Slovenija

Ob tej temi je na Trgu republike završalo: Predsednico prekinili žvižgi

Komentarjev 59
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jernej65 08:48 25.junij 2026.

    Tako pač to izgleda, če prideš med Janševe vernike. Če odstranijo še njo, bo naslednja proslava izgledala kot maša v ljubljanski stolnici.

    • slovenski3 09:07 25.junij 2026.

      To pomeni dostojanstvena in poduhovljena!

    • Ender.3 10:00 25.junij 2026.

      jo bo tak samo od sebe pobralo

    • Jernej65 11:10 25.junij 2026.

      slovenski3, krščanstvo je prelilo daleč največ nedolžne krvi v zgodovini. Jebeš ti takšno cerkev, nikoli je ne bom častil, kot Udbaškega Janeza ne.

    • slovenski3 12:37 25.junij 2026.

      Jernej65, nisi zaman znan kot bumbar.

    • Ender3 12:42 25.junij 2026.

      Cerkev je vedno zagovarjala nacizem, fašizem in janšizem..

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:25 25.junij 2026.

    Eden je pa vesel ko šibica

  • jezero 09:40 25.junij 2026.

    Srbi mu omogočajo vladanje. Postal je pravi srbski vazal. Srb je že odšel po navodila v Beograd!Pa on? Samo, da mu pustijo rovariti po slovenskih milijardah! A ne dolgo!

    • Avatar ROGLJIČEK
      ROGLJIČEK 10:16 25.junij 2026.

      Vukojebina že dolgo nima več milijard,vrednostnih papirjev in zlatih palic...,jih je bratuškova s čefutom spi*kala.Da bi še naprej dobili kredite,so na papirju podvojili vrednosti nepremičnin.

  • Janez_533 08:58 25.junij 2026.

    Janša je navlekel svoje "žvižgače", da se spravijo na vsakega, ki ne misli natančno tako, kot on. To on poimenuje "sodelovanje"! Izdajalci, prevaranti in kriminalci nam bodo krojili usodo.

    • Avatar Leon
      Leon 09:57 25.junij 2026.

      Evangelij po Janezu : Najprej je bila beseda : Beseda LAŽ .

    • Ender.3 10:01 25.junij 2026.

      kdo ima kilograme

    • Ender3 12:39 25.junij 2026.

      Žanko in A.Poglajen jih prodajata..Počakajmo, da jih razglasijo za neužitna..

  • Art 09:11 25.junij 2026.

    Ne more janšist sprocesirat ničesar drugega poleg svojega božanstva. To je pač klasični pokazatelj verskega dogmatizma.

  • Avatar Leon
    Leon 08:34 25.junij 2026.

    Janšizem je fašizem .Slovenci smo premagali fašizem in nacizem tudi janšizem bomo premagali . SVOBODA - RESNICA- PRAVICA.

  • Pipec 09:26 25.junij 2026.

    Ni bilo potrebno niti poslušati govornikov, zadoščal je že pogled v zrak. Nekaj starih škatelj v pokvečeni formaciji, pri tem, da smo imeli poleg Hrvatov v JNA najboljše pilote, ob tem, da so imeli Hrvati že leta 2003 eskadriljo jurišnih ...prikaži več helikopterjev, ki so spominjali na ameriško različico apačev. Sam se tudi nasmejem, ko naselje preletijo pilatusi, pa se pošalim, da se pripravljamo na drugo svetovno vojno. Tako, da ja, zasrali smo vse kar je bilo dobrega, sicer pa proslava ni bila slaba.

    • Avatar Leon
      Leon 12:26 25.junij 2026.

      Toni Mrlak častnik je bil eden izmed njih ,vendar ni bil Janezov podrepnik zato je moral umreti. Podobno Ivan Kramberger .

    • Ender3 12:35 25.junij 2026.

      👍 človek bi pričakoval da bi JJ Rubio poslal kak F 35 ali vsaj F 16..Če smo že strateški partnerji..ZDA so Hrvaški donirali veliko orožja..

  • Avatar ROGLJIČEK
    ROGLJIČEK 10:12 25.junij 2026.

    Nakladači polnih riti.

  • slovenski3 12:50 25.junij 2026.

    Zakaj je po končanem govoru doživela tako mlačen in kratek aplavz? V primerjavi z Janezom Janšo nikakršega. Menda ji je ploskal le še Kučan, ki tudi pokvari vsako prireditev.

  • slovenski3 12:44 25.junij 2026.

    Ženska je dobila, kar je iskala. Kdaj ji bo postalo jasno, da je njeno štrikanje neprebavljivo?

  • vijavaja 10:32 25.junij 2026.

    Vsi vaši komentarji temeljijo na naši in vaši in dokler bo tako bo Slovenija samo nazadovala, ne glede ali so na oblasti levi ali desni.

    • Ender3 12:20 25.junij 2026.

      To proslavo je desnica izrabila samo za politično izživljanje.

    • vijavaja 12:49 25.junij 2026.

      Levica bo pa izkoristila kaj drugega in bomo spet na naši in vaši. Rešitev je, da vsak stopi korak nazaj in razmisli ali želi močno Slovenijo ali pa samo osebno korist. Ampak to je pa že utopija.

  • jezero 08:48 25.junij 2026.

    Srb omogoča zmagoslavje! Paradoks.

    • Ender.3 09:08 25.junij 2026.

      Stevanovič bo slej ko prej predsednik republike

    • Anči 09:18 25.junij 2026.

      Ja. Republike Srpske 🤣

    • Ender3 12:29 25.junij 2026.

      Vrtovc in Stevanović sta tlakovala to vlado. Logar pa je bil vseskozi del SDS..

  • atamama 10:33 25.junij 2026.

    Mene pa zelo čudi zakaj je sploh vstrajala da bo govorila na SDS proslavi, ali ne bi raje na vseslovenski?????

  • bobubob 12:09 25.junij 2026.

    Se strinajm s predsednico, vsaj enkrat. Zločin je zločin in staršem je vseeno, ali jim pobija otroke naš ali vaš pravovernež.

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 12:51 25.junij 2026.

    Ne moti me , če je na oblasti desnica . Moti me pa , da je na oblasti totalna lažniva kriminalna greznica s plešastim smrdljivim komunajzarjem na čelu, ki je kot smo videli po vsej verjetnosti zaukazal svojim hlapcem naj ...prikaži več izvižgajo zakonito predsednico Slovenije . Sicer pa plešasti komunajzar na to proslavo spada toliko kot na proslavo v Auschwitzu Hitler

  • eeee 12:01 25.junij 2026.

    AHF danes doživlja serijo orgazmov. Veleumnih nebuloz tipa poglejte-kako-lepo-babo-ma-stevo pa poglejte-kaksen-je-od-musarce-pamž kar ne zmanjka. Nalasč pisem sem, da ne bom kliknil na njene smeti.

  • R5ts6lrff 08:53 25.junij 2026.

    pravilno, ne sodi na to proslavo ,večina ljudi je ne moremo videti

    • Avatar Leon
      Leon 09:59 25.junij 2026.

      Musarjeva je bila izbrana za predsednico z glasovi večine Slovencev .

    • Ender.3 10:50 25.junij 2026.

      kile pa kile

    • Ender3 12:18 25.junij 2026.

      Kaj Janez je pa sila priljubljen?. Zato, ker zagovarja genocid in trpljenje palestinskega naroda. Sramota s kom imamo opraviti !!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 10:40 25.junij 2026.

    Gospa Musar ti nisi predsednica delavnih Slovencev ampak tajkunov levičarskih!! In čemu lažež žvižganje ob tvojem govoru te je močno prizadelo!! Zanima ma kaj boš zares storila kdo stoji za temi prisluhi in,ko ti bodo TVOJI razložili ZAKAJ niso podpisali ...prikaži več tožbe proti Izraelu??

    • Ender.3 10:49 25.junij 2026.

      Izraelci preveč vedo o podkupninah i prljavih poslih prejšnje vlade,,

    • Ender3 12:49 25.junij 2026.

      Ja lažni ender tako kot, sedaj vemo kakšno vlogo so imeli Izraelci pri zadnjih volitvah. Podobno kot se je pred tem zgodilo Madžarom, Romunom, Cipru ipd..

  • slovenski3 09:01 25.junij 2026.

    Zamorila je proslavo in si prislužla intenzvno žvižganje ter skromen aplavz. Kaj pa ima za pokazati, razen bolestnih ambicij in nenasitnega pridobitništva, da bi smela ljudem kvariti še proslave, K sreči je bil za njo na vrsti Janša, ki je ...prikaži večje postavil stvari na pravo msto in si prislužil aplavze.

    • Ender.3 09:09 25.junij 2026.

      res ne vem kaj je tam iskala

    • Naklonsky 10:18 25.junij 2026.

      Skušala reševati rdeče riti.

    • Ender3 12:14 25.junij 2026.

      Kaj niste bebci v kleti dojeli, da je ustaljen protokol, da na takšni proslavi državnosti govori predsednik/ica in ne premier. JJ se je na to proslavo kratkomalo vsilil..Pokvaril je sicer praznično vzdušje. Itak, da so mu morali nekateri ploskati, ker ...prikaži več je bilo to del scenarija podobno kot, žvižgi predsednici Musar..

    • slovenski3 12:40 25.junij 2026.

      Ender3 ne bi bil bebo, če se ne bi oglasil.

    • Ender3 12:46 25.junij 2026.

      Ja tlačan 🖕 počaščen sem, da vam lahko kontriram in je**m..

  • natalija1 09:19 25.junij 2026.

    Bila sem med gledalci, ničesar organiziranega nisem zasledila, je pa dejstvo, da je njeno vzvišeno pridiganje novi vladi izzvalo neverjetno neugodje med gledalci. S svojega položaja si je privoščila mnogo preveč. Njena aroganca je neznosna. Sem pa dobila občutek, da ...prikaži več so ljudje po štirih letih golobovanja izgubili strah, da izrazijo svoje mnenje. In prav je tako. Resnica osvobaja.

    • Ender.3 09:33 25.junij 2026.

      to ni moja predsednica Jaz sem volil Gospoda Logarja

    • munja 09:45 25.junij 2026.

      Tako je natalija1. Ona si marsikdaj privošči preveč. In fraza "ne bom tiho" je že precej oguljena, ker se največkrat oglasi, ko to ni potrebno.

    • Ender3 12:08 25.junij 2026.

      Kva zdej natalija, koga boš prepričala, da je pridigala. To je spočela tudi v ZN , ko je zagovarjala Palestino..Večina demokratičnega sveta ji je ploskala..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.