimalcu.
Glede na politiko Udbaškega Janeza bo denarja v proračunu res vedno manj, v žepih bogatašev pa vedno več. Slovenija bo vse bolj revna, saj se bo denar preselil v žepe peščice bogatašev, katerih sluge so Udbaški Janez, napihljivi Vrtovec in… ...prikaži več lažnivi Stevanovič.
Ja saj denarja bo res vedno manj.Saj je vedno tako,ko Janez Janša prevzame oblast.Takrat je vedno začelo čudežno primanjkovati denarja.Ampak,Janez je pameten,taktično počaka,da se stanje pod drugo vlado izboljša,potem pa hop,po javnih financah,še cerkev si opomore.
No se ze zacelo…dnarja nebo,rezal bomo place in penzije…zujf pozen..mi smo prpravleni!! 🤮🤮 ampak vazno da najbogatejsim se nizajo davki!!!
zujfa ne bo je rekel novi financ minister, mogoce bo pa žajfa.
Jasno Puklasti & Company bodo oplenili državo, do zadnjega.....centa! Samo povemo....
e? po tvoje bodo poplačali puf in s tem plenili? Butara komunajzarska
roscha 🖕 si bo treba izmišljat nova up.imena sicer ostali ne bomo prišli do všečkov..Butec slaboumni z veličastnim voditeljem na čelu. Ki je pripravljen izdati lastno državo za dolgočasno vlado.
12mrd je se za pokrast, pol bomo pa spet tlacani.
Odstopi nesposobnež. Kaj se rineš čelavi, če si za v penzijo.
Pa saj vleče ob plači še 40% penzije. To so si uredili.
Uredili so si na njegovo pobudo in predlog..Tip enostavno ne more živeti od pokojnine, ki jo je s trudom pridobil..In Tudi kot novi mandatar si ne more privoščit, da ponovno objavi javno dražbo..
Finančno stanje je boljše, kot je bilo pred 4 leti, ko je Udbaški Janez zapustil vladanje. Golob ni toliko sral po Udbašu, kot sedaj počne Janez. Tudi ko je nasledil Šarca, ga je bil sam gobec. Dela naj in naj… ...prikaži več pokaže, kako zna čarati gobcač.
👍 oni se vedno vnaprej gradi alibi na pogorišču. Vedno ponavlja eno isto mantro, kako vsako svojo novo vlado prevzema v obupnem stanju..Ne verjemem, da si tip zaveda kaj govori..
Srbski vojaki umrl od Janši prijateljskega ognja. Netanjahujeve rakete. NISMO POZABILI, KAKO IZRAELSKI VOJAKI NAMERNO POBIJALI REŠEVALCE, SE SMEJALI, DA SO POMEŠALI AVTOMOBILE, DOKLER NISO NAŠLI NA TELEFONIH ŽRTEV POSNETKE NA TELEFONIH....
In kako bo naenkrat denarja zmerom manj, a ni obljubljal da nas čaka idila in se bosta cedila med in mleko. Da vidimo, kako bo sedaj delil vsem povprek in zniževal davke, tele Janšistično.
Jernej, Janez nikoli ne laže! Seveda bo v buđetu denarja zmerom manj, saj ga bo veliko poniknilo na računih v tujini!
MS res je. Korupcijo v državi niso sposobni zajezit kamoli tisto, ki je v navezi z davčnimi oazami po svetu.
Z veseljem naredi krivega drugega in bo šel po kredite, za izpolnitev obljub. Upokojenci čakajo ustavitev prispevka za dolgotrajno oskrbo, ukinitev in zmanjšanje davkov... KJE PA JE POTEM ZNANJE O EKONOMIJI... AJA NA OBRAMBI TEGA PREDMETA NIMAJO
Se pravi, Janez bo pol lahko MANJ KRADEL?
Neeee kradu bo še več….sam istočasno po koncu mandata oz. ko se ga bo odstavilo bo klical eu trojko, kot je nardil 2013!!
Nič manj morda, zgolj še bolj perfidno. Je že zatrdil «brez popuščanja» Njegove besede so vedno preroške in hitro najdejo zagovornike.
Denarja bo vedno manj"....to je tista vlada ,ki je napovedovala blaginjo za vse državljane ? 😁😁😁
Na Janezov ukaz bo vladi denar rasel, kar na drevesu. Logarju in njegovemu gospodarstvo pa, rožice ne bodo rasle..
Janšari govori o porazno izpraznjenjem proracunu oz. kašči!! Medtem pa njegovi koalicijski partnerji dajo izjave da v blagajni se ni bilo toliko dobro stanje 🤣🤣🤣
kmal tega dnarja ne bo vec. klasicna janseva manipulacija. tip je strasno predvidljiv.
Janez je pač navajen zastonj helikopterskega denarja. Sedaj, ko tega ni in , ko ne bo uvajal novih davkov ga skrbi kje bo jemal, da bo svojim dajal. Apetiti tistih na desnici so namreč enormni..Kako bo prepričal Fides naj nehajo… ...prikaži več stavkat..Tako, da jim ponovno za več 10 % dvigne prejemke..Ker oni s konstantno v vojni z državljani, ki jim plačujejo delo in storitve. Ker denar sledi zdravnikom in ne obratno..
Počakajte malo, pa bo odredil vsem ministrom varovanje kot je naredil v kovidu, da mu ne bi kak ušel.
Sedaj v pričakovanju ebole bo zadeva še hujša. Morda nas s policijsko uro za 24 ur zapre v stanovanja.
Hrvaska ki nas prehiteva z vseh kkoncev in imajo desno vlado (to jansarijevi stalno ponavljajo) uvaja 50% obdavcitev dobicka podjetij, visjo obdavcitev za najemodajalce,… in ukinitev davka za upokojence z najnizjimi penzijami (200-300€!) nasa desna vlada pa uvaja ukinitev obdavcitve podjetij🤣🤣🤣🤣
Ne vem kako desničarji uspevajo na primeru Hrvaške zavajati širšo javnost. Očitno imajo poleg političnih analitikov tudi politične ekonomiste. https://siol.net/novice/svet/ne-hrvaska-ta-drzava-je-v-resnici-nasa-najvecja-tekmica-692399
iZRAEL JE TREBA USTAVITI... TRUMP JE ZAŠČITIL VOJNEGA ZLOČINCA, ZDAJ PA GA NETANJAHU NE POSLUŠA VEČ. Raketa zadela oporišče v Libanonu, srbski vojak zaradi poškodb umrl, pri čemer so bili ranjeni trije pripadniki mirovne misije Unifil.
Si pa rahlo popi....la. Izrael se obnaša po moji napovedi, pospravlja po Gazi, kjer bido naredili nasad oranž in modene hotele ob morju. Palestince bodo preselili v puščavsko mesto na jugu Sinaja. Ob tem bodo zavzeli jug goratega Libanona s… ...prikaži večs strelskimi gnezdi in ga odrezali od države, odrezali bodo tudi jug ubobožane Sirije in od Jordanije odrezali Jeruzalem, naredili novo glavno mesto in preprečili nastanek Palestine. Če bi takoj odpisali talce, bi bilo to že urejeno. Pa Janša gre na obisk.
Pipec a si ti tud v klet padu al samo pod drugim imenom..Kaj res ne znate prenehat z provokacijo in primitivno propagando . Sedaj, ko imate zakonito vlado z večinsko nepodporo volilcev.
To smo takoj vedeli že preden ste ukradli državo saj boste spet kradli kot srake. Se opravičujem srakam, ker le niso tako tatinske.
Denarja bo vedno majn saj moramo hitro nakrast ne vemo koliko časa imamo
Hudo ! Glasujmo komentar za izjavo dneva 👏👏
s zem azzitudom bo izvozil uspesno predvsem najbolj produktivne kadre, ki ne delijo njegovih vrednot. in pol se bo sele pokazala “sds” produktivnost pripadnikov “sds”, ki imajo o sebi nadpovprecno mnenje, predvsem kako produtivni so. pol bo sele minus. zaradi… ...prikaži več mene zbriste vse javne storitve. prvi, ki bodo nastradali so primitivna linija kopriv na minimalcu.
Glede na politiko Udbaškega Janeza bo denarja v proračunu res vedno manj, v žepih bogatašev pa vedno več. Slovenija bo vse bolj revna, saj se bo denar preselil v žepe peščice bogatašev, katerih sluge so Udbaški Janez, napihljivi Vrtovec in… ...prikaži več lažnivi Stevanovič.
Ja saj denarja bo res vedno manj.Saj je vedno tako,ko Janez Janša prevzame oblast.Takrat je vedno začelo čudežno primanjkovati denarja.Ampak,Janez je pameten,taktično počaka,da se stanje pod drugo vlado izboljša,potem pa hop,po javnih financah,še cerkev si opomore.
Za vse se zahvalite golobu to je njegovo delo... mater ste eni zaostali...
Kaj si?Aja,zaostala si?Saj se ti vidi,kikla neumna.